2726
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478185 بازدید | 2084 پست
خواهش میکنم افشان جونم! ببین بستگی به حجم موت داره! اگه موهات پره 1بسته اگر نه تا 2 بسته هم میزارن! از آرایشگرت بپرس! راستی کجا می خوای بری چند میگیره؟(ببخشید،اگر فضولی نیستا!)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مهسا جان من باید از شما تشکرکنم
من اصفهانم زنگ زدم ارایشگر خودم گفت 150 مکزیکی و دانه ای 2500 تومان هم افریقایی
من نسبتا موهای پری دارم پس با این حساب باید دوتا 120 برای مو یک 150 تومان هم برای بافت بدهم اصلا عاقلانه نیست برای یک ماه نه؟
گلی جون برای استفاده روزمره خوب نیست مخصوصا سوپرا کالر .........اگه میخوای نماسه باید قبلش خوب صورتت پاک شده باشه ودر ضمن پدتم خیس کن وحالت ضربه ای بزن به صورتت وبا پنکیک جبران کن
خب افشان جون خشگله دیگه! ولی بازم از آرایشگرت می پرسیدی چند بسته می خوایی و چقدر می مونه! به نظر من اگه یه موقعی باشه که آدم تو اون ماه عروسی یکی از نزدیکاش باشه و بعدم چند تا مهمونی خب خیلیم بد نیست ! منم خیلی دوست دارم ولی یکی اینکه می ترسم موهام خیلی شکننده شه یکیم اینکه تهران خیلی گرون تره!
راستش مهسا جان شاید به نظر خسیس بازی بیاید اما 400 هزار تومان برای یکماه خیلی زیاداست من که دلم نمی اید .
فکر نمی کردم موهایش انقد رگران باشه
مهسا جان درست فهمیدم گفتی 120 هزا تومان ؟؟؟؟
تا جایی که من دیدم تو بسته هایش خیلی مو نیست نه ؟
اره تو راست می گویی برای عروسی خوبه
بعد من همین الانش هم با شوهرم مشکل دارم ه یم یگه می روی موهایت را خراب می کنی از بین می ره وای به حال انوقت که بدانه موها گره می خوره و بعد موخوره می شه
من دوتا مدعی دارم مامانمو وشوهرم که مرتب بهم ایراد می گیرند که چرا اینجوری کردی اونجوری کردی موهایت خراب شد وستت خراب شد هیکلت بد شده و ....
سلام شکیبا جون از راهنمایی که کردی ممنون کاری که گفتی کردم اما بازم ماسید شاید ایراد از پوست من هست اصلا خوب نمی شه اصلا قابل استفاده نیست خیلی پوستمو ضایع می کنه
به هر حال ممنون
گلی جان
اول باید صورتتون رو خوب بشورید بعد کرم مرطوب کننده بزنین و بعد از این پنکک های چرب سوپرا استفاده کنین. تازه این پنککها برای پوشاندن جایجوش و پستی و بلندی های پوست هست و به عنوان زیر ساز به کار میره و روش باید پنکک یا کانسیلر و کرم پودر استفاده کنین و در آخر هم از پودرهای فیکساتور استفاده کنین چون این ها برای کارهای گریمی و مدت طولانی و عروس بکار میره بااین ترتیبی که بهتون گفتم و در اتمام برای پاک کردن باید ابتدا با شیر پاک کن و بعد با آب ولرم و صابون گلیسیرینه بشورین. در ضمن برای استفاده هر روز مناسب نیست چون پوست رو داغون میکنه و وقتی رو ی پوست میزنی میبینین که چقدر پوستتون سنگین میشه. در ضمن از پالتهای این مجموعه هم برای پوشاندن و رفع عیوب میتونین استفاده کنین.
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
کلاس گریم هم که بعضی دوستان خواسته بودن مال معیریان خوبه و 118 هم شمارشو داره. مال اینایی که تو ماهواره کاراشون رو میبینین کلاساشون کیفیت نداره 20-30 نفر رو میریزن تو یه اتاق خوده یارو هم میره اون جلو که عملا شما چیزی نمیبینین و مدل رو آرایش میکنه و تموم نمونه اش مال خانم سعادتی که انقدر اسم در کرده . چند نفر که رفته بودن پیشش همه نظرشون همین بود یا خانم قهرمانی و ....
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2706