2726
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178406 بازدید | 954 پست
خداروشکرمهرافرین جون که کیست نداشتی عزیزم.کیست منم کوچیک شده و دیوارش تخریب شده 27 ابان یعنی پنجشنبه اینده باید برم پیش پروفسور ببینم چی میگه احتمالا هفته بعدم باید برم واسه عکس رنگی . خیلی دردداره؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
سلام عزیزم خوشحالم که کیستت کوچیک شده ایشالا که زودی شرشو از دلت کم میکنه! حتما رفتی پیش پرفسور بیا و به من خبر بده یادت نره ها
من راستش برای عکس رنگی خیلی درد کشیدم . آخه به قول دکتر اندام زنانگیم خیلی کوچیکه و پدرم دراومد ولی خیلی ها هم اونجا بودن که راحت بودن و مشکلی نداشتم و فقط من و یه خانوم دیگه اذیت شده بودیم . ایشالا که بری و اذیت نشی و همه چیتم نشون بده رو به راست.
من رفتم رادیولوژی کاخ عکس گرفتم . شنیده بودن اونجا معروف و خوبه ولی خوب تو طرح بود و یه کم سخت . میگن ماله بیمارستان عرفان هم خوبه. ( اینو البته نپرسیده بودی و من فضولی کردم و گفتم )

وای خدا یعنی میشه این دکتر واسطه ای باشه از طرف تو که من و دوستم باردار شیم؟
خبر یادت نره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مهرآفرین جون .مثل اینکه موفق شدی و رفتی پیش دکتر افلاطونی میشه واسه من بگی چه دارویی به شما داده و چه توصیه هایی کرده چون من راهم دوره نمی تونم برم پیش دکتر وباید برنامه ریزی کنم برای رفتن به یزد
2728
سلام
منم یک ساله که اقدام کردم خودم تنبلی تخمدان داشتم که خدا رو شکر برطرف شده اما یک ماهه که متوجه شدیم شوشو تعداد اسپرم 4 میلیون و تحرک 25 درصد داره و تعدادی از اسپرم ها از نظر مورفولوزی مشکل دارن.نمیدونم چکار کنم , من فقط سونو انجام دادم چه کار دیگه ای باید انجام بدم تا مطمئن بشم خودم مشکلی ندارم تا بعد واسه دکتر افلاطونی نوبت بگیریم؟
کسی شماره و آدرس دکتر افلاطونی رو تو یزد داره؟
سلام منم رفتم یزد که برم پیش دکتر افلاطونی اما چون از کیلینیک بو علی وقت گرفته بودم نتونستم خودشو ببینم ولی دکترایی که زیر نظرش کار میکردن گفتن شوهرم واریکوسل داره باید عمل کنه به خودمم قرص متفورمین داد
سلام بچه ها
همون طور که اکی جان گفته دکتر رضا افلاطونی تهران فقط تو بیمارستان لاله میشینه و میشه برای پدرش ازش وقت گرفت
صدف جان دستور پزشک برای هر کسی فرق داره ولی اینا رو میگم چون خودمم نمیدونستم شاید برای شما هم مفید باشه.دکتر به من گفت که هفته ای 3-2 بار برم استخر و توی آب فقط راه برم . از ساعت 7 شب به بعد دیگه پختنی نخورم . سبزی و میوه زیاد بخورم ولی انگور و خربزه نخورم. ببخشید ولی گفت که اول خانوم اگر میخواد باید ا ر گ ا س م شه و بعد باید انزال صورت بگیره و این مهمه ! در صورتیکه من همیشه شنیده بودم که خوبه بعدش باشه چون کمک میکنه به اسپرم که بره بالا ولی ظاهرا اینطور نیست!
به من و همسری داکسی سایکلین داده که روزی 2 تا از روز 1 تا 10 باید بخوریم . ویتامین ای و سی + زینک و فولیک اسید هم داده . نمیدونم هرچی خدا بخواد دکتر میگفت ما چیزیمون نیست و بصورت طبیعی باردار میشم.

اکی جان اگه میشه بی زحمت میری دکتر اگر برات امکان داره بپرس گفته برم استخر چیکار کنم که یهو عفونت نگیرم؟ میشه از کرم های واژینال یا محلول آب و سرکه استفاده کنم؟ ممنون میشم

صدف جون اگر اینجا بری پیش دکتر بعض این نیست که تا یزد بری؟
سلام مهرافرین جون.به من و شوهرم هم داکسی سایکلین و فولیک اسیدوویتامین ای داد وبه شوشو ویتامین سی وزینک هم داد.به منم گفت میوه وسبزیجات زیادبخورم ازاون روز به بعد روزی 2,3 کیلو میوه میخورممممم. هههههههه.حتماازش میپرسم واسه خودم هم این سواله ازترس عفونت نزدیک یک ساله استخرنرفتم.
رهاجون عمل واریکوسل اصلا عمل سختی نیست شوهرمن دوبارعمل کرده حتمالازم بوده که گفتن عمل کنه جداازبچه دارشدن واسه سلامتی خودشون هم اگه واریکوسل شدیدباشه ضرر داره ایشاله بعدازعمل هم مشکلشون کاملا حل میشه وبه راحتی بچه دارمیشین درخیلی ازموارد عمل جواب میده البته بعد ازعمل باید چندماه صبرکنی
2706