2737
2734
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178423 بازدید | 954 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مهرافرین جون.خوبی؟من امروزرفتم عکس گرفتم خیلی راحت بوداصلادردنداشتم یعنی اصلانفهمیدم ماده حاجب روکی تزریق کرد البته قبلش دوتاامپول برام زدن ازخانمه که کارشناس رادیولوژی بودپرسیدم گفت لوله هات بازبودن حالاباید ببینم نظردکترچیه واسه 12اذروقت گرفتم ازدکتر
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
2731
سلام سام عزیزم .من پرولاکتینم بالابود، fsh نرمال بود واسه پرولاکتینم چهارهفته داستینکس خوردم هفته ای یه دونه نصف قرص هفته پیش ازمایش دادم اینقدراومده پایین که کمترازنرمال شده.سام عزیز شمابه دکتردیگه ای مراجعه کردی؟
سلام مهرافرین جونم.خوبی؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟ من جمعه هم رفتم دکتر عکسمو نشون دادم دکتر گفت تاعید صبرکن به احتمال زیاد طبیعی باردار میشی اما اگه عجله داری بیا iuiکن منم گفتم iuiمیکنم دیروز رفتم داروهامو گرفتم که توی دی ماه ایشال انجام بدم. شما چکارا میکنی؟چه خبرا؟؟؟؟؟
2738
سلام به همگی
دکتر افلاطونیان واقعا بی نظیره اینم ادرس و شماره تلفنش،
یزد چهارراه مهدیه بیمارستان مادر .9_03516230030

ایشالله همتون موفق باشید
اللهم عجل لولیک الفرج
برای سلامتی و ظهور امام زمان صلوات
salam azizam che khoob ke dige moshkeli nabude.man rastesh age jaye to boodam sabr mikardam khoda kone be man nage iui ke aslan dige halesho nadaram.alan ruze dovome ke aghab andakhtam vali ehsase pari daram.tavakol be khoda .az iui aslan natars kheili sadas.ezterab baes mishe nagire relax bash hich chi nist ishala ke dastesh saboke.rasti porfesor did akso ya pesaresh?man shenidam 500 toman mishe too lale na?
مهرافرین جونم سلام گلم.خوبی؟ایشاله که همین ماه مامان شدی. دکترعباس افلاطونیان دید. عزیزم داروهامو گرفتم شد 200تومن حالا هزینه خود ای یو ای نمیدونم چقدره میپرسم این بارروانجام میدم اگه نشد تاعید طبیعی اقدام میکنم
2706