2703
2553
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832581 بازدید | 44999 پست
این فکر که دو برادر هر دقه عاشق یکی می شن غلطهههه هاااااااا

شخصیت پردازی کوزی اصن اینجوری نیست که هر دقه عاشق یکی بشه! اون فقط عاشق یه نفره... اونم جمره است. تا اخرم عاشق همون یه نفر باقی می مونه

شخصیت پردازی گونی هم اینجوریه که اصولا عاشق هیچکس نیست! اصلن خودخواه تر و خودبین تر از اونه که بتونه عاشق کسی بشه. اون فقط از آدما استفاده می کنه برای خودش همین... نه عاشق جمره است نه بانو... فقط چیزی که هست حسودی می کنه و دوست هم نداره جمره عاشق کوزی باشه
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اگه کوزی عاشق جمره است پس چرا وقتی جمره میگه دوسش داره بهش میگه که عاشق زینبه
پسرم یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و بک زمستان را دیدی از این پس همه چیز جهان تکراریست جز ، مهربانی
نبیولا جون کی کوزی این حرفو زده؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! هیچ وقت چنین چیزی رو نگفته!!!! امکان نداره

فقط یه بار جمره مستقیم به کوزی گفت که دوستش داره کوزی هم گریه می کنه تو جوابشش می گه که ساکت باش و دیگه چیزی نگو... البته منظورم وقتی تو رابطه با زینبه می گم ها.... وقتی تو رابطه با زینبه جمره ی بار بهش مستقیم می گه که کوزی هم در جوابش اونو می گه...

بعد از از اینکه رابطه اش با زینب هم تموم می شه که خودش اعتراف می کنه که جمره رو دوست داره و بهش هم می گه
2714
اینم بگم که تو زبون ترکی اگه یکی عاشق یکی دیگه باشه بهش میگه "سنی سویوروم" این اصطلاح رو هییییچ وقت کوزی به زینب نگفت در صورتی که بارها تا اخر سریال به جمره گفت. همیشه به زینب می گفت "سن دن هوشانیوروم" یعنی ازت خوشم می یاد. همین. فرقش تو مایه های لاو و لایک تو انگلیسیه
**آدینه**
+1

1392/5/3 9:03 ب.ظ

یچه ها اخرش رو نگید دیگه. ادم میاد اینجا چهار تا دونه عکس ببینه.و خلاصه بخونه نهایتا. نه اینکه بهفمه اخرش چی میشه. اینجوری اصلا دیگه ارزش دیدن نداره سریالا.

صاحب تایپیک خواهش میکنم نذارین آخر سریالو تو تایپیکت باشه اینجوری سریالا لطفشونو از دست میدن
گاهی ما عکسی را میسوزانیم .....و گاهی عکسی ما را میسوزاند ...
مانیا جونم خیلی خیلی ممنون بابت روشنگری هات. حسابی فهمیدم قضیه از چه قراره

من سریال رو از اولش ندیدم و از قسمت 20 ببعد دیدم و فکر نمی کردم کوزی الانم عاشق جمره هستش (فکر می کردم از جمره خوشش میومده ولی وقتی فهمید گونی زودتر به جمره اظهار علاقه کرده کشیده کنار) چون هواسش به زینبه و تو ترجمه ای که جم کرده همش می گه جمره برام اهمیت داره و دوست خوبیه نمی گه دوسش دارم
2706