2737
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117263 بازدید | 1390 پست
آقای دکتر میشه لطفا یک کرم خوب برای جلوگیری از پیری وچین وچروک معرفی کنید
من سی ودوسالمه ،پوست معمولی دارم
ممنون
خدایا ازت ممنونم به خاطر دوتافرشته ای که بهم دادی هر روزبا دیدنشون یادم میاد که چقدر بزرگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با سلام خدمت شما
من چند روزیست که لابلای موهای دحترم یه دونه موی سفید دیدم خیلی نگرانم ضمن اینکه دختر من فقط 4 سال سن داره نمی دونم باید چکار کنم ممنون میشم آقای دکتر منو راهنمایی کنید
ساحل خانم مهمترین کرم در جلوگیری از پیری پوست کرمهای ضد آفتاب هستند در مورد انواع کرمهای پوستی مطلب زیر را بخوانید

http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10418&LanID=1
2738
Nanazi
نگران نباشید با یه دونه مو آدم پیر نمیشه منتظر بمونید ببینید تعدادش بیشتر میشه یانه که احتمالش خیلی کمه الان نیاز به اقدام خاص ی نیست تغذیه سالم به عنوان یک اصل کلی سلامت کودکان را رعایت کنید
اکارینو والا حقیقتش باید منتظر بمونید و تحمل کنید تا بهبود پیدا کنه از سینه زخمیتون شیر ندهید ولی شیرشو با شیر دوش تخلیه کنید مواظب باشید عفونت نکنه اگه متورم و قرمز و گرمه نشانه عفونته و باید آنتی بیو تیک مصرف کنید زخم رو با پماد زینک اکساید بپوشونید بعضی ها سنتی توصیه میکنند یکی دو قطر شیر خودتون رو روش بزنید ضرر نداره امتحان کنید لباسهاتونم جوری باشه که تحریک نکنه با آب و صابون بچه بشوید و هر بار قبل از خشک شدن کامل با زینک اکساید چرب کنید البته باید صبر داشته باشید
2706