2726
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178409 بازدید | 954 پست
مرسی اکی جونی ایشالا جفتشون سلامت باشن و سایشون بالا سرمون.
ببین روز 12 میری سونو اگه اندازه فولیکول هات خوب باشه روز 14 iui میکنن . بعدشم آمپول و شیاف داره که باید استفاده کنی . معمولا تا شیاف استفاده میشه پری نمیاد و عقب میافته . ایشالا که اصلا نیاد و یه سالی قیافه نحسشو نبینی :)
منم اون روزی که میرم سونو روز 13 هستش خیلی خوبه چون اندازه فولیکولم رو میتونه ببینه . راستی نمیدونی قبلش میشه نزدیکی داشت یا نه؟ آخه تو دوران تخمک گذاریمه
قربونت برم مهرافرین جون فکرنمیکنم مشکلی باشه حتی توی دوران بارداری هم سونوی واژینال انجام میدن ایشاله که توهم به زودی مامان میشی عزیزم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم به خاطر مشکل اونجوری نمیگم میگم یعنی توی روند سونو مشکلی ایجاد نکنه . چون نمیخوام این دوران رو از دست بدم .وگرنه که خود سونو ضرری نداره
ایشالا که خودت مامان شی گلم واااااااااااااااای چقدر من خوشحال میشم و امید میگیرم مطمئنم
2728
من سه سال و نیمه ازدواج کردم و سه ماهه اقدام می کنم و تنبلی تخمدان دارم می خوام برم پیش یه دکتری که بهم گفتن خوبه برا معالجه ولی مرده می خواستم ببینم که خودش معاینه می کنه یا مثلا برای سنونو واژینال چی کار میکنه خیلی خجالت می کشم.
دروغ چرا من پیش دکتر خانوم هم میرفتم بعد معاینه دست و پام از خجالت میلرزید ولی خدا نخواد آدم کارش به این دکتر و اون دکتر بیافته مجبور شدم پیش دکتر مرد برم . خدا رو شکر این دکتر معاینه نکرده و میگن مامای خانوم اونجا هست حالا دیگه نمیدونم برای سونو چه جوری اکی رفته باید ازش بپرسی عزیزم
2706