2703
2553
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

631241 بازدید | 1714 پست
آپلود عکس رایگان و دائمی

دوستای گلم ♡اگر ازین تاپیک راضی بودید واستفاده بردید ، فقط یه خواهش ♡التماس دعا ♡دارم

Eydad Productions

ذکر یونسیه برای غم واندوه و گرفتن حاجت بسیار عالی هست البته با فستجبناله ونجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین
امام صادق(ع) می‌فرماید: "دعا، قضای الهی را بر می‌گرداند، اگر چه قضای الهی محکم شده باشد. از این رو زیاد دعا کن که آن کلید هر رحمت و بر آوردن هر حاجت است".
از امام کاظم (ع) نقل شده: "بر شما باد به دعا کردن، زیرا دعا و درخواست از خدا بلائی را که از مرحله‌قدر و قضا گذشته و جز امضای آن نمانده (یعنی تمامی اسباب آن فراهم شده، ولی هنور در خارج وجود پیدا نکرده) بر می‌گرداند".

الحمدالله کما هو اهله♡
توسل به حضرت جوادالائمه (ع)

بسیار دیده و شنیده شد که افراد برای امور مادی، مانند خرید خانه و ماشین و رزق و ازدواج، از وی راهنمایی می خواستند . سوره یس بخوانید و ثواب آن را به امام جواد (ع) تقدیم کنید، حاجت شما را خواهند داد . گاه امر می کرد صلوات برای حضرتش هدیه کنند و آن را در توسل به این امام کریم مجرب می دانست .
الحمدالله کما هو اهله♡
ذکر ناد علی

از اذکار اهل ولایت، ذکر ناد علی است که در کتاب ها به صورت های مختلف نقل شده است . استاد این ذکر نادعلی را چنین می خواند:

ناد علیا مظهر العجائب، تجده عونا لک فی النوائب، کل هم و غم سینجلی، بولایتک یا علی یا علی یا علی، یا ابا الغوث اغثنی، یا ولی الله ادرکنی، بلطفک الخفی، لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین .

آن بزرگوار می فرمود: اگر یا علی در این ذکر 100 بار گفته شود، خوب است من از ناد علی خیر زیادی دیدم . هر مشکلی در نجف برایم پیش می آمد، می رفتم صحن حضرت امیرالمؤمنین (ع) و چند بار آن را می خواندم مشکلم حل می شد. آیه الله سید عبدالکریم کشمیری
الحمدالله کما هو اهله♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جلب خیر و دفع شر

برای جلب خیر صلوات زیر را ابتدا 4 مرتبه بعد 10 مرتبه و بعد 300 مرتبه بفرستید که در مجموع 314 مرتبه شود.و برای دفع شر ابتدا 300 مرتبه بعد 10 مرتبه و بعد 4 مرتبه این صلوات را بفرستید.
اللهم صل وسلم وبارک على سیدنا محمد, قد ضاقت حیلتی أدرکنی یا رسول الله
پ ن : شرط طهارت کامل
الحمدالله کما هو اهله♡
2720
جهت جلب مال

