2733
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478207 بازدید | 2084 پست
سلام دوستان عزیز-
روز 19 فروردین روز نوشتن دعای شرف الشمس است. این دعا را هنگام اذان ظهر بر روی کاغذ یا پارچه زرد رنگ بنویسید. زیر آن حاجت خود را نوشته و لای قرآن بگذارید. تا سال بعد انشاء الله حاجت روا خواهید شد.
اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
ویت برای من که اینجوری نبوده که شما می گید
1- شاید بلندی موها به اندازه کافی نبوده
2- شاید قبل از چسبوندن نوار نوار رو با مالش بین دو تا دستتون گرم نکردید
3- شاید بعد از چسبوندن با دست خوب نوار رو به پاتون نچسبوندین
4-شاید نوار رو با یه حرکت و در جهت مناسب جدا نکردید اگه در جهت خلاف رویش مو نباشه یا با سرعت نکشید دردتون می گیره اما موها سر جاشون می مونند و فقط کشیده میشن
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای آره برا منو کند ولی قبلش تمام بدنم از درد مورمور شده بود من نمیتونم خودم اینکارو بکنم ولی تو آرایشگاه که برای اینکار میرم دردی رو زیاد حس نمیکنم ولی خودم وقتی انجام میدم دردش زیادتره
منم همینکارا رو کردم از بس مالش دادم دستم درد گرفت ولی.... خلاصه 8 تومن پولو ریختم دور راستی من چند وقته میخوام برم این شمع اصلاح یا .... بخرم ولی گیج شدم به کلا گفته بودن سبزه و جامد اره؟ من زرد هم شنیدم هست کسی استفاده کرده ؟ چه مارکی بخرم و .... مرسی خانومااااا
2728
ماریا جان من دقیقه نمی گیرم تجربی دستت می یاد اگه مالشی که دادی کافی نباشه وقتی ورق ها رو از هم جدا می کنی روی یکی از ورق ها موم بیشتری می مونه و این یعنی درست و به اندازه کافی مالش ندادی وقتی هم که ورق رو روی بدنت می زاری باید با دستت روش بمالی که کاملا به پوستت بچسبه بعدش با یه حرکت سریع بلندش کنی تقریبا هیچ مومی روی پوست باقی نمی مونه
2738
سلام شکیبا جون مرسی از اینکه وقتتو میزاری ببخشی که در زمینه رنگ سوال میکنم من هفته 36 بارداری هستم میخوام موهامو رنگ یا مش کنم رنگ پوستم گندمگونه چشام قهوه ای تیره و رنگ زمینه موهام قهوه ای تیره است موهامم کوتاهه شما با توجه به شرایطم چه رنگ مو یا مشی رو پیشنهاد میدید که هم مد باشه هم مجبور به ترمیمش نباشم ببخشید طولانی شد
دوستان مهربونم من میخوام برم یه جا یه دوره ی رنگ و مش مخصوصا رنگهای ترکیبی ببینم شما جای خوبی میشناسید پیشنهاد بدید؟
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
2706