عنوان

مامانهای 93 (بچه های مشهد) ارامگاه من

| مشاهده متن کامل بحث + 117858 بازدید | 6815 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رو شکر که مشکلی نبوده

من ماه اولی که رفتم پیشش روز 14 پری سونو کرد گفت بیا برا آی یو اما من قبول نکردم گفتم میخوام طبیعی اقدام کنم چون من تا حالا فولی نداشتم

گفت باشه هر جور دوست داری

که خدا نخواست و نشد

برای ماه بعد خوردم به تعطیلا ت عید نوروز

ماه دوم که رفتم پیشش گفتم اول برام عکس رنگی بنویس که وقتی رفتم برا عکس رنگی گفت لوله های رحمت خشک شده و به هم چسبیده که خوش بختانه با عکس رنگی باز شد (اول اردیبهشت عکس رنگی گرفتم)

ماه سوم که پری اومد رفتم پیشش و باز بهم دارو داد و ایندفه=عه بدنم حسابی ه داروهاش جواب داد و 6 تا فولی با سایز عالی داشتم که 3 تا از فولیکولا سایزشون 20 بود

اما آخر کار که باید آمپول(هاچ سی جی ) میزدم گیرم نیومد و تخمکام آزاد نشدن

و بازم قسمت نشد که آی یو آی بشم

برا همین فعلا تصمیم دارم وزنم رو کم کنم چون وزنم خیلی زیاده

این ماهم که این پری ما حسابی داره ناز میکنه و نمیاد الان از 40 روزهم رد شده
الا بذکر الله تطمئن القلوب.......
2728
بابا ول نمیکرد نمیخواستم از نتم سر در بیاره نمیشد من سیستمم به تلوزون وصله دیگه بد ترررررررررررر
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
وای حلما
چن سالته با این وزن
وزنم خیلی تاثیر داره
موی زایدم داری

حتما وزنتو کم کن

چاقالو
من 50 هستم
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه محال می پنداری می خندد.... از خدا می خواهم محال ترین آرزوهایت را در این لحظه اجابت کند
2706