2726
عنوان

مامانهای 93 (بچه های مشهد) ارامگاه من

| مشاهده متن کامل بحث + 117857 بازدید | 6815 پست
حلماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا سلام
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه محال می پنداری می خندد.... از خدا می خواهم محال ترین آرزوهایت را در این لحظه اجابت کند
خوب الان مشکلت چیه ؟ رفتی چک اپ؟

ماریا جون والا ما هر جا رفتیم یه گیری دادن من حوصله ندارم میخوام راحت حرف بزنم یه ماه بود یه عکس تو امضام بود ای گفتن زشته برش دار فلان میگفتن زیر 18 ساله اخه ما اینجا زیر 18 سال دارییییییییییمم؟؟
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره عزیزم

فاطمه افتخار زاده..............قاسم آباد.میدان حجاب.نبش حجاب 54.ساختمان پزشکان غرب مشهد 6224284

سونوگرافی هم تو همون ساختمون هست از در که وارد میشی سمت راست
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
مگر فولیات دیده نمیشن که واژینال انجام دادی؟
من میرم اینجا کاملا مشخصه

عکس و توضیحشم تو ولاگم هست
والا این که من میرم خوبه نمیدونم بهش گفتم واژینال لازم نیست کفت نهخانوم در صورتی میگن واژینال که طرف خیلییییییییی چاغ باشه یا یه مشکلی داشته باشه که فولیا دیده نشن
برا من گفت مشخصه احتیاج نیست
انشاالله که دستش برات خیر باشه ماریا جون

نازی چرا آمپول رو نمیزنی نکنه میترسی کلک ها!!!!!!!!!!!!

آره من زدم 2 بار (ب ب چ) گذاشتم منفی بود ولی آز ندادم

توی خونه از قبل 2 تا پروژسترون داشتم برداشتم رفتم پیش همسایمون برام زد
الا بذکر الله تطمئن القلوب.......
2706