2726
عنوان

کلبه حیوانات

45598 بازدید | 3036 پست
سلام بچه ها
تو این تاپیک به سوالات شما د رمورد پرنده و سگ و گربه و کلا حیوانات پاسخ داده میشه...
دوستانی که تجربه دارن هم کمک کنن عالی میشه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
سلام شقولی خوبی ؟
من یه سوال از دیشب تا حالا فکرمو مشغول کرده
نه این که کم مشغله دارم
دیشب فکر میکردم برات تاپیک بزنم که ظاهرا دل به دل راه داره
اگه یه کاسکو حرف خاک بر سری یاد بگیره چیکارش باید کنیم تا از یادش بره
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم پرنده های بی تربیووووووووووووووووت توی ایران که اصلا دیگه نمیشه بفروشی...باید به مرور یادش بره...باید سرش گرم باشه که حرفو تکرار نکنه..
اما د رخارج از ایران..اینطور پرنده هارو میبرن آسایشگاهی که پرنده های دیگه هستن و با اونا یه مدت زندگی میکنن و کم کم یادشون میره
فقط باید حواسشو پرت کنی یادش بره..نزاری تکرار کنه...چون این پرنده ها با تکرار یادشون میمونه...سعی کن انقدر کلمه جدید یاد بگیره که جایگزین بشه
من کاسکو ندارم دوستم داره اونم میگفت شوهرش جدیدا به خاطر این با ادب شده ولی خوب سواله دیگه اگه ییهو از دهنشون در رفت راه داشته باشه
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
کاسکو وقت یچیزی رو یاد میگیره دیگه یاد گرفته ...تغییر دادنش خیلی سخته
سلااام شقایق جون به به چه تاپیک خوبییییییییییییی من که خودم یک هاپوی ناز نازی دارم که عاشقشمممممممم
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
سلام خوش اومدی.

شادی جون نزادش چیه؟
پیکینیز عزیزم خیلییییییییییییی ماهه 4 سالشه ماده هم هست اسمش آلیسه عزیزدل منهههههه
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
2706