2703
2553
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478103 بازدید | 2084 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مامان آرمیتای عزیز من چون تا الان بافت انجام ندادم نمیدونم قد مو چقدر باید باشه ولی دوستم با وجود کوتاهی موش وبا موی اضافه بافت قشنگی زده بود که من خوشم اومد ولی اگه موهات یکم بلندتر بود عالی میشد .........ولی اینو بگم الان چون تو بافت از چسب های مخصوص هم استفاده میشه ممکنه موهات ریزش پیدا کنه ........ولی درکل یه آرایشگر ماهر براش کاری نداره که به موهای کوتاه بافت بزنه ..............البته ببخشا زیاد نتونستم کمک کنم آخه تخصص من تو کار گریمه ......
سلام دوستان گل من امروز به این تاپیک برخورد کردم و خیلی موضوع جالبی به نظرم اومد از اولشو خوندم تا اینجا . به نظر من هدف اصلی این تاپیک تو دل رفتن شو شو بود که کم کم تبدیل شد به آموزش و مشاوره گریم. البته من خیلی خیلی از شکیبای عزیز تشکر میکنم و خود من خیلی تجارب ارزشمندی از اطلاعات شما بدست اوردم که یک دنیا تشکر میکنم . حتی خودم هم چند تا سوال ازتون دارم و میخواستم اگه میشه من رو هم به کلوپت دعوت کنی... اما در کل خواستم به همه دوستان بگم در کنار بحث شیرین و دوست داشتنی زیبایی و خود آرایی سعی کنیم گه گاهی هم سری به اون هدف اصلی و راهنمایی و مشاوره و کمک به همدیگر در زمینه بهبود روابط زناشویی و چگونگی رفتار با شو شو هامون بزینم ... با تشکر دوباره از شکیبای مهربون و خوب و نگار عزیز و سایر دوستان.
البته من باز هم تاکید میکنم که هیچ نظر مخالفی با مشاوره های خود آرایی ندارم و خیلی هم برام جالب و مفیده و یه بار دیگه از شکیبا جون تشکر میکنم و اگه اجازه بده من هم سوالاتم رو ازش بپرسم .
ولی اگه میشه یه کم راجع به اینکه چه جوری تو دل شوهرامون جا بشیم و چی کار کنیم که مثل روزهای نامزدی دوباره محبوب شوشوها بشیم و به اون روزای شیرین برگردیم صحبت کنید .
شکیبا جون کجایی من سوال در مورد موهام دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
من ده کیلو به وزن قبل از بارداریم اضافه شده همینجوریش خودم ده کیلو اضافه داشتم الان شده 20 کیلو دخترم هم سه ماهشه با اینکه سنی ندارم اما کمر درد و زانو درد دارم که میدونم بدلیل افزایش وزنه چه رژیمی بگیرم که شیرم کم نشه؟؟؟چون شیر هم دارم میدم
شکیبا جونم ممنونم از راهنمائی ات عزیزم
شاید دیگه بافت نکنم
با توجه باینکه توی دوران شیردهی هم موها می ریزند و اگر بنا باشه با بافت هم موهام ریزش پیدا کنه که دیگه کچل میشم !!!
بازم ممنون از راهنمائی ات
پس با این حساب فقط موهام را میرم مرتب میکنم و بعد از زایمان رنگ میکنم
شکیبا جون مرسی که جوابم رو دادی و ممنون از حسن نظرت ... سوال من مارک پنکک خوب میخواستم ؟ کلا پوست من گندمیه و توپول هم هستم . چشمام مشکی و درشته است ولی برعکس خط چشم زیاد بهم نمیاد و هر بار میکشم میزنه تو دوق . کلا چه تیپ آرایشی بهم میاد ؟ و مهمترین سوال : شوشو گیر داده موهاتو روشن بلوند کن ولی من یکی دوبار که قبلا مش کردم زیاد بهم نمی آمد و سنم رو خیلی میبرد بالا . هایلایت یا رنگ عسلی خیلی بهم میاد ولی روشنتر از اون نه . میخواستم نظر شما رو هم بدونم .
هانا جونم اولا خواهش میکنم ................ولی درمورد سوال اولت پنکیک از خوب به متوسط اینان ...........لاکورد 17000 تومان بل 5000 ناتالی 3000 مدا 3000 اینا پنکیکای خوبین در ضمن همیشه پنکیکو به حالت ضربه ای بزن به صورتت نه حالت دورانی ............درمورد چشم حتما از سایه های تیره تر استفاده کن خط چشم هم بهتره رنگ قهوه ای مارک گوش بزنی ولی ما گریمورا دراین حالت با قلم وسایه خاکستری خط چشم میکشیم اونم امتحان کنی عالیه .......در مورد مو درسته کلا موی بلوند سن رو بالا میبره ولی بلوند خالی کمتر از مش سن رو بالا نشون میده بهتره تمام دکلره کنی واز روش کاراملی یا دودی یا هر رنگی که دوست داری انجام بدی ولی برای اینکه ریسک نکنی همون های لایت کن ولی به نظر من چون صورتت پر هست رنگ موهات هرچقدر تیره تر باشه جزاب تر میشی
در ضمن اگه صورتت پر هست میتونی یه رگ گونه قهوهای کم رنگ بگیری بعد از کنار گوشات زیر استخوان گونه یه ر بکشی واون رو به سمت بالا فید کنی از روی اونم رژ گونه صورتی بزن وباهم کمی قاطی کن بعدش بالای اینا نزدیک چشمت از رژ گونه طلایی استفاده کن زیر قب قبتم حتما از رژ گونه قهوهای به مقدار کم بزن
2706