2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
روی میزی که قراره عروس و داماد پشتش بشینن را با گل تزئین کنید و بای میوه هم اگه میتونید روی یک میز بچینید به این ترتیب که اول از همه روی میز را با کاهوی معمولی یا از این کاهو چینی ها که برگهای چین چینی بنفش داره یک نیم دایره درست کنید بعد هم میوه هار بچینید روش و موز ها روهم روی رو و وسط میوه ها هم زرهای شاخه بلند بگذاری (یک رنگی انتخاب کنید که معلوم باشه مثلا رزهای هلندی که سفیده و لب گل برگهاش صورتیه خیلی خوشگل میشه بهش میگن لب ماتیکی) دور ظرف شیرینی هم با گل مریم تزئین کنید
سینی حلقه را هم که خانواده داماد باید بیارن هیچی
دیگه همین فعلا چیزی به ذهنم نمی رسه
لوح بله برون رو که میتونید از کارت فروشی های باکلاس تهیه کنید، ولی من به شخصه از لوح های چندبرگی با عکس گل و مرغابی و اینا خوشم نمیاد، برای خودم هم تک برگ بوداما جلد قشنگی داشت

خب شیرینی رو هم که بعد از پایان صحبت ها میدن، پس برای اول مجلس که با چای پذیرایی میشند مهمونها میتونید از قند مخلوط با نقل های شکوفه ای رنگی استفاده کنید - نقلهایی هستند که مثل شکوفه گرد هستند و چند رنگشون هست، من صورتی و قرمزش رو دوست دارم

اگر ظرف میوه دارید میتونید بسته به رنگ میوه ها بچینید، مثلا موز و انگور سبز و نارنگی یک هارمونی رنگی زیبا دارند و میتونید در یک ظرف پایه دار بچینیدشون و کمی از انگورهم آویز باشه

سر شاخه های انگورتونو میتونید با فویل های آلومینیومی کوچولو بپیچید، البته اینکار برای گیلاس و آلبالو هم خیلی قشنگه اما الان دیگه فصلش نیست
2714