2726
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478195 بازدید | 2084 پست
سلام به همه

این هایلند که می گین کجاست بچه ها به منم بگین

شکیبا جون ممنون از اینکه در مورد اوریف لیم حرفمو تایید کردی راستش این کاتالوگ رنگی کار دست همه داده همین 5 روز پیش حتی زد به سرم از بی کرم پودری زنگ زدم یه کرم پودرشو برام آوردند مثل گل می مونه رنگشم که خیلی کدر و تیره است من خودم برنزه هم می زنم ولی بعضی برنزه ها مثل ایوروشه خیلی خوشرنگند و تن قرمزی دارند

افشان جون از راهنماییت خیلی ممنون نکات خوبی گفته بودی خیلی جالب بود فقط آدرس دقیق هایلند رو برامون بزار قیمت چیزایی هم که گفتی بنویس بدونیم چقدر پول ببریم ..............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ماریا جان هایلند میدان ارژاتنتین هست اما نه طبقه پنجم خودش یک فروشگاه بزرگ است که فقط دو طبقه است
فکرکنم بروی میدان ارژانتین از هر کس بپرسی نشانت می دهد ببین از خیابان الوند که بیایی بیرون تقریبا خیابان سمت راست میدان است .
2728
برای کرم پدر برنزه می توانید رنگ های تیره دیه گو دالا پالما را بردارید اصلا رنگ هایش روشن نیست روشن ترین رنگش سبزه تیره است که از پوست من یک خورده تیره تر است
ماه عزیزم ادرس هایلند را هم دادم
قیمت هارا هم حدودی بعدمی ایم می نویسم شاید شب شاید هم بعد از ظهر که پسرم خوابید
افشان جون مرسی از آدرست و اطلاعاتت خیلی به دردم می خوره باید آخر هفته برم هایلند یه سر بزنم اگه چیز جدیدی دستگیرم شد براتون تعریف می کنم.......................بوووووووووووس پسر خوشگلتم ببوس
یه دنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییا ممنون از شکیبا جونم که به پستم جواب دادی با شرمندگی یه سوال دیگه؟
من نی نی کوچولو تو خونه دارم که فقط شیر خودمو می خوره و شیشه هم نمی گیره و نمی تونم برم ارایشگاه خواهرم ارایشگر مبتدیه می خواد تو خونه موهامو مش کنه از چه مارکی و با چه شمارهای رنگ بگیرم یه مارکی که راحت گیر بیاد وهم اینکه یه کوچولو شیوشو بهم می گی؟ بازم ممنون
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
سلام سلام

من یه سوال دارم
شکیبا جون من پوستم در ظاهر که دست میکشم خشک و احتیاج به مرطوب کننده داره ولی وقتی یه قسمت کوچیک از صورتم رو فشار میدم کلی چربی ازش خارج میشه(ببخشید) جوش هم زیاد میزنم هنوز نفهمیدم پوستم خشکه یا چرب
میخواستم ببینم کرم یا لوسیون یا ماسکی میتونی بهم معرفی کنی که چربی های زیر پوستم خارج بشه؟
اگه گیاهی باشه که چه بهتر
من دخترم سه ماهشه و شیر خودم رو میخوره نمیتونم برم ارایشگاه برا پاکسازی
خدایا شکرت
نازنین جون پودر دکلره ال کا خوبه اورئالم خوبه مش رو کلاهی در بیارین ولی یه راه میگم اونو بکنین الول یه رنگ موی شماره 8 بخرید با اکسیدان 9 درصد یک پیمونه بهش پودر دکلره بزنید کل موهاتونو رنگ کنید موهاتون عسلی میشه بعد از شستشو وخشک کردن یه نایلون میندازی سرت بعد کلاه رو میزاری سرت تا نشتی نده بهد موهارو از کلاه دربیار به نسبت مو پودر دکلره واکسیدان 12 درصد که خواهرت بهتره نسبتشو میدونه واز مربیش بپرسه چون مو با مو متفاوته بهدمو رو به اون مواد آغشته کنید وقتی موها کاملا رنگش روشن شد از رنگ شماره 12 رای رنگساژ استفاده بکن در ضمن روی رنگ عسلی مش فویلی هم زیبا میشه
