2703
2553
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178329 بازدید | 954 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رها جون متفورمین روبرای سندرم تخمدان پلی کیستیک میدن متفورمین درواقع قندخون روپایین میاره وکیستی ریزروازبین میبره ودریک فرایندی باعث تقویت تخمک گذاری میشه.
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
2720
سلام فاطمه جان
من بندرعباس زندگی میکنم متاسفانه دکترای اینجا قابل اطمینان نیستن
من فقط سونو کردم و شوشو هم یکبار آز داده,دکتر اورولوژی یکسری دارو بهش داده که نمیدونم چی بشه
واسه همین میخوام برم پیش دکتر افلاطونی خودمم باید چکاپ کامل بشم آما نمیدونم باید جکار کنم تا از سلامت خودم مطمئن بشم
سلام به همتون
مهناز جان من که از دکتر خیلی راضیمیم . البته هنوز هیچ کار خاصی برام نکرده و منم نتیجه ای نگرفتم ولی برخوردش و امید دادنش باعث شده که بهش ایمان بیارم و میخوام تا جایی که میشه دیگه زیر نظر این دکتر باشم چون خیلی دکتر عوض کردم
بچه ها به هر حال ما که داریم برای بچه دار شدن به این در و اون در میزنیم بهتره که بریم پیش دکترهای سرشناس من خودم اولش بخاطر هیچ و پوچ عمل شدم ! البته طبق گفته دکتر افلاطونیان . میدونید که دکترا هیچ کدوم همو قبول ندارن و 2 بار هم به روش نامعمول iui شدم ! برای همین به نظرم بهتره که پیش دکتری بریم که تجربه کافی رو داشته باشه . زودتر کسایی که میخوتن برن پیش دکتر زنگ بزنن و وقت بگیرن چون به کم دیر وقت میده
موفق باشید
2714
سلام مهرافرین جون . ممنون عزیزم از اینکه به فکرمن هستی بعد از ظهر وقت دکتر داشتم حسابی هم شلوغ بود . عکس رو واسه دوشنبه وقت گرفتم روز9پری . اما امروز سونو واژینال کرد کیستم کاملا ازبین رفته مشکل خاص دیگه ای هم توی سونونشون ندادفقط یه تعداد فولیکول ریز هست همون pcoکه گفتش چون لاغر هستی جای نگرانی نداره پرولاکتینم هم نرمال شده.مهرافرین جون پروفسور هم مثل پسرش خیلی باشخصیت و با حوصله هست و خیلی هم امید میده به من گفت اصلا نیاز به ivfنداری اگه لوله هات باز باشن طبیعی باردار میشی یا نهایتا iuiمیکنیم .وضعیت شوشو هم خوب شده 60 میلیون اسپرم باحرکت 50درصد فقط تعدا انرمالش زیادتر از معموله واسه همین هم گفت iuiمیکنیم که اسپرم خوب رو تزریق کنن .
خلاصه که به نظرمن این پدر و پسر واقعا فرشته هستن خیلی با شخصیت و با حوصله ودقیق به نظرمن اخلاقش حتی از پسرش هم بهتره .
درمورد استخر هم پرسیدم گفتش مشکلی نیست داکسی سایکلین رو برای همین دادیم که عفونت رو ازبین ببره میتونی با خیال راحت استخر بری
سوگلی جونم سلام دلم برای همتون تنگ شده خانومی . من اینترنتم تموم شده برای همین نمیام کلوپمون عزیزم والا مگه میشه از شما سیر شم؟ سلام منو به همه بچه ها برسون خانومی
اکی جون خوشحالم کردی با خبرای خوبت خانومی. خدا رو شکر که دکتر از همه چیت راضی بوده و گفته طبیعی باردار میشی . واقعا خوشحال شدم . سابقه نداشته اینقدر بیام این تاپیک رو سر بزنمااااااا خاطرت برام خیلی عزیزه . حتی دروغ چرا میخواستم امروز بیام اونجا سر بزنم شاید ببینمت! بعد دیدم روم نمیشه از کی چی بپرسم؟! باید قبلش باهات هماهنگ میکردم. ایشالا پس به زودی جلوی اسمت مینویسی مامان اکی
راستی ممنون که از دکتر برای استخر پرسیدی
موفق باشی
قربونت برم مهرافرین جون منم دوست دارم ببینمت عزیزم .مهرافرین جون واقعا دکترخوبیه الکی مریضو زیر عمل جراحی نمیبره حالادوشنبه باید برم واسه عکس رنگی خدا کنه اونم مشکلی نداشته باشه دلم شورمیزنه
مهر افری اکی وکلیه خانوم هایی که متل من مشکل دارن منم به تهران بیش دکتر کشاف وبه یزد بیش افلاطونیان 2مرتبه رفنم نتیجه ای نگرفتم ولی یک دکتر جواب داد ومن شکر خدا الان ماه 5بارداریمه اگه خواستین بگین تا ادرسشوبدم ممنون
الا بذکرالله تطمئن القلوب
2706