2410
2553
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832578 بازدید | 44999 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عهههههههههههه نمی دونستممم خخخخخخخخخخخخ چه با حال

قد و وزنشون رو هم توی ویکی پدیا می تونی پیدا کنی اغلب! البته جز اویکو کارایل رو چون بازیگر تازه کاره هنوز اطلاعات ویکی پدیاش کامل نیست
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...
من عشق این فیلم بودم البته تموم شد دیگه
واقعا ممنونم سروناز جون
من تا عید امسال میشم یه مانکن اینو به خودم و همه دوستام قول میدم(فتانه،الهام،خاتونه،پریسا،لیلا،روژان،هانا،نرگس،نیوشا،غزاله،انلی،نازنین و نشاط،رزا،سیلدا،ستاره جونیییی....) به هم دیگه قول دادیم تا مانکن شیم هورااااااا،اینم ادرس تاپیکمون:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=578923&PageNumber=1
2456
2714
عههههههههههه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ چند وقت پیشا قد کوزی رو تو ویکی زده بود 1 و 89! الان عوض شده!! خخخخخخخخخخخخخ ملت فک کنم می تونن دست کاری کنن اطلاعاتش رو ههههههه
سروناز جون صبر کن مستندات حرفم رو هم گیر آوردم. یه عکسه الان می زارم مال وقتیه که کیوانچ و تولقاهان مدل بودن جوونیاشون خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به به می بینم حسابی جلو رفتین
کلن این سریال همه شخصیتاش چند لایه ست پیچیدست و همه کارهای افراد معنا داره
مانیا جون با تفسبرت از شخصیتا کاملا موافقم
من از اول اولش دیدم دقیقا همینی که میگی الان کوزی در فاز انکار جمرست
چیزیکه برام جذابه اینه ..داداشی که تحصیلاکرده ست و موقعیت عالی داره و همه می فکر می کنن خوبه ذاتا بده ! اون داداشی هم که کارهای پردردسر انجام میده و الان موقعیت درستی نداره و همه فکر می کنن ذاتا خوبه
2706