2410
2553
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

237118 بازدید | 1138 پست
معجزه در مورد امام رضا زیاد شینیدیم چه به طور خاص یعنی فقط مخصوص خواص بوده

یا به طور عام که برای مردم عادی اتفاق افتاده

دوست دارم در این تایپیک بیایید و از معجزاتی که از امام عزیزمان حضرت رضا علیه السلام دیدید برای بقیه هم بنویسید

خواهشا کامل و با تمام جزییات مربوط بنویسید

مردی در روستایی زندگی میکرد این مرد که خیلی با صفا و اهل دل بود مدتها بود که دلش میخواست بره امام رضا اما خوب به قول معروف آقا هنوز نطلبیده بود این مرد روستایی رو ..... یک سال با خودش میگه امسال به هر شکلی که شده با زن و بچه میرم مشهد .... و کاری میکنه که همه ی مردم روستا رو به تعجب میندازه ......

فردا صبح وقتی مردم بیدار شدن دیدن فلانی خانه اش در ندارد ...... همه از هم میپرسیدن پس در خانه فلانی کو تا مردداستان ما آمد و گفت که در خانه اش را فروخته بلیطی تهیه کرده و میخواهد با زن و بچه اش به پابوس آقا برود

صبح زود زن و بچه اش با همه مردم روستا خداحافظی کردن و سوار اتوبوس شدن ..... هنوز اتوبوس راه نیافتاده بود که برادر مرد خبر آورد که پدرمان یک مرتبه از دنیا رفت ... مرد روستایی کمی فکر کرد و گفت پدرم را به خاک بسپارید دیگر طاقت دوری امامم را ندارم

خلاصه مرد داستان ما به مشهد رفت ........ چند روز بعد از بازگشتش مشخص شد که پدرش برایشان ارثی باقی گذاشته ....... آن پول را گرفت دری برای خانه اش خرید و کاری دست و پا کرد

یا امام رضا
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
معجزه ی امام رضا،آقای مهربونم داره تو زندگی من اتفاق میوفته

فعلا نمیتونم چیزی بگم
ی روزی میامو میگم

السلام علیک یا غریبا الغربا
غسل من اشک چشامه یا ابا عبدالله * کفن من پیرهن سیامه یا اباعبدالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام خاله جون..... واقعا؟؟؟؟ داستان واقعیه؟؟؟؟
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2714
یه روزم یه بنده خدایی که لنگ لنگ میرفت تو حیاط امام رضا بنده خدا میرسه به یه پسر جون ازش میپرسه این امام رضا که میگن کجاست میخوام برم پیشش ازش بخوام پامو شفا بده اخه میگن هرکس اولین بارش باشه امده باشه حاجتش روا میشه پسر هم میبینه طرف مقابلش یه پیرمردی که اصلا سواد نداره وتا حالا مشهد نیومده واصلا نمیدونه زری امام کجاست بیچاررو مسخره میکنه میگه حاج اقا اون پله هار میبینی که به پشت بام میخوره اون گنبد چطور پیرمرد جواب میده اره میبینم میگه باید بری اون بالا پشت اون گنبد امام رضا هستش حاجتتو انجا باید بگی بنده خدا که باور میکنه لنگ لنگان به زحمت از پله ها بالا میره وبعد از ساعتها بر میگرده بدون عصا وبدون لنگ زدن ووقتی پسررو میبینه شروع میکنه به بوسیدنش ومیگه خودمو به زحمت بالا کشوندم تشنه تشنه بودم امام رضا اون بالا منتظرم بود یه لیوان اب بهم داد خوردم گفت یه نیم ساعتی استراحت کن وبعدبرو از امام رضا خواستم حاجت تورو هم بده منو که حاجتمو داد ببین بهم گفت بدون اعصا از پله ها پایین میری منم امدم
خدا خیرت بده جون

یا امام رضای غریب
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2706