2726
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478185 بازدید | 2084 پست
سلام . شکیبا جان من یه سری مشکلات اساسی دارم که اگه لطف کنید بگید ممنون میشم. اول ازهمه موهای زائید صورتمه که کلافم کرده . با وجود پوست نازک وخشک موهای زبری زیر چانه و پشت لب دارم که دوار لیزر کردم ولی متاسفانه کاملا دو برابر از لحاظ وسعت شده .البته آز های هورمونی هم دادم که مشکلی نبوده. ودیگری خشکی لبم از شروع فصل سرما که با ید مدام ازاین چرب کننه های لب که معروف به برق لب بزنم. ودیگری هم ریزش موی سر که در جلو مقداری خالی شده و اذیتم میکنه.مرسیییییی اگه بتونی کمکم کنی ممنون میشم.
هانا جون شما بهتره دوره درمان برای پوستتون خودتون داشته باشین چون حیفه همیشه از مواد آرایشی استفاده کنید سعی کنید هر شب از ماسک ماست استفاده کنید هفته ای دوبار هم صورتتون رو با شیر بشورین در ضمن ماسک عسل قبل از آرایش یادتون نره برای شفاف شدن پوستتون هم از سفیده تخم مرغ استفاده کنید راستی جای اصلاح صورت از اصلاح با موم شمع رو امتحان کنید که خودش لایه بردار خوبیه ودماغتون رو از جوشهای سر سیاه پاک میکنه پوستتون هم طراوت میگیره..............آب هم زیاد بنوشید تا پوست شادابتر بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مژگان جون چرا زشت بشه من گفتم که الان تمام موهای کوتاه مد شده البته تو اروپا تا ایران بیاد یکی دوماهی میکشه ولی خیلی هم قشنگ میشه فقط موی کوتاه سن رو بالا میبره سعی کن خیلی خیلی کوتاه نکنی خورد کن تا کمی زیر گردن روی شونت معرکه میشه
2728
راحله جون شما کرم پودرتون رو یک درجه روشنتر از پوستتو.ن انتخاب کرده و لی پنکیک تون رو با توجه به پوستتون انتخاب کنید روی رژ گونتون خیلی کار کنید از زیر استخوان گونه تا گوشتون یه خط با رژ گونه قهوهای بکشید به صورت ر بعد اون رو به سمت بالا فید کنید بعد از روی اون رژ گونه صورتی یا گلبهی استفاده کنید بهد بالاتر از اون هم از سایه خیلی روشن کرم ومات استفاده کنید یهنی سه رنگ رژ گونه ........روی هم مثا پرچم ایران که سه رنگ هست ولی این رنگهارو به هم تداخل بدین............برای بینیتون هم بهتره همون رژ گونه قهوهای به کنار بینی وپره هاش بزنین ولی روی بینی چیزی نزنین پس شد طرفین بینی نه روی بینی نوک بینی رو هم به شکل vبکشید با همون رژ گونه ...........سایه هم هر رنگی که با توجه به لباستون باشه انتخاب کنید اگه چشماتون ریزه از سایه های روشن اگه درشته با سایه های تیره ......رژ لب هم اگه لباتون کوچیکه خط لب رو کمی از روی لب بزنید فقط کمی واز رژ های روشن وبراق استفاده کنید اگه بزرگه بلاعکس عمل کنید
تلما جون والله درمورد کم شدن موهای زاید من خودم چیزی نمیدونم ولی چرا از موم شمع که خیلی بهتر از لیزر هست استفاده نمیکنی برو یکبار امتحان کن خوبه خودتم میتونی تو خونه انجام بدی که به صرفه بشه برات ........ولی برای لبت حتما وقتی تو خونه ای از ویطامین آ د استفاده کن معجزه میکنه بتامتازون چشمی هم برای خشکی لب خوبه یکی هم که سعی کن همیشه ماسک یا شال داشته باشی تو سرما که مرطوب بمونه
آخه بهار جونم خانم خوشگله شما آرایشو یا گریمو میخوای چیکار تو که فیست عالیه من که گریم عروسیتو پسند کردم فقط یکم بهتر بود یه جاهایی هم گریم بشه دومین ایرادشم تو گونه گزاری بود که زیادی گون رو پررنگ کرده بود ولی در کل گریم خیلی خیلی خوبی بود اگه اجازه بدی من شب برات هم یه مدل شبیه خودت میزارم هم توضیحات میدم آخه الان باید برم خونه مامانم
2706