2410
2553
عنوان

بچه های پشت سرهم وشیر به شیر

27729 بازدید | 45 پست
دوستان عزیز لطفا از تجربیات بچه پشت سرهم که شیرمادر هم میخوره بگین کی وچطور ازشیربگیرمش خودم چی بخورم که برای جنین هم مفیدبدشه بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو همه چی بخور مولتی ویتامین پرناتال و کلسی کر هم بخور که کلسیم بدنت کم نشه فکر نمیکنم اینجا از من شیر به شیر تر داشته باشه اگه مثل من تا 3 - 4 سالگی هم شیر بدی که خودش بدون اینکه اذیتش کنی کم کم ولش میکنه
2456
مبارکه عزیزم.سخته ولی بزرگ که میشن خییییییییلی خوبه.فاصله بچه های من نزدیک دو ساله.الان مدرسه ای شدن.پوستم کنده شد ولی فکر می کنم اگه دومی نمیومد دیگه حاضر نمیشدم وقتی بچم بزرگ شده یکی دیگه بیارم و دوباره از اول
من 3 تا بچه شیر تو شیر دارم دیگه از شیر به شیری رد کردم ولی از شیر هم نگرفتمشون تا خودشون کم کم نخوردن بزگه دیگه نمی خوره وسطی گاهی وقتها کوچیکه هم که باید بخوره چون 7 ماهشه
2714
هانتا جون شیرین جون پسرم الان ۱.۵سالشه وفهمیدم باردارم فکر کن من ایروبیک کارمیکردم ولی این وروجک تو دل من جاخوش کرده حالا نگران شیردادن واز شیرگرفتن وروحیه پسرم وتوالتش چه میدونم تولداون فسقلی همه اینهام چیکار کنم تا بهتر این دوران بابچه هام طی کنم
نگران نباش هنگامه جون خدا خودش کمک میکنه.
من دوست داشتم بچهام باهم بزرگشن. ولی هیچ فکر نمیکردم وقتی دومی هنوز 1.5سالشه سومی هم بیاد .....
فکرشو بکن...خودمم داشتم سکته میکردم چون دیگه نمیخواستم ولی خب خدا خودش همه چیو درست میکنه. الانم آخری 5سالشه و دیگه از شیرو این حرفا گذشتن.
خدایا تا پاکم نکردى خاکم نکن.....!
اصلا نگران نباش عزیزم.باورت میشه نزدیکترین آدما به من گفتن بچه رو بنداز ولی من از خدا ترسیدم و الان از داشتن اون خیلی خوشحالم.سعی کن اول خودت آرامش داشته باشی بعد هم کم کم بچه رو از شیر بگیر یک سال و نیم زمان نسبتا خوبیه برای گرفتن از شیر.
باید زمینه رو برای اولی آماده کنی که آمادگی قبول یه بچه دیگه رو داشته باشه. من یادمه یه عروسک خیلی خوشگل خریدم وقتی از بیمارستان برگشتم اونو دادم به دخترم گفتم نی نی برات کادو آورده چون خیلی دوستت داره دوست داشته زود بیاد پیشت.دوران بارداری هم زیاد در مورد بچه دومم با اولی حرف می زدم.این کارها باعث شد بچه اصلا آسیب نبینه
بچه های من خیلی هم سالمن هیچ مشکلی هم پیش نیومد موقع بارداری هم شیر میخوردن پزشکم هم خانوم دوست همسرمه و خیلی باسواد همسر خودم هم پزشکه ولی نه تنها گفتن قطع نکن همشون تاکید داشتن تا 4 سالگی باید بچه شیر بخوره شیر مادر هم هیچ مشکلی پیدا نمی کنه فقط دکترم کلسی کر اضافه کرد که دچار کمبود کلسیم نشیم
2706