2733
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117249 بازدید | 1390 پست
خانم گلی احتمال میدم ضایعات همسرتون یک نوع قارچ پوستی بی ضرر بنام ورسیکالر باشه راحت درمان میشه و مشکل ایجاد نمیکنه با وجود این برای اطمینان بهتره متخصص پوست ببینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر ببخشید من اینقدر سوال دارم من از دی ماه قصد دارم برای بارداری اقدام کنم میتونم فعلا از رتین آ استفاده کنم یابنزوییل پراساید برای همین جوشهایی که گفتم و از چقدر قبل از اقدام باید قطعش کنم مرسی
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
سلا آقای دکتر
من قبل از زایمانم موهای خیلی پرپشتی داشتم الان پسرم سه سالشه ازوقتی که شروع به شیر دادن پسرم کردم موهام دونه دونه شروع به ریزش کرد طوری که در یک سالگی پسرم موهام دسته دسته میریخت همه میگفتن اگه پسرت رو از شیر بگیری درست میشه اول شیردهیم 70 کیلو بودم الان 57 کیلو هستم یک ساله که پسرم رو از شیر گرفتم ولی هیچ تغییری در روند ریزش موی سرم حاصل نشده هم چنان دسته دسته موهم میریزه البته لازمه اینو هم بگم که پسرم چون به پروتیین گاوی حساسیت داشت در طول دو سال شیردهی اصلا از لبنیات استفاده نکردم چون از طریق شیرم پسرم واکنش میداد چند وقته که دکتر کپسول مولتی مینرال و آهن تجویز کرده تقریبا دو ماهه ولی بهبودی حاصل نشده به جرات میتونم بگم موهام از نصف هم کمتر شده اونقدر کم که داخل کلیپس نمی مونه ؟ به نظر شما درمان ریزش موی سرم چیست؟ آیا راهی وجود داره موهای ریخه شده برگردن ؟
در ضمن اصلا تغذیه خوبی ندارم مصرف میوه و سبریم بسیار کم و کلا بد غذاهستم ؟

اگه لطف کنین راه درمان رو بگین یه دنیا ممنون میشم.

2731
با سلام من قبل از زایمان موهام ریزش داشت کم پشته یکمدت سیپروترون مصرف کردم خوب بود دوران بارداری موهام خیلی خوب شده بود اصلا ریزش نداشت بعد از 3 ماه که زایمانم کذشته موهام خیلی ریزش داره دارم بی مو میشم تو رو خدا راهنمایی کنید چی مصرف کنم شیر میدهم
2738
2706