ایه زیر را بعد از هر نماز 200 مرتبه و بعد از وقت خواب 100 مرتبه بخونید.
.اللَّهُمَّ رَبَّنَا أَنْزِلْ عَلَیْنَا مَائِدَةً مِنَ السَّمَاءِ تَکُونُ لَنَا عِیدًا لِأَوَّلِنَا وَآَخِرِنَا وَآَیَةً مِنْکَ وَارْزُقْنَا وَأَنْتَ خَیرُ الرَّازِقِین
الحمدالله کما هو اهله♡
در برخی از کتب آمده که هر گاه کالایی فروش نشود این آیات را بر کاغذی نویسد و در آن نهد از غیب مشتری می رسد (ان شاء الله):
آیه 40 و 41 سوره بقره:یَابَنىِ إِسْرَ ءِیلَ اذْکُرُواْ نِعْمَتىِ‏َ الَّتىِ أَنْعَمْتُ عَلَیْکمُ‏ْ وَ أَوْفُواْ بِعَهْدِى أُوفِ بِعَهْدِکُمْ وَ إِیَّاىَ فَارْهَبُونِ(*) وَ ءَامِنُواْ بِمَا أَنزَلْتُ مُصَدِّقًا لِّمَا مَعَکُمْ وَ لَا تَکُونُواْ أَوَّلَ کاَفِرِ بِهِ وَ لَا تَشْترَُواْ بَِایَاتىِ ثَمَنًا قَلِیلًا وَ إِیَّاىَ فَاتَّقُونِ
بخشی از آیه 111 سوره توبه:وَ مَنْ أَوْفى‏ بِعَهْدِهِ مِنَ اللَّهِ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَیْعِکُمُ الَّذی بایَعْتُمْ بِهِ وَ ذلِکَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظیم و آیه مذکور را هفت بار بر ظرفی آب بخواند و بر روی کالا بپاشد و باید کالای نا مشروع نباشد.همچنین بر دیوار محل این بخش از آیه دهم سوره کهف را بنویسد:رَبَّنا آتِنا مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَةً وَ هَیِّئْ لَنا مِنْ أَمْرِنا رَشَدا
(1و برخی اساتید هم فرموده اند در آن ملک برود و آنجا سوره کهف بخواند
پی نوشت ها:1. مقدم، سید محمد تقی، ختوم و اذکار، مشهد، مقدم، 1383ش، ج 1، ص 202.
الحمدالله کما هو اهله♡
2714
ختم آیة الکرسی برای سفر و غیر سفر :
در جواهر مکنونه و شرح من لا یحضره الفقیه آمده است دوازده مرتبه آیة الکرسی را خواندن در سفر و غیر سفرمانند این است که دوازده لشگر مجهز برای حفاظت از هر حادثه از جانب خداوند گماشته شود مجرب است .
منبع : گلهای ارغوان ص 82
الحمدالله کما هو اهله♡
رسیدن به حاجت از شیخ بهایی :
از شیخ بهاء الدین ( شیخ بهایی ) نقل است هر کس این دعا را بخواند در حالی که دلش صاف باشد و اعتفاداتش نیز صحیح باشد چنانچه به هدف شرعی خویش نرسید در روز قیامت بر علیه من شکایت کند !!!!
این دعا برایشفای بیماران نیز تجوید می شود و چنانچه بیمار خوب نشد حتما اجلش رسیده است و کاری نمی توان کردخواندن این دعا در مسجد بهتر است و آن این دعا این است
هفتاد مرتبه بگوید :لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ بِعِزَّتِکَ‏ وَ قُدْرَتُکَ‏ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ بِحَقِ‏ حَقِّکَ‏ وَ حُرْمَتِکَ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ فَرِّج بِرَحْمَتِکَ‏

منبع : ختوم و اذکار ص 109 و 110
الحمدالله کما هو اهله♡
از امام صادق علیه السلام روایت شده که
بعد نماز 40 مرتبه تسبیحات اربعه ،،، تسبیحاتی که در رکعت سوم میخونیم ،،، بخواند ، قبل از برگرداندن پا وبلند شدن حاجت میگیرد ، انشاالله

قبل از دعا صلوات و یا سریع یا مجیب بخوانید وبعد دوباره صلوات
الحمدالله کما هو اهله♡
بِسمِ الله الرحمن الرحیم
نادِ علیّاً مَظهَرَ العَجائِبِ تَجِدهُ عَوناً لَکَ فی النَّوائِبِ لی إلَی اللهِ حاجَتی وَ عَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما أمَرتَهُ وَ رَمَیتَ مُنقَضی فی ظِلِّ اللهِ وَ یُضلِلِ اللهُ لی أدعُوکَ کُّلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ سَیَنجَلَی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ یا اللهُ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدُ یا مُحَمَّدُ یا مُحَمَّدُ بِوِلایَتِکَ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ، اَدرِکنی بِحَقِّ لُطفِکَ الخَفِیِّ، اللهُ اَکبَرُ اَنَا مِن شَرِّ اَعدائِکَ بَریءٌ بَریءٌ بَریءٌ، اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَدِی و عَلَیکَ مُعتَمَدی بِحَقِّ اِیّاکَ نَعبُدُ و اِیّاکَ نَستَعینُ یا اَبَا الغَیثِ اَغِثنی یا اَبَا الحَسَنَینِ اَدرِکنی یا سَیفَ اللهِ اَدرِکنی یا حُجَّةَ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقِّ لُطفِکَ الخَفِیِّ یا قَهّارُ تَقَهَّرتَ بِالقَهرِ و القَهرُ فی قَهرِ قَهرِکَ یا قَهّارُ یا قاهِرَ العَدُوِّ یا والِیَ الوَلِیّ یا مَظهَرَ العَجائِب یا مُرتَضی عَلِیّ رَمَیتَ مَن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَ سَیفِ القاتِلِ اُفَوِّضُ اَمری اِلَی اللهِ اِنَّ اللهَ بَصیرٌ بِالعِبادِ وَ اِلهُکُم إلهٌ واحِدٌ لا إلهَ إلّا هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیم، أدرِکنی یا غِیاثَ المُستَغیثینَ یا دَلیلَ المُتَحَیِّرینَ یا أمانَ الخائِفینَ یا مُعینَ المُتَوَکِّلینَ یا راحِمَ المَساکینَ یا إلهَ العالَمینَ بِرَحمَتِکَ وَ صَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدنا مُحَمَّدٍ وآلِهِ أجمَعینَ وَ الحَمدُ لِلّهِ رَبِّ العالَمین
الحمدالله کما هو اهله♡
2706