2703
2553
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

178329 بازدید | 954 پست
من از بیمارستان لاله وقت گرفتم ولی الان تو پست ها خوندم که پسر دکتر ویزیت میکنه درسته؟کسی رفته پیشش؟چه جوریه؟صبر و حوصله داره؟جوونه؟
اره عزیزم دفعه اول پسرش ویزیت میکنه هرچی ازویاچیزای دیگه هم داری ببرمن رفتم پیشش دفعه اول پسرش ویزیت کرداتفاقا خیلی بااخلاق وخوبه همه چی رم به ادم توضیح میده دفعه دوم رفتم پیش خودش یعنی عباس افلاطونیان که گفت بایدلاپاراکنم بازسولی داری درخدمتم
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
میتونی بپرسی خودش کی تهرانه بری پیش خودش اما بری پیش پسرش کارت تسریع می شه. دوست من خیلی همسرش مشکل داشت خدارو شکر دخترش 30 شهریور به سلامتی دنیا اومد.
کارش خوبه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام دوستان.منم اواخر مهر بیمارستان لاله وقت دارم واسه دکترافلاطونیان البته میگن دفعه اول پسرش ویزیت میکنه کسی تاحالا رفته پیشش؟جواب گرفته؟من شوهرم مشکل داره خودم هم پلی کیستیک هستم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
سلام دوستان.منم اواخر مهر بیمارستان لاله وقت دارم واسه دکترافلاطونیان البته میگن دفعه اول پسرش ویزیت میکنه کسی تاحالا رفته پیشش؟جواب گرفته؟من شوهرم مشکل داره خودم هم پلی کیستیک هستم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
2714
بچه ها کسی راهنمایی نمیکنه؟ من خیلی اضطراب دارم . یه چیز دیگه اینکه 5 روز تا پریم مونده ولی الان دردهای شکمی مثل زمان تخمک کذاری دارم یعنی ممکنه نی نی تو دلم باشه؟ تو رو خدا جوابمو بدین.الان بیبی چک بزارم نشون نمیده نه؟
عزیزم توکل به خدا انشالله که کامان شدی عزیزم توکلت به خدا

صدف جون دکترالبته پدر فکرمیکنم ماهی سه روز تهرانن بقیه اش یزدن
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
مهرآفرین جان حاملگی درد نداره.
دکتر افلاطونی رو تعریفشو خیلی شنیدم. ایشون کلا در یزد هستن اما 2-3 روز در ماه میان تهران. معمولا در طول ماه پسرش همه رو ویزیت و درمانو شروع می کنه. موارد خیلی خاصو به خودش ارجاع می دن. اگر اصرار داشته باشین که جتما پدر شمارو ببینه کارتون عقب میفته.
مطمئن باشین کارش خوبه.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام منم مریض افلاطونی هستم . قراره میکرو بشم . خود دکتر کارش خیلی خوبه . فقط مشکلش اینه که دکتر طاهری پناه . دکتر کریم زاده و پسر دکتر با هم تیمی کار می کنند . اگه براتون امکان داشت روزایی برید که خودش باشه و تشخیصو خودش بده . پسره هم زود می فرسته پیش پدرش .
2706