2737
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478207 بازدید | 2084 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام به همه هم وطنای خوب و گلم .بچه ها من هم تازه اومدم با کلی سوال شکیبا جون منم هم سن وسال توام اینو گفتم که تو سوال کردنام بدونی در چه وضعی ام عزیزم من می خوام موهام رو کوتاه بکنم حالا قد موهام تا شونه هامه می خوام کوتاه کنم البته به اندازهای که بتونم موهام رو با کش ببندم من حدود نه ماه پیش موهام رو مش کردم ولی موهام اونقدر وز شده که عین سیخ وایمیسه حالا موهام اندازه 15س بلند شده رنگ پوستم گندمی وسنم هم 28 می خوام بی زحمت راهنماییم کنی که چه مدل موو رنگی بزارم تا کاملا متحول بشم اخه شوشوی من خیلی به این مساعل اهمیت میده ومی خواد همیشه تک باشم اگه مشم بگی عالی می شه من تا حالا دو بار رنگ فهوهای برا ی زمینه موهام گذاشتم و مشهام طلایی بودن حالا رنگهایی به من بگو در عین حال که گرم باشه به قرمزی نزنه.عزیزم پیشاپیش ازت تشکر می کنم.
سلام خانمها اگه کسی از بین شماها تو کرمان یا رفسنجان ساکنه می تونه اسم یه ارایشگاه کار عالی رو بهم بده واقعا خیلی نیاز دارم اخه من اینجا غریبم و جای خوبی رو نمیشناسم تو رو خدا اگه کسی می دونه تا روز چهار شنبه بهم جواب بده.ممنونم.
یاس عزیز مدل مو الان عروسکی مد شده دیگه خورد مد نیست صاف تا حدی مد شده پس به آرایشگرت بگو موهاتو مرتب کنه ویک دست کنه .........بجاش میتونی با مواد حالت کننده مثل رابل بال واسپنسر کنی یعنی فر درشت بخوره خیلی ناز میشه موهاتم عسلی بکن رنگ گرمی هست عزیزم رنگ 9/2 آرت رو بزار رنگه موهات عسلی تیره میشه در ضمن ابروهاتم روشن کن تا چهرت بازتر بشه
2738
سلام شکیبا جونم عزیزم خسته نباشی این رنگ مو رو که گفتی اگه بخوام مارک لورال بخرم داره و به فروشنده چی بگم اخه من اصلا از رنگ مو سردر نمی یارم ضمنا من اصلا از عروسکی خوشم نمی یاد گفتم که موهام رو مش خراب کرده با اینکه خیلی ویتامینه کردم ولی باز وزی داره بعدش هم این رنگ عسلی که گفتی در چه حدی تیره می شه چون رنگهای روشن بهم بیشتر میاد با این رنگ مو ابروهامو چه رنگی بکنم نازم و چه ارایشی که گرما بده به صورتم شکیبا جون از وقتی با سایتت اشنا شدم اونقدر خوشحالم که نگو اخه من از صبح تا عصر تنهام از اینکه تو رو پیدا کردم خوشحالم ضمنا من هم اذری هستم.ببخش یه سوال دیگه رابل بال واسپنسر یا همون فر درشت یعنی موهامو فر کنم با مواد فر.راستی پیشونی من بلنده دوست دارم بیشتر موهام به صورتم بریزه حالا با این اوصاف می گی چی کار کنم خوشگلم.ببخش که این همه اذیتت کردم .
دخترا هرکی یه مارک کرم پودر عالی با پوشش عالی برای پوستهای گندمی می شناسه بگه قیمتش هم تا 35هزارتوم هم باشه اشکالی نداره خودش هم فاقد چربی باشه اگه بو هم نداشته باشه که چه بهتر برای یکی از اشناهامون می خوام من خودم دیور می زنم این کمی گرونه.
2706