در برخی خانم ها موهای صورت بیش از حدِ طبیعی است و از نظر زیبایی مشکل آفرین می باشند. افزایش غیرطبیعی موی صورت می تواند به علل گوناگونی باشد، از جمله می توان به بیماری های غدد داخلی، کیست تخمدان و مصرف بعضی داروها اشاره نمود. در زمان حاملگی موهای ظریفی در پشت لب بالا، چانه و گونه ها رشد می کند که چند ماه پس از زایمان خود به خود از بین می روند. بنابراین وجود آنها در زمان حاملگی نباید موجب نگرانی شود. در هنگام یائسگی نیز در برخی خانم ها موهای صورت زیاد می شوند که برای درمان آنها باید با پزشک متخصص زنان مشورت کرد تا در صورت لزوم قرص های استروژنی تجویز نماید. برای از بین بردن موهای اضافی صورت روش های مختلفی وجود دارد: بی رنگ کننده ها، کـِرِم های موبر، سوزاندن، تراشیدن، بند انداختن، استفاده از موم ، اشعه ایکس، استفاده از موچین. ?- رفع علت: اگر افزایش موی صورت به عللی باشد که قبلاً گفتیم ، باید علت آن برطرف شود. مثلاً اگر به علت آسیب تخمدان یا بیماری غدد داخلی موهای صورت افزایش یابند، باید با مراجعه به پزشک و درمان ناراحتی ، علت این افزایش را ریشه کن کرد. به این ترتیب موهای زائد صورت نیز برطرف می گردند. اگر رشد اضافی موهای صورت به دلیل مصرف بعضی داروها باشد، باید مصرف آن دارو را با صلاحدید پزشک مربوطه متوقف نمود. ? – بی رنگ کننده ها: بی رنگ کردن یا دکلره کردن، ساده ترین راه درمان موهای اضافی است. برای این منظور می توانید از کِرم های مخصوص که با پودرهای ویژه ای مخلوط می شوند و یا از آب اکسیژنه استفاده کنید. پوست را با آب و صابون به خوبی بشویید تا چربی آن پاک شود ، سپس بی رنگ کننده را روی آن قرار دهید و بعد از چند دقیقه با آب بشویید. لازم به ذکر است که بی رنگ کردن ، بیشتر برای موهای ظریف و کرک ها مناسب است. ?- تراشیدن : این روش سریع ، ساده و بدون درد است. بسیاری از خانم ها از این روش برای پاها و زیر بغل استفاده می کنند. این روش برای صورت نیز کاربرد دارد ولی خانم ها ترجیح می دهند این راه را برای صورت به کار نگیرند ، زیرا در آنها تداعی مردانه بودن می کند. توجه: تصور اضافه شدن رشد موها و ضخیم شدن آنها به دنبال تراشیدن امری واهی و بی اساس است؛ قسمت بالایی مو که از سطح پوست بیرون آمده است هیچگونه ماده ی زنده ای ندارد و تنها از ماده کراتین ماده ساخته شده است و به همین علت بریدن یا تراشیدن نمی تواند سبب زبرتر ، ضخیم تر یا تیره تر شدن آن شود. این اشتباه شاید ناشی از آن باشد که موهای کوتاه بعد از تراشیدن حالت سیخ سیخ دارد ، تا حدودی نسبت به طول خود ضخیم بوده و انتهای آن بریده است. با طویل تر شدن این موها حالت تیغ مانند آن از بین می رود. ? – موم، موچین و بند انداختن: این ها در گروه روش هایی