2733
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117249 بازدید | 1390 پست
آقای دکتر باسلام

من سالهاست دچار شوره سر هستم و فقط در دوران بارداری خوب شد
هم سرم میخارد و هم پوسته میدهد و وقتی میکنم زخم میشود و خیلی اذیت میشوم
بارها دکتر مراجعه کردم اما خوب نمی شود . لطفا راهنماییم فرمائید.

ضمنا پوست صورتم با اینکه گندمی هستم و زیاد در معرض آفتاب نیستم و البته جدیدا ضد آفتاب مصرف میکنم دچار لکه های قهوه ای شده است . چه کرمی و از چه مارکی استفاده کنم تا پوستم دوباره بدون لک شود؟ آرزو دارم کرم پودر نزنم

ممنون
هر هدف رویایی است با مهلتی محدود. باید برای رسیدن به آن طرح ریزی کنید
آقای دکتر ببخشید سوال دیگرم اینه که من وقتی به مسافرت میرم پوستم دونه های ریز میزنه
عموما روی دستم تا بازو و دور لبم
نمیدونم از آب و هواست یا خیر؟
دونه های ریزی که میخاره
میشه در این خصوص هم راهنماییم کنید
ممنون
هر هدف رویایی است با مهلتی محدود. باید برای رسیدن به آن طرح ریزی کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام اقای دکتر حسن زاده وقت بخیر

روی پیشانیم برجستگی کوچکی ایجاد شده که با لمس کردن مشخصه خیلی هم درد نداره اگر فشارش بدم یکم درد میگیره سفته و غیر متحرکه

اگر لیپوم باشه میتونم بجای جراحی لیپولیز کنم؟

از راهنمایتون ممنون
همسرم عاشقتم...

سلام دکتر جوون
من از بچگی رو صورتم کک مک داشتم الان دیگه کل صورتم پر شده حتی یعضی هاشون پهن و بزرگ شدن می خواستم بدونم میکرودرم یا هیدرو درم ککمک رو کمرنگ می کنه اگر اره تا چه مدت کم رنگ می مونه؟یا کلا از بین میره؟به نظرتون لیزر کنم فایده داره؟اخه فکر کنم ارثی هستش تو خانوادمون کک مکی زیاد داریم ،بعد یه کرم ضد افتاب خوب رو بهم معرفی می کنید؟
اتلیه تخصصی کودک همراه با شعر و قصه( ترجمه انگلیسی) برای اولین بار در تهران و ایران http://ninipics.blogfa.com/
2728
سلام آقای دکتر روزتون به خیر
من در هفته 36 بارداری هستم و سه روزه ترکهای شکمم تبدیل به کهیر شده و متاسفانه دستام و پاهام هم دچار این عارضه شده به طوریکه واقعا زندگی برام مشکل شده و شبا خواب ندارم
دکترم برام ژل سروینا رو تجویز کرد و سدر و ماست، استفاده کردم ولی تاثیری نداشته تو رو خدا اگه راهی هست کمکم کنید واقعا دارم اذیت میشم
در ضمن ایا این کهیرها برای جنین مشکلی ایجاد میکنه؟
فرشته کوچولوی من شهراد نازم 15 شهریور 92 زمینی شد ... خدایا ازت یه دنیا ممنونمممم
سلام دکتر حسن زاده عزیز!

ممنون از اینکه وقت می ذارید

مشکل من ناخونم هست. ناخون های من صاف بلند نمی شن.
چند تا از ناخونام به سمت پایین بلند می شن یعنی کاملا خم می شن و صاف نیستن
چند تا دیگه از ناخونام به سمت روی دستم بلند می شن و زود هم می شکنن
این باعث شده که انگشتام خیلی نازیبا و بد شکل بشن

خواهشمندم من رو راهنمایی بفرمایید متشکرم
خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
سلام جناب دکتر حسن زاده . ممنون از وقتی که برای راهنمایی ما میگذارید
3 تا سوال از خدمتتون دارم : 1- ایا استفاده از دستگاههای لاغری موضعی مثل rf و کویتیشن خطر بروز امبولی ندارن واقعا ؟
2- ایا استفاده از قرص ال - کارنیتین برای لاغری ممنوعیت خاصی داره یا نه ؟3- لطفا یه کرم ضد چروک خوب و موثر که چرب نباشه به من معرفی کنید ؟
باتشکر
2738
سلام اقای دکتر من سونو رفتم کیست دارم و تازه متوجه شدم و یه مدت هست که شدیدا ج.شای چرکی میزنه ایا از کست و اینکه چه دارویی بخورم برا درمانش ممنون
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
سلام اقای دکتر ممنون از محبتتون در جواب گویی سوالات. برای شفافیت پوست و خارج شدن پوست از حالت مات و کدر چی خوبه .ایا نیاز به مصرف قرص و دارو نیست . و یه سوال دیگه اینکه برای رنگ کرفتن لبها ی بی رنگ و تیره چکار میشه کرد .
دلم کار دست است خودم بافتمش تارش از سکوت پودش از تنهایی همین است که خریدار ندارد......
Spinoy
جوشهای شما میتواند از علایم کیستهای تخمدانی باشد میتواان هم از درمانهای ضد جوش و هم درمان کیستها یا همزمان هر دو مورو استفاده کنیو باید به متخصص وپوست مراجعه کنید
سلام آقای دکتر وقت بخیر

در مورد لیپوم روی پیشانیم سوال کرده بودم ایا با لیپولیز میتونم درمان کنم؟ خیلی کوچک و بالای پیشونی کمی زیز موهای سرمه که وقتی دست بکشم معلومه
همسرم عاشقتم...

خانم ساویز در مورد مراقبت پوست مطلب زیر را مطالعه فرماید
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10426&LanID=1
اما علاوه بر استفاده از ضد آفتاب کرمهای لایه بردار هم در شفافیت پوست موثر اند.بلحاظ پزشکی راهی برای تغیر رنگ لب وجود ندارد
2706