2410
2553
عنوان

مامانهای 93 (بچه های مشهد) ارامگاه من

| مشاهده متن کامل بحث + 117851 بازدید | 6815 پست
نازی یکی از بچه های همین سایت میرفت نوین پیش منصوری

هر ماه به این هاچ سی جی میداده که بزنه خلاصه یه مدت که میره میبینه بی فایدست میره منتصریه برای 3 ماه بعد بهش نوبت میدن

من بهش گفتم بیا پیش خادم همون ماه اولی که اومد پیش خادم باردار شد اونم دو قلو الانم 7 ماهش کامل شده و اواخر شهریور بچه هاش بدنیا میان

الا بذکر الله تطمئن القلوب.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی اشکالش کجا بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این بنده خدا اصلا فولیکول بالغ نداشته که بتونه بارور بشه همش هاچ سی جی میداده و همون فولی کوچولوها آزاد میشدن

اما اومد پیش خادم اول بهش لتروزول و هاچ ام جی داد که فولیکولاش رشد کنن و روز 14 سونو واپینال کرد دید سایزش خوب شده بهش هاچ سی جی داد

با 3 تا فولیکول به سایز 21-18-15 الان 2 قلو بارداره

البته اینم بگم که شوهرش هیچ مشکلی نداشته
2720
ادرس دقیقشو میگی با شماره تلفن

اقایونم ویزیت میکنه

خودت چن وقته تحت نظرشی
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه محال می پنداری می خندد.... از خدا می خواهم محال ترین آرزوهایت را در این لحظه اجابت کند
آدرس دقیقش احمد آباد /خیابان عارف / عارف 2 / ساختمان پزشکان مهر

تلفن هم 8401674

اما اصلا تلفنی نوبت نمیده فقط باید حضوری بری و روزهای اول تا سوم پریودت

آقایون رو هم اصلا راه نمیدن فقط خانمها

اما براش آزمایش مینویسه
2714
یعنی اگه اقایون مشکل داشته باشن باز باید برن یه جا دیگه

زهرا خادم؟
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه محال می پنداری می خندد.... از خدا می خواهم محال ترین آرزوهایت را در این لحظه اجابت کند
براش آزمایش مینوسه ببینه وضعیتش چجوریه اگر مشکل داشته باشه فکر کنم معرفی میکنه برن جای دیگه

نیره خادم

اگر میتونی حتما برو پیشش خیلی دکتر ماهریه
من خودم تنبلی تخمدان دارم

شوهرمم کم تحرکی اسپرم داره

وقتی تست پی سی تی دادیم فهمیدیم مشکل داره چون اسپرمها همشون بی حرکت و ثابت بودن واسه همین گفت باید آی یو آی بشی

من 2 سال و خورده هر جا رفتم هیچ دردی از من دوا نکردن حتی فولیکول نداشتم همش سایزشون ریز بود

اما بار اولی که رفتم پیش خادم 6 تا فولیکول بالای 12 داشتم
منم تنبلی دارم

شوشو هم کم تحرکی ولی با سولفات روی و امپول ویتامین سی خوب شد
2706