2410
2553
عنوان

شنا کردن

23245 بازدید | 30 پست
سلام

یه سوال دارم، لوازم مختلفی رو برای شنا کردن کودک (حتی زیر یک سال) دیدم مثلا مایو و ...
میخواستم بدونم که آیا کودک را میشه استخر برد؟ آب استخر و یا کلر آن، دمای آب و ... مشکلی بوجود نمیاره؟

و اگه بچه هیجان زده بشه و تو آب خرابکاری کنه چی؟!!!

ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره مطرح کنه
salam newbabak
man kivanc hastam
shoma chera bejaye amuzesh be anisajun tarjih midid ba tiyup be estakhr bere
man khodam 12 sale ke ham shenagar va ham naji hastam va kheyli az nozadaniro didam ke az sene 1 ta ... salegi mitunan shena konan hata pesar bacheyi 1 sale bud ke nemitunes rah bere vali shena balad bud anisa mitune shena kone va hata shenagar beshe
سلام ..از دیدن این تاپیک خوشحال شدم.پوشک واتر پروف رو میتونین از بنی هاشم بخرین مارک ترکش هست huggies
اینکه یه لینک میزارم ببینین چرا مقامهای اول ورزشی مال ایران نیست.

http://www.kyndy.com/publicvideos/onevideo?id=600

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پسرم رو از 4 ماهگی دریا و استخر بردم و هنوز هم خدا رو شکر عاشق اب هست

هیچ وقت تنهاش نمیزارم و همیشه مواظبشم ولی از تیوبهایی که عکسش رو گذاشتین زیاد حاضر نشد استفاده کنه (قبل 1 سال) و الان فقط دوست داره تو اب راه بره و دست و پا یزنه

برای استخر هم همیشه پوشک استخر استفاده میکنم که مارک هاگیز هست
2456
نیو بابک گرام خیلی خوشحالم که پدری رو میبینم که به تربیت فرزندش انقدر اهمیت میده.

دوستان من مربی و ناجی هستم ولی تا دوران بارداریم کار میکردم والان ترجیح میدم بییشتر وقتمو وقف دخترم کنم.

یکی از مامانا گفت می خوام نی نی رو ببرم دریای خزر لطفا اینکارو نکنید چون اب خزر فوق العاده الوده است به دلیل پسماندها و مواد شیمیایی واین دریا رو (با وجود اینکه عاشقشم)با دریاچه های دیگر دنیا مقایسه نکنین.

اینکه کودکان کنترل مدفوع ندارن واقعیته و من با تجربه ایی که دارم بارها برامون پیش اومد که حتی کودکان 3یا 4 سال تو اب پی پی کردن و بنده خدا خدمه خیلی بازخواست شدن.پس گرفتن دایپر ضد اب خیلی خوب برای اینکه مداوم مجبور نشین به مسئولین استخر جواب بدین و بعد هم خدای نکرده خجالت زده.

اینکه نوزادان می تونن شنا کنن درستهولی تا یه سنی... بعد این استعداد در دورن ضمیر ناخوداگاه باقی میماند واگر جرقه اش زده نشه هیچوقت بروز پیدا نمی کنه.

بازوبندها وسیله های کمک اموزشی هستند که فقط مربیان می تونند به خوبی ازشون استفاده کنند به دلیل اموزشی که دیدن و البته تجربه..

تیوب نیز جنبه تفریحی داره نه اموزش..
تو ایران هم استخرهایی که مخصوص کودک هست زیاده ولی راستش خود من رغبت نمی کنم دخترمو همشون ببرم اون استخرهایی که خودم می شناسم که تصفیه های قوی دارن می برم و این رو هم می دونین که فقط تعداد خیلی اندکی استخر هست که با اوزون گندزدایی میشه که معمولا هم مخصوص شهرکها و برجها هستند.
به هر حال همینگونه که ما پذیرفتیم در تهرانی زندگی کنیم که فرزندانمون هر روز سرب استشمام کنند دیگه گاز کلر خیلی نمی تواند اهمیت داشته باشد.

به لذت یادگیری شنا و ورزش کردن بیشتر بیاندیشیم تا مضرات کلر والودگیهای اب استخر

یه نکتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه خیـــــــــلی مهم اینکه:
خواهشا خواهشا در تمام مدتی که فرزندتون درون اب هست 4 چشمی مراقبش باشین . کوچکترین اب خوردنی یا کوچکترین ترسی باعت میشه تا اخر عمر اون دچار ترس از اب بشه و دیگه نخواد شنا اد بگیره (که بسیار دیدم).
هیچ وقت فکرشو هم نمیکردم که ویروس کوچیک کرونا بشه کابوس شب وروز من...😕😕😕😕الهی نیست ونابود بشی ذلیل مرده😤😤😤😤😤
2714
مامان مبینا جون استخر پالیم کجاست؟؟ کسی استخر مخصوص بچه ها نمیشناسه که مختلط باشه؟ البته واسه آموزش میخوام
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!
منم با شنا خیلی موافقم . دخترم اولین باری که دریا رفت 20 روزش بود . الانم خیلی خوب شنا میکنه . البته با بازو بند . خیلی خنده داره . ما کیش زندگی میکنیم ولی اینجا زیر 7 سال آموزش نمیدن . امسال یه مربی خصوصی خوب یافتم که انشالله میخوام تابستون بفرستمش آموزش .

ولی برای کوچولوها همون تیوپ بهترین گزینه ست
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
من فعلا از تیوب استفاده کردم برای پسرم. چون جلیقه شنای که براش خریدم از سه سال به بعد هستش و من سایز کوچیکترش رو پیدا نکردم.

در مورد وسایل شنای بچه ها ، حایی رو میشناسید.

پسر من 15 ماهه هست.
2706