2733
2734
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 632523 بازدید | 1714 پست
سلام دوست عزیز با توکل به خدا ثبت نام ختم قران در ماه مبارک رمضان93 را برای پنجمین سال متوالی شروع میکنیم ثبت نام فقط در وبلاگ http://khatmeghoran.parsiblog.com/ شما هم بیاید خوشحال میشم http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28846

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منصوره جان منظورم اینه که 40روز خوندن مهمه و اصل یا 40دفعه خوندن سوره؟؟؟یعنی اگر در 10روز هم 40بار سوره ای خونده بشه همون اثرو داره؟؟؟ نمیدونم منظورم و واضح گفتم یا نه
یا عماد من لا عماد له.....یا حرز من لا حرز له.......یا عز من لا عز له.......یا انیس من لا انیس له.......یا معین من لا معین له...
2731
***ختم قرآن هدیه به امام محمد باقر *** ***فرصت خوندن تا 20 اردیبهشت ماه*** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=716982&postID=32659621
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
شیخ کفعمی(ره) درکتاب خود نقل نموده هرکه در امری یا کاری حیران باشد و در وقت خواب آیه ی 102 سوره کهف ((اَفَحسِبَ الذینَ کَفرُوا)) تا آخر سوره ی کهف را بخواند و بگوید ((اللهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ ارِنی بَیضا وحُمرَهً ان کانَ لِی فی کذا وکذا خِیَرَهُ)) و به جای کذا و کذا مطلب خود را ذکر کند ((وان کانَ لِی فی کذا و کذا شَرُّ فارِنی سَواداً وَ حُمرَهً)) یعنی خدایا اگر در این امری که من قصد دارم خیر من هست در خواب رنگ سفید و قرمزی بنما و اگر شر است سیاهی و قرمزی بنما پس بخوابد یکی از این دورا ببیند انشاالله تعالی
الحمدالله کما هو اهله♡
2738
روزی 70 مرتبه گفتن این صلوات برای نورانیت دل و رزق و روزی جسمی و عقلی و روحی آثار عجیبی دارد: ((اللهمَّ صَلِّ عَلی فاطمهَ وَ اَبیها وَ بَعلِها وَ بَنیها بعَدَدِ ما اَحاطَ به عِلمُک)) صلوات کامل صلوات حضرت فاطمه این گونه نقل شده است: "اللهم صل علی فاطمة وأبیها وبعلها وبنیها والسرّ المستودع فیها بعدد ما أحاط به علمک."("صحیفه الزهرا"، جواد قیومی اصفهانی، ص304) در ذکر فضایل حضرت زهرا(س) مولا علی(ع) از حضرت روایت می فرمایند که پیغمبر(ص) فرمودند: یافاطمه! هرکس برتو صلوات بفرستد، خداوند اورا بیامرزد و هرجای بهشت که باشم ، اورا به من ملحق می فرماید.
الحمدالله کما هو اهله♡
از امام صادق(ع) روایت شده است که آن حضرت به ابن الطیار تعلیم نموده و گفته اند که: چون اراده کردی، از منزل خود به بازار روی، دو رکعت یا چهار رکعت نماز بخوان و عد از آن این دعا را بخوان ابن الطیار میگوید: این عمل را به جا آوردم و رزق و روزی وسیعی به لطف الهی به من رسید تَوَجَّهتُ بلِاحَول ٍ مِنّی ولاقُوَّهٍ وَلکن بحِولِکَ وَ قُوَّتِکَ اَبرا مِنَ الحَول و القُوَّهِ اِلاَّ ِبکَ فَاَنتَ حَولی وَ مِنکَ قُوَّتی اَللهمَّ فَارزُقنی مِن فَضلِکَ الواسِع ِ رزقاً کثیراً طَیّباً فَاَنا حافِظ ٌ فی عافِیَتِک فَاِنَّهُ لایَملِکُها اَحَدٌ غَیرُک سفیه البحار
الحمدالله کما هو اهله♡
از پیغمبر اکرم ص پرسیدند چه بگوییم که از وبا ، طاعون و... بیماریها در امان باشیم پیغمبر(ص) فرمودند این صلوات را زیاد بفرستید للهمّ صلّ على محمّد وآل محمّد بعدد کلّ داء ودواء
الحمدالله کما هو اهله♡
هرکس این صلوات را که به ناریه معروف است یعنی آتشین،به این معنا که سریعا اثر میکند بگوید در رفع موانع و تحولات رزق و روزی جسمی و روحی و ذهنی و آسمانی تاثیر می نماید کسیکه مداومت بر این ذکر صلوات داشته باشد برایش از زمین می روید و از آسمان می بارد به لطف الهی و به برکت این صلوات که بسیار بسیار بسیار مجرب است ان شاالله همچنین روایت است که امام سجاد ع به این صلوات مداومت داشته و از صلوات های آن حضرت بوده است اللَّهُمَّ صَلِّ صَلاَةً کَامِلَةً وَسَلِّمْ سَلاَماً تَامًّا عَلَى سَیِّدِنَا مُحَمَّدٍالذی تَنْحَلُّ بِهِ الْعُقَدُ وَتَنْفَرِجُ بِهِ الْکُرَبُ وَتُقْضَى بِهِ الْحَوَائِجُ وَتُنَالُ بِهِ الرَّغَائِبُ وَحُسْنُ الْخَوَاتِمِ وَیُسْتَسْقَى الْغَمَامُ بوَجْهِهِ الْکَرِیمِ وَعَلى آلِهِ الطیّبین الطاهرین فِی کُلِّ لَمْحَةٍ وَنَفَسٍ بِعَدَدِ کُلِّ مَعْلُومٍ لَکَ
