2410
2553
تپراگ زنگ زد به خاله ش...خاله هه گفت از خونه ی یوسف اینا اومده بیرون چون یوسف مرده و حوا هم حالش خیلی بده...

بچه ها جالبه بدونین که اون دختره یشیم بعد از سقوط ازادی که از بالای دره کرد الان سالم و صحیح داره زندگی میکنه.

چنارم به دنبال گفته های دکی که گفته بود اگه خواهر یا برادری داشته باشه میتونه بچه ی یشیم رو نجات بده افتاده دوره تا کشف کنه که بلاخره بچه شو سقط کرده یا نه تا از بچه ی تپراک برای بچه ی یشیم استفاده کنه..

حالا یشیم هم به طلاتم افتاده که اگه چنار با تپراک روبرو شه میفهمه هنوز بارداره و برمیگرده بهش

خدایا همه ی امیدم تویی..الهی شکر
هنوز که خودشو ننداخته
خدایا دوستت دارم که وقتی حالم بده و دلم گرفته...یه خبر خوبی از خوشحالی یه آدم(هر جای دنیا که باشه،حتی اگه نشناسمش) برام میفرستی و بهم نشون میدی که هنوز آدما رو دوست داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
هنوز که خودشو ننداخته پایین فردا تازه خودکشی میکنه
خدایا دوستت دارم که وقتی حالم بده و دلم گرفته...یه خبر خوبی از خوشحالی یه آدم(هر جای دنیا که باشه،حتی اگه نشناسمش) برام میفرستی و بهم نشون میدی که هنوز آدما رو دوست داری
لی لی لی لی جون تو جم نشون داد که تپراک بهش گفت برای اینکه کمکت کنم باید هر کاری کردی به چنار بگی..اینم گفت و چنار طردش کرد .یشیم خودشو از دره پرت کرد پایین واون دوتا هم ازدواج کردن و تموم شد...
خدایا همه ی امیدم تویی..الهی شکر
2706