2703
2553
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 786757 بازدید | 1503 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
یکی به داد من برسه لطفا
من قبل از ازدواج پری م در حد چند روز یا گاهی که خیلی استرس و اینا داشتم یه هفته عقب می افتاد ولی این سه ماهی که عروسی کردم رأس روز 28-اُم پری میشدم.
به صورت طبیعی جلوگیری میکردم. دیروز (یعنی 5 روز بعد از پری) یه کم لک صورتی دیدم. ولی امروز قطع شده بود.
روز 2 و 5 بیبی چک گذاشتم منفی بود
امروز (روز 6) گل گاوزبون خوردم که اگه پری شدم، باز شه کامل، ولی نشد فقط یه کم لک قهوه ای دیدم.
الآن نمیدونم چیکار کنم
نمیدونم باردارم یا نیستم یا باردار بودم گل گاوزبون خوردم سقط شده. دارم دیوونه میشم. یکی بگه من باید چیکار کنم؟ اگه بخوام آز خون بدم باید حتما برم دکتر بنویسه یا برم آزمایشگاه همینجوری؟
تو رو خدا زود جواب بدین
2720
بچه ها جون یه سوال عزیزم من بعد10 روز تاخیر پریودی آز دادم منفی شد رفتم پروژسترون زدم . میخواستم گل گاو زبون و رازیانه بخورم زودتر پریود بشم اما مطالب شما منو دو دل کرد . به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
2714
سلام من 1 روز از پریودم گذشته بود آز دادم بتا 23 بود الان 4 روز دیگه هم گذشته هنوزم پری نشدم هیچ علامتی هم ندارم باید چی کار کنم؟ بیبی همین جوری + مونده
رب الشرح لی صدری و یسرلی امری
حالا یکی نیس به داد من برسه مردم از استرس...من ده روز قبل رابطه مشکوک داشتم قرص لونژیل خوردم به فاصله 12 ساعت قبلا که استفاده کرده بودم زیر یه هفته پری می شدم ...روز هشتم بعد خوردن قرص آز دادم منفی بود 5./.بود...الانم 4 روز تا پری مونده ...من خییییلی استرس دارم....آخه من دوتا نی نی دارم...3 ساله وده ماهه...
2706