2733
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117235 بازدید | 1390 پست
سلام آقای دکتر ممنون از جوابهایی که به دوستان میدید
من ریزش مو دارم الان کمی کف سرم معلوم شده دوتا سوال ازتون داشتم
میشه لطفا در مورد تفاوت دو قرص اکوفن و ریجن دایت در مورد ریزش توضیح بفرمایید
و کدومشون باعث در آمدن موی جدید میشود و چند دوره باید حداقل مصرف کرد

ممنون از وقتی که میگذارید
Nonajoon
تفاوتی نمیکنه به هر کدام از همکاران مراجعه کنید فرقی نمیکنه. در همه موارد جوش هم نیازی به انجام آزمایش نیست مگه اینکه علایم دیگری از اختلال هورمون وجود داشته باشه مثلا نامنظمی پریود یا موی زاید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

Asalsaadat
نوع لکتون و نوع لیزری که انجام دادید در نتیجه گیری از درمان مهمه اولا نوع لکتون از نوع کک مکه یا ملاسما دوما لیزری که انجام دادید co2 بوده یا کیو سویچ و یا آی پی ال
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10900&LanID=1
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10901&LanID=1
2728
Eli emami
هر دو جز مکملها هستند مکملها فقط هنگامی در درمان ریزش مو موثرند که کمبود اونها وجود داشته باشد عملا هیچکدام باعث رشد موی جدید نمیشوند مطلب زیر را بخوانید
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10504&LanID=1
2738
سلام آقای دکتر .خیلی خیلی ممنون از دل گنده گی شما که انقدر بی توقع از آدما بهشون کمک میکنین .امیدوارم خدا از طرف همه ی اون آدما کمکتون کنه .و اما سؤال من .داداش من ۲۱ سالشه .از شونزده هفده سالگی موهای سرش شرع کرد به کم پشت شدن .اوایل اصلأ حساس نبودیم .چون نه از طرف مادری نه از طرف پدری ارث کچلی نداریم.رفته رفته دیدیم داره رو به خالی شدن میره .الان دوساله تحت معالجه ی یکی از بهترین دکترهاست .آزمایش داده .ریزش موهاش هورمونیه .تو این دوسال گرونترین شامپوها ،گرونترین محلول ها ،گرونترین داروها و آمپوال ها و مکمل ها و..... رو دکترش بهش میده که هر دفعه داروهاش پونصد شیشصد هزار تومن میشه .ولی الان تو این سن دگه تقریبأ از وسط سر کچل دتره میشه بجز یه کم موی کرک مانند وسط سرش دیگه چیزی نمونده .خیلی خیلی خیلی غصه میخوره .روحیشو باخته .همش جلوی آینست .تو جمع زیاد دوست نداره شرکت کنه .حتی انقدر افسرده و کسل و بی روحیش کرده که دانشگاه ه. شرکت نکرد با این که درسش عالی بود .هر چقدر هم باهاش حرف میزنیم تاثیر نداره.حالا سوال من از شما اینه که راه درمون موهاش چیه .باید چیکار کنه؟راهش فقط کاشتنه ؟ تا قبل از کاشتن نیاز هست دکتشو ادامه بده یا نه .ممنون میشم
سرسری رد شو و زندگی کن.دقت ،دق ات میدهد...
سلام آقای دکتر لطفا به من کمک کنین که دارم میمیرم از درد
بچم سینمو گاز گرفته یه قسمتش که حدودا سه میلیمتره پوستش کنده شده و بدجوری درد داره نمیتونم باهاش شیر بدم یه هفتس خوب نشده .نمیدونم چه کار کنم چی بزنم زود خوب بشه
جناب آقای دکتر عزیز
ممنون که جواب میدین،راستش لکهای صورت من ،کک و مک نیست بلکه لکهای تکه ای قهوه ای است که الان به لطف اون لیزر بصورت تیره تر و سیاه در آمده است.نوع لیزر هم هلیوس بوده است ،مرکز پوست به سیما (توانیر)انجام دادم.
فقط بدونم دارو جواب میده خیلی خوشحال میشم.
مرسی
ممنون اقای دکتر که وقت میذارین . ایا لیزر واقعا برا فرورفتگی و لک موثر است ؟ چه نوع لیزری ؟
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
جناب دکتر سلام و خسته نباشید
من مدت دو ساله که دو تا ناخنم قارچ گرفته خیلی کم بود چندماهی میشه که بیشتر شده ناخنم نصفش زرد شده.. دکتر رفتم چند ماه پیش سه دوره کپسول دادن اسمش خاطرم نیست ولی توی کپسول دون دون بود و به این ترتیب بود که یک هفته ۴ عدد کپسول در روز میخوردم و سه هفته اصلا نمیخوردم تا سه دوره تمام شد یکمی کمتر شد ولی خوب نشد ... سه هفته میشه یک چیزی از داروخانه گرفتم که مثل لاک هست برای رشد ناخن و سوهان داره که یکبار مصرفه هفته ای یک بار روی محل الوده میزنم و میندازمش دور ... طبق دستوری که روی اون نوشته ... نصف ناخنی که الوده شده کنده شده با همون سوهان .. سوالم اینه که ناخنم در میاد و ایا این قارچ ناخن درمان داره? متاسفانه از زمان بارداری این قارچ رو گرفتم
ممنون از پاسختون
2706