هستند که مو را از ریشه در می آورند. کندن مداوم می تواند به ریشه ی مو آسیب هایی وارد سازد اما در اکثر موارد این کار هیچ تأثیر سویی بر ریشه مو ندارد . این مسئله در مورد ابروها صادق نیست و از بین بردن ابروها به هر شکل بخصوص با این روش ها می تواند با رشد بسیار دیر هنگام یا حتی عدم رشد دوباره ابروها همراه باشد. بنابراین باید از کندن غیرضروری و نامناسب ابروها اجتناب شود. ? – کرم های موبر: این کرم ها را معمولاً باید به مدت ده دقیقه بر روی موضع قرار داد و سپس موها را مالش داد و بعد از آن شست. به این ترتیب موهای اضافی از بین می روند. اما اگر پوست شما حساس باشد و در اثر مصرف این کرم ها دچار سرخی و التهاب یا خارش شود، نباید از آنها استفاده کنید. ? – سوزاندن یا الکترولیز: در این روش ریشه مو را به وسیله جریان ضعیف الکتریسیته می سوزانند. اگر تعداد موهای زائد صورت اندک و پراکنده باشد، بهترین راه درمان آن، سوزاندن است. این عمل باید توسط فردی مجرب انجام شود تا ریشه مو کاملاً سوزانده شود و از رشد مجدد آن جلوگیری به عمل آید. ممکن است برای سوزاندن تمام این موهای زائد نیاز به چند جلسه مراجعه باشد. روش کار به این شکل است که سوزن مخصوصی درون فولیکول مو قرار می گیرد و تا ریشه مو پایین می رود . سپس با برقراری جریان الکتریسیته ( که ممکن است مستقیم یا متناوب باشد ) ریشه مو سوزانده می شود و برای همیشه از بین می رود.
رایش چشمهای گود: در این نوع چشم تکیه دراستفاده ازرنگهای کمرنگ میباشد. زیرا باعث ایجاد جلوه بیشتر چشمها میگردد. برای آرایش این نوع چشم میبایست سایه را از گوشه های داخلی چشم تا کمی خارج از گوشه های خارجی آن به کار گرفت و مقدار کمی از یک سایه تیره تر نیز به چینهای اطراف چشمها زده و آنها را یکدست نمود. آرایش چشمهای با فاصله : در این نوع چشم میباست از سایه در گوشه های داخلی و تا وسط پلک جهت نزدیکتر نمودن چشمها به هم استفاده نمود .از یک سایه کمرنگ تر در قسمت میانه پلک به سمت خارج آن استفاده نمود و در قسمت وسط پلک آنرا بخوبی یکدست نمایید. آرایش چشمهای نزدیک به هم: برای دورتر نشان دادن چشمها میتوان از یک نقطه کوچک از کرم کانسیلر نامرئی در گوشه داخلی هر دو چشم استفاده کرد . از یک خط چشم کمرنگ و نازک در لبه بالایی پلکها و نزدیک مژه ها که به سمت خارج ضخیم میگردند , باید استفاده نمود. برای گوشه داخلی چشم تا میانه پلک از یک سایه کمرنگ استفاده نمود و مقدار کمی از نوع تیره تر را در قسمت میانی و به سمت خارج پلک به کار برده و به خوبی در بخش میانی آنها را یکدست نمایید . روشهای آرایش چشم: استفاده از سایه های مات و تیره موجب کم جلوه شدن چشمها میگردد و این رمانی تشدید میگردد که رنگ صورت سفید یا روشن باشد . اگر میخواهید که چشمهایی درشت و زیبا داشته باشید سعی کنید که در آرایشتان از سایه های کمرنگ استفاده نمایید . استفاده از سایه بعد از خط چشم موجب ایجاد یک حالت خواب آلودگی و کم نما شدن چشمها میگردد . از خط چشم در آخر کارتان برای ایجاد بهترین حالت