2737
2734
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178419 بازدید | 954 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر که خوبی مهرافرین جونم والا من هفته اینده باید دوباره ازمایش بدم ببینم وضعیت چه طوره ایشاله ابان ماه میرم واسه انتقال فریزهام
خیلی کارخوبی کردی مهرافرین جون منتظر طبیعی بمونی یه موقع خدای نکرده آندو برمیگرده ایشاله همون بار اول نتیجه مثبت میگیری عزیزم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
اکی جونم عکس کاربریت مبارکککککککککککک ایشالا یه نی نی ناز مثل همین خدا بهت بده.

من که فکر میکنم آندو برگشته چون دل درد های بدی دارم و حتی بیشتر از وقتی هست که عمل نکرده بودم . تا 2 ماه دیگه ال دی میخوریم تا ببینم چی میشه ولی یه حسی بهم میگه این کیست