نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > ساير موضوعات در بارداري > جنسيت كوچولو هاتون را حدس بزنيد

موضوع: جنسيت كوچولو هاتون را حدس بزنيد + اظهار نظر

1   2   3  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
hr پست ها : 7عضویت:1386/1/29
1389/7/24 - 2:30 عصر
سلام به تمام مامان هايي كه منتظر تولد ني ني كوچولو هاي نازشون هستند.
من مجموعه اي ازاطلاعات را جمع اوري كردم كه بهتون كمك مي كنه
جنسيت كوچولو هاتون را حدس بزنيد.اگر دوست داشتيد شما هم نظر تون
را در مورد درست يا نادرست بودن اين مطالب در اختيار ديگر دوستان بگذاريد.

روشهاي ثابت شده تعيين جنسيت فرزند در اكثر كشورهاي جهان
تولد بچه پديده ايست بسيار پيچيده و خارج از تصورات ما وهمانطور كه ما معتقد هستيم هستي و نيستي ما در دست خداوند بزرگ ميباشد.تولد بچه- راه رفتن- بزرگ شدن- همه وهمه به مشيت الهي بستگي دارد.

از دير باز انسان كنجكاو علاقه بسياري به دانستن جنسيت بچه قبل از تولد داشته است ودر اين راستا ملل مختلف عقايد گوناگوني در تشخيص اين مسئله ارائه داده اندكه من چند موردي را جمع آوري كرده ام و برايتان مينويسم.

1-چشم ميتواند عاملي جهت تشخيص باشد پلك پايين چشم را كشيده وبه سفيدي چشمان نگاه كنيد .آيا با اين كار رگ خوني شكسته به شكل حرف(V)ديده ميشود؟اگر شكل حرف(V)در قسمت پاييني چشم راستتان باشد بدون ترديد جنين پسر خواهد بود حال اگر رگ خوني شكسته به شكل حرف (V) در چشم چپ باشد بچه دخترخواهد بود.

2-موي پا به عنوان يك عامل تشخيص جنسيت اگر رشد موي پاها سريع باشد جنسيت جنين پسر خواهد بود ولي اگر رشد آن مثل زمان پيش از بارداري بوده و تغييري نكرده باشد نشانه داشتن دختراست.

3-تشخيص جنسيت بر اساس چگونگي باسن اين بار جهت تشخيص جنسيت بايد به به چگونگي افزايش حجم باسن توجه كرد آيا مادر آبستن حس ميكند كه در ناحيه باسن اضافه وزن يافته است؟اگر جواب مثبت باشد كودك حتما دختر خواهد بود و اگر اضافه وزني در اين ناحيه حس نشود جنين پسر ميشود.
4-رويارويي با واقعيت اينبار به وضع صورت توجه كنيد آيا مادر در اين دوران چاقتر و تپل تر شده است؟اگر جواب مثبت باشد بر طبق باور ايتالياييها مادر دختر در شكم دارد ولي اگر چهره زن باردار ظريف بوده و با وضعيت قبل از بارداري تغيير نكرده علامت پسر بودن جنين است.

5-نفس را در سينه حبس كنيد! آيا بعد از آبستن شدن دريافته ايد كه نفس كشيدن برايتان دشوار شده است ؟اگر مادر باردار مواجه با تنگي نفس شده باشد نشانه اين است كه پسري در شكم دارد اما اگر هيچ مشكلي در اين رابطه نداشته باشيد بدون ترديد كودكتان دختر است.

6-از آشپزخانه چه خبر؟ اگر فعاليت مادر باردار در آشپزخانه بيشتر از گذشته باشد نشانه اين است كه پسري در شكم داردكه او را شكمو و پر خور كرده است.حال اگر وقت زيادي صرف پختن غذا نشود و فعاليت آشپزخانه اي مادر كم باشد جنين دختر است.

7-موقعيت جنين در داخل شكم اگر بچه در قسمت فوقاني شكم حس شود نشانه دختر بودن است و اگر حركت در ناحيه تحتاني شكم باشد خودتان حدس بزنيد!

8-آيا لگد زدن بچه حس ميشود؟ بر اساس باور هاي عامه كودك پسر لگدش را متوجه دنده مادر ميكند حركات دختر كوچولوها متوجه قسمت تحتاني شكم مادر است

9-حركات پاها آيا حركات و پرتاب پاهاي جنين بيشتر متوجه ناحيه چپ شكم است يا قسمت راست آن؟بر اساس باور هاي عامه انگليسيها پسرها بيشتر به سمت راست تمايل دارند و دخترها معمولا به سمت چپ لگد ميپرانند!اما در موقع خواب پسر بيشتر در سمت چپميخوابد در حاليكه دختر سمت راست را ترجيح ميدهد.