الحمدالله کما هو اهله♡
ازامام جعفرصادق روایت شده که حضرت آدم به خداازنفس شکایت کردوحی آمد بگو: لاحَول َولاقوۀ اِلا ّ باالله یارَباهُ یارَباهُ یارَباهُ لایَرُدُ غَضَبَکَ اِلّاحِلمُکَ وَلایُنجی مِن عقوبَتِکَ اِلّاالتَّضرُّعُ اِلیکَ حاجََتی اَلتی اِن اعطَیتنیها لََم یَضُرَّنی ما حَرَّمتَنی وَ اِن حَرَّمتنیها لَم یَنفَعنی ما اَعیطَنی اَللهمَ اِنّی اَسءَلُکَ الفوزَبِالجنهِ واَعوذُبکَ مِنَ النّار یاذالعرش الشامخِ المنیف یاذالجلال والکرام الباذخ العظیم یا ذالمُلکِ الفاخرالقدیم یا اِله العالمین یاصریخ المُستصرِخین ویامَنزولا ً به کُلُّ حاجهٍ اِنکُنتَ قدرضیتَ فَازدُدعنّی رِضا ً مِنکَ وِقِرِّبنی منکَ زُلفی واِلّا تَکُن رَضیتَ عنی فَبِحقِّ محمدٍوآله وبفضلکَ علیهم لمّا رضیتَ عنّی اِنَکَ اَنتَ توّاب الرحیم چهل طلوع،استادرضوی حائری
الحمدالله کما هو اهله♡
منبع : کتاب مهج الدعوات از امیرالمومنین علی (ع) روایت شده است که دعای یستشیر را پیامبر (ص) به من آموخت و امر کرد که آن را در همه حال در سختی و راحتی حفظ کنم و به خلفاء بعد از خودم تعلیم نمایم . و فرمود: از خودت در مدت عمر جدا مکن، تا زمان ملاقات خدا ،بدرستی که این دعا گنجی است از گنج های عرش.عرض کردم یا رسول الله چگونه بخوانم؟ فرمود در صبح و شام این دعا را بخوان. ابی بن کعب انصاری از پیامبر (ص) ثواب این دعا را طلب نمود. حضرت فرمودند: ای ابی؛ ساکت باش که از کثرت ثواب آن همه علما از حیرت مبهوت و زبان‌شان از کثرت و زیادی ثواب این دعا نزد خداوند عزوجل برای صاحب این بند می آید.ابن کعب گفت: یا رسول ا. . . پدرم و مادرم فدای تو باد تو مارا از ثواب این دعا آگاه فرما.پیامبر (ص) تبسم کرد و فرمود: همانا انسان بر آنچه منع می شود حریص تر است. سپس فرمود شما را به برخی از ثواب های این دعا آگاه می‌کنم: اول: کسی که این دعا را بخواند خیر و برکت از فرق سرش تا زمین از آسمان بر او می بارد و او را انوار آرامش و رحمت می پوشاند و برای این دعا انتهایی جز عرش خدا نیست. دوم: هر کس سه نوبت این دعا را بخواند خداوند هر حاجت خیری که داشته باشد در دنیا و آخرت برآورده گرداند. سوم: خدای تبارک و تعالی او را از عذاب قبر برهاند. چهارم: تنگی سینه او را برطرف نموده و به او شرح صدر عطا فرماید. پنجم: چون روز قیامت فرا رسد، خواننده این دعا سوار بر شتری تندرو و سفید مزین و آراسته به مروارید نزد حق برخیزد، و خداوند می فرماید همه کرامتها را به او بدهید، و گوید: بنده ام در هر جای بهشت که خواهی ساکن شو. ششم: اگر این دعا بر مجنون خوانده شود همان ساعت از آن باز آید. هفتم: اگر زنی زایمان بر او مشکل شده باشد و این دعا بر او خوانده شود خداوند زایمان او را آسان و فرزند را در طرفه العینی متولد گرداند. هشتم: اگر بر شخصی که عاق والدین شده بخواند همانا خداوند امور آن را اصلاح کند. نهم: هر بنده ای که چهل شب جمعه این دعا را بخواند همانا خداوند آن را اصلاح کند. دهم: هر کس در هنگام خواب بخواند و بخوابد حتی اگر خوب نخوانده باشد. ولی به امید ثواب باشد، خداوند به هر حرفی از این دعا هزار فرشته کروبی که روی‌شان نورانی تر باشد از آفتاب و ماه شب چهاره بر او بفرسند. یازدهم: هر گنه کاری که مرتکب کبائر شده باشد و قبل از مردن این دعا را بخواند شب بمیرد یا روز همچون شهید از دنیا رفته و اگر موفق به توبه نشده باشد خدا به کرم و عفوش او را بیامرزد."التـــمــاس دعـــــــا"
الحمدالله کما هو اهله♡
2706