استفاده نمایید. با استفاده ازیک ریمل مناسب سعی نمایید که مژه ها را پرپشت و فردار نمایید . برای این کار میتوانید از انواع ریملهای پرپشت و بلند کننده مژه استفاده نمایید . هیچگاه از خط چشم در داخل مژه ها و پلکهای پایینی استفاده نکنید , این کار موجب کوچکتر به نظر آمدن چشمها میگردد . راه حل برای چشمان پف کرده: یک قاشق غذاخوری را زیر اب سرد گرفته و آنرا برای ?? ثانیه روی پف کردگی چشم قرار دهید. کرمهای روی پوف کرده گی استفاده کنید که دارای نشاسته و روغن جگر کوسه باشند متخصصین پوست سالهاست بر این عقیده هستند که این مواد ورم پوست یا قسمت چشم را از بین میبرد. راه دیگر حلقه حلقه کردن خیار و روی چشمها بصورت کمپرس گذاشتن است. چای سیاه کیسه ای را در آب سرد خیس نموده و برا ?? دقیقه روی چشمها بگذارید و به آرامی از سمت داخل به بیرون چشمها فشار ارامی بدهید.از خوردن هر چیزی که دارای نمک باشد خوداری کنید چرا که باعث نگهداری مایعات اضافی جمع شده در ناحیه چشمها خواهد شد. در موقع خواب سر را بالا تر از بدن نگهدارید که باعث اضافه جمع شدن بیشتر مایعات زیر چشم نشود. آرایش چشمهای با عینک: اگر قاب عینک شما تیره باشد نیازی به استفاده از رنگها در سایه چشم نمیباشد ,فقط کافی است مژه ها را به بالا داده و از هم جدا نمایید . اگر از انواع قهوه ای ریمل استفاده مینمایید ,سعی کنید به جای آن از انوع مشکی و بصورت نازک در آرایشتان استفاده نمایید. از ریملهای چند کاره جهت استفاده در پایین مژه ها و فر دادن و صاف کردن آنها استفاده نموده و به سمت بالا آنها را حالت دهید. اگر از عینکهای کائوچویی و دسته شاخی استفاده میکنید باید وقت بیشتری برای آرایش ابروهایتان صرف نمایید. توجه داشته باشید هدف از آرایش شما نمایش بهتر صورتتان است نه عینکتان , پس در انتخاب رنگها دقت نمایید. کلکهای ریمل ?- برای بیشتر نشان دادن مژه ها چند عدد تک مژه مصنوعی به مژه های بالائی قبل از زدن ریمل اضافه کنید. بهترین راه اضافه کردن این مژه ها این است که انها را با موچین برداشته? از طرف پهن ان بگیرید? و در همان حالت چسب یا ژل مخصوص چسباندن را به مژه بزنید و چه تک مژه یا مژه کامل انرا از بیرون جشم میگذاریم. ?- قبل از گذاشتن مژه کامل و چسب زدن انرا با چشم اندازه بگیرید. اگر بلند بود از صمت داخلی به اندازه کافی قیچی کنید. بعد از گذاشتن مژه برای ?? ثانیه صبر کنید تا خشک شود. ریملهای ضد اب بیشتر حالت خشکی به مژه ها میدهند.
وایییییییییییییییییی شکیبا جون که چقدر ماهی ،ایشالله که هر چی از خدا می خوای به خاطر اون دل مهربونت بهت بده عزیزم
مرسی از جوابت من یه مشکلی هم دارم اینکه موهام سفیدی زیاد داره ومن رنگ شماره 6رو رو سرم دارم که موهامو قهوهای سیر کرده یعنی شماره 8بذارم عسلی میشه؟ امروز اورال پرسیدم گفت رنگ عسلی نداره اسم رنگ مو رو هم بهم می گی؟ خواهرم دوره ارایشگری مبتدی رو قبلا گذرونده والان هم مربی نداره گلم یه دنییییییییییییییییییا مرسی
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
2706