10-تغييرات وزن پدر چگونه است ؟ گاهي مردان نيز مثل زنان خود هنگام آبستني همسرانشان چاق ميشوند.اين اتفاق تازه اي نيست و در گذشته نيز سابقه داشته ولي شايد شوهران معني ومفهوم اين چاقي را ندانند اين چاقي دلالت بر صاحب پسر شدن دارد!حال اگر وضعيت جسماني پدر با گذشته هيچ فرقي نداشته باشد دستكم همراه با بارداري زنش چاق نشده باشد زنش دختري در شكم دارد.

پسر است اگر:
اوايل حاملگي اول صبح حالت تهوع نداشته ايد.ضربان قلب نوزاد كمتر از 140 در دقيقه است.در قسمت شكم چاق مي شويد.شكمتان مثل يك توپ بسكتبال مي شود.
نوك سينه هايتان به طور قابل ملاحظه اي تيره تر مي شود.به غذاهاي ترش و شور علاقه مند مي شويد.به پروتئين—گوشت و پنير—علاقه مند مي شويد
پاهايتان سردتر از دوران قبل از حاملگي خواهد شد.موي روي پاهايتان سريعتر رشد مي كند.دستهايتان خيلي خشك مي شود.پدر بچه هم همراه با شما شروع به چاق شدن مي كند.حاملگي برايتان بسيار خوشايند است.رنگ ادرارتان زرد روشن خواهد شد..حلقه ازدواجتان را با نخ روي شكمتان آويزان نگاه داريد، دايره دايره يچرخد.سردرد خواهيد داشت.سنتان را موقع حاملگي با عدد ماهي كه در آن حامله شديد را جمع كنيد، عدد زوج به دست مي آيد.

دختر است اگر:
اوايل حاملگي اول صبح حالت تهوع خواهيد داشت.ضربان قلب نوزاد حداقل 140 در دقيقه است.
در قسمت هاي ران و باسن چاق مي شويد.سينه ي سمت چپتان بزرگتر از سمت راستي مي شود.
موهايتان هايلايت قرمز مي گيرد.شكمتان شكل هندوانه مي شود.به غذاهاي شيرين علاقه مند مي شويد.به ميوه جات علاقه مند مي شويد.به آب پرتقال علاقه مند مي شويد.
در دوران حاملگي نسبت به واقع عادي حال خوبي نداريد.در دوران حاملگي بداخلاق و ترشرو مي شويد.صورتتان بيش از هميشه جوش مي زند.ته مانده ي نان را نمي خوريد.
سينه هايتان طراوت خاصي مي گيرد.رنگ ادرارتان زرد تيره مي شود.اگر حلقه ي ازدواجتان را با نخ روي شكمتان آويزان نگاه داريد، به اطراف خواهد چرخيد.سنتان را موقع حاملگي با عدد ماهي كه در آن حامله شديد را جمع كنيد، عدد فرد به دست مي آيد.

جدول چينيها
با استفاده از اين جدول هم ميتونيد جنسيت را حدس بزنيد. فقط بايد تاريخ دنيا امدن خودتون را به ميلادي و روزي كه پروژه داشتيد را با time zone ( براي ايران +3 را انتخاب كنيد ) را وارد جدول كنيد و روي دكمه submit كليك كنيد.اگر تاريخ تولدتون را به ميلادي نمي دانيد از اين سايت براي تبديل تاريخ شمسي به ميلادي استفاده كنيد.
http://e-vco.com/Page/IndexLink/index.htm

اينم ادرس سايت جدول چيني ها
http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm

تست جنسيت
يه تست جالب هست كه اگر يه كم انگليسي تون خوب باشه ميتونيد با جواب دادن به سوال هاش به جنسيت ني ني تون پي ببريد اينم ادرسش :
http://pregnancy.about.com/library/quiz/boygirl/blboygirlquiz.htm

