2703
2553
سلام دوستان
من هفته 21 هستم از دیروز تخمدان راستم تیر میکشه مخصوصا اگر روش بخوابم یا یخوام بلند شم یا بشینم دردش هم تا پهلوم کشیده میشه درست تا بالای استخوان لگن تا تو کمرم
راستش امروز دردش کمتر شده ولی هنوز هست نمیدونم علتش چیه ؟هفته پیش کشت ادرار دادم همه چیز خوب بود نگرانم

دیشب هم فقط پهلو چپ خوابیدم صبح درد کمر و پشت داشتم شما با این خوابیدن چکار میکنید اخه من قبلا دست راست میخوابیدم الان از درد راست فقط چپ میخوابم
حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم جانم می رود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من از اول بارداری تا الان که هفته 35 هستم مرتب درد شکم،کمر درد و درد کشاله ران دارم.بعضی وقتا هم زیر شکمم تیر میکشه.یعنی هنوز هم علایم پری رو دارم.دکترم وقتی دید همه چیزم خوبه گفت اصلا نگران نباشم.ایشالله که مال تو هم چیزی نیست.
2714
عزیزم من تازه ماه هفتم تموم شده تا یه ماه پیش این دردها رو داشتم فکر میکنم طبیعی باشه چون من الان خوب شدم و مشکلی ندارم احتمال زیاد رحمت داره جا باز میکنه و انقباض داره
آرین قشنگترین بهانه زندگیم مامان خییییییییییلی دوستت داره
ممنون دوستای گلم خدا کنه چیزی نباشه و بقول شما مال بارداری باشه
البته از دیشب دردش کمتر شده و به شدت گذشته نیست مخصوصا که از دیشب ایزوپرینم رو دوباره خوردم نمیدونم والا
سلام عزیزم.منم تو هفته 32 به بعد دل درد های خفیف داشتم و دارو میگرفتم.دکترم چون دل دردهام تو هفته های اخر ادامه داشت 2 هفته جلوتر برام نوبت زد یعنی رو هم رفته3 هفته زودتر ولی من سزارینی بودم .ولی حتما برو پیش دکترت.اگه یبوست هم داشته باشی ممکنه مال اون باشه .
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
ممنون عزیزم درست میگی خدا رو شکر 50 درصد بهتر شدم ولی موندم میگن 3 ماهه دوم ماه عسله مال من همش درد بوده فعلا که هر هفته پرولتون میزنم
2706