2726
عزیزم مهد گلستان کودک (سایت هم داره )از نظر امکانات خوبه اما برخورد مربی ها رو نمیدونم .برای بچه های زیر 2 سال یک طبقه کامل را اختصاص داده بودند .کفپوش اش فوم بود .اسباب بازی های زیادی(استخر توپ-سرسره-تاب-الاکلنگ و...)در دسترس کوچولو ها بود. [ خیابان مخبری(35 متری گلستان)]
عزیزم مهد گلستان کودک (سایت هم داره )از نظر امکانات خوبه اما برخورد مربی ها رو نمیدونم .برای بچه های زیر 2 سال یک طبقه کامل را اختصاص داده بودند .کفپوش اش فوم بود .اسباب بازی های زیادی(استخر توپ-سرسره-تاب-الاکلنگ و...)در دسترس کوچولو ها بود. [ خیابان مخبری(35 متری گلستان)]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان نی نی پست ها : 3005 عضویت:1388/2/161389/7/21 - 8:39 صبح سلام مهد کودک ایمان من دخترم را از 1 سالگی گذاشتم تو خیابان 22 بهمن روبروی پمپ گازهه من ازپرسنل و مربی هاش واقعا"""" راضی ام خیلی مهربونننننننننن ولی باید بری ببینی تلفنش 44417162 [smiley]dislike.png[/smil
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
ایمان همون مهدی هست که توش بچه ها روانی میشن و هزار تا عیب و ایراد جسمی و روحی پیدا می کنن از جمله بچه خودم
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین

سلام

لطفا فقط مهد خانه کوچک بالاتر از میدون پونک نبربن 

مدیریت افتضاح 

مربیان بیسواد و بی تجربه و پنهان کار

هر بلایی سر بچتون بیاد بهتون نمیگن مگر اینکه کودک خودش به والدینش اطلاع بده

از لحاظ کیفیت غذا ها هم که نگم براتون ...

آشپز هم آشپزی میکنه هم نظافت هم ز آشپزخونه حین پختن غذا میدود و میاد بچه ها رو میشوره ...!!!

واقعا افتضاحه افتضاح