موفق باشيد

شـــــــــيوا پست ها : 27223عضویت:1389/5/4
1389/7/24 - 2:41 عصر
من هر دو تاش در موردم صدق ميكنه.
ممکن است به آرامی راه بروم اما هیچگاه عقب نخواهم رفت؛ مگر زمانی که بخواهم دورخیز کرده و خود را برای پرشی بلند و طولانی آماده کنم.
emi پست ها : 40عضویت:1389/7/3
1389/7/24 - 2:50 عصر
من نميتونم تاريخ تولدمو ميلادي كنم چيكار كنم؟
سارا پست ها : 949عضویت:1387/12/12
1389/7/24 - 2:52 عصر
سلام . من پارسال اين موقع ني ني پسر تو دلم بود ولي بيشتر خصوصيات مادر دختر زا رو داشتم انگار ( البته طبق اين نوشته)
پَ پَ پست ها : 131عضویت:1389/7/4
1389/7/24 - 3:01 عصر
من از اون علائم از هر كدوم يه سريشو دارم... اما طبق جدول چيني ني نيم دختره... سونوگرافي هم همينو گفته.
emi پست ها : 40عضویت:1389/7/3
1389/7/24 - 3:13 عصر
پ پ جان چند هفته اته ؟
سماء پست ها : 27755عضویت:1389/1/26
1389/7/24 - 3:36 عصر
merc azizam
www.ninimodel.com
بيتا پست ها : 669عضویت:1389/4/22
1389/7/24 - 3:49 عصر
Hr عزيز من اكثريت علائم ني ني پسر رو دارم ولي ني ني من دختره ، با اينكه اصلا اعتقادي به جدول چيني ندارم ولي فقط توي جدول چيني ني ني ام و گفته دختره
پرنيان پست ها : 250عضویت:1389/5/10
1389/7/24 - 6:36 عصر
ني ني منو گفت دختر! خدا كنه درست باشه.من عاشق دخملم. الان 11 هفته رو تموم كردم. كي ميتونم برم سونو براي تشخيص جنسيت؟!
sani پست ها : 36عضویت:1389/7/23
1389/7/24 - 7:29 عصر
kheili jaleb bood,mamanoon az etelaat
hr پست ها : 7عضویت:1386/1/29
1389/7/25 - 10:07 صبح
.اگر تاريخ تولدتون را به ميلادي نمي دانيد از اين سايت براي تبديل تاريخ شمسي به ميلادي استفاده كنيد.
http://e-vco.com/Page/IndexLink/index.htm
mamane man پست ها : 7عضویت:1389/7/28
1389/7/28 - 11:03 صبح
سلام مامانا، من تو هفته 22 هستم رفتم سونوي سلامت جنين. خدا رو شكر همه چيز رو زده نرمال، فقط جلوي كليه ها توضيح گذاشته. از دكتر پرسيدم ميگه كليه ها كوچيكه .
كسي مي دونه اگه اينطور باشه چه اتفاقي ممكنه بيفته؟ يا من چيكار مي تونم بكنم؟
ماماني هست كه راه حلي داشته باشه؟
كلاريــــس پست ها : 2910عضویت:1389/7/20
1389/8/3 - 8:58 عصر
سلام من تمام حالات ني ني پسر داشتم ولي ني ني ام دختر و توي جدول چيني هم دختر شده.
بعضي ها هم نخ و سوزن را باهم كنار دست چپ قرار مي دهند اگر گرد رفت علامت دختر بودنه كه باز براي من برعكس در اومد بهرحال خيلي خيلي خوشحالم دختر دارم
مريم پست ها : 282عضویت:1390/11/10
1390/11/10 - 6:56 عصر
سلام طبق جدول چيني بچه ام پسر است اما سونوگرافي گفته دختر است در ضمن من اكثر علايم نوشته شده توسط hr كه مربوط به پسر ميشه را دارم به نظر شما به كدوم اطمينان كنم من 17 هفته و 5 روزم است
به جايي رسيده ايم که تاثير جمله"اين مکان مجهز به دوربين مدار بسته مي باشد"از تاثير"عالم محضر خداست در محضر خدا معصيت نکنيد"بيشتر است
زهرا سادات پست ها : 637عضویت:1390/7/16
1390/11/11 - 1:35 عصر
دقيق ترين روش تخيص به غير سونو چيه ؟؟

روش ابو علي سينا دقيقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چيزي ز ماه بودن تو کم نمي شود گيرم که برکه اي , نفسي عاشقت شدست اي سيب سرخ غلت زنان در مسير رود يک شهر , تا به من برسي, عاشقت شدست
هانوش پست ها : 2838عضویت:1389/2/10
1390/11/11 - 8:05 عصر
اين تايپيك رو لطفا حذف نكن
زهرا سادات پست ها : 637عضویت:1390/7/16
1390/11/15 - 6:05 عصر
با من بودي هانوش؟؟؟
چيزي ز ماه بودن تو کم نمي شود گيرم که برکه اي , نفسي عاشقت شدست اي سيب سرخ غلت زنان در مسير رود يک شهر , تا به من برسي, عاشقت شدست
1390/11/16 - 8:08 صبح
نه قربونت برم باhr بودم كه حذفش نكنه تا هميشه داشته باشمش
1390/11/16 - 9:09 صبح
ادرس سايت جدول چيني ها
http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm
درست كار نمي كنه چرا؟
مريم مامان پندار پست ها : 1002عضویت:1388/10/19
1390/11/16 - 9:18 صبح
برا منو كه درست گفت ني ني خودمو ميگم بعد برا خودم و داداشم هم حساب كردم درست بود
اي روزگار مشت خودت را خسته ميكني كوه از خراش ناخن تو خم نمي شود
1   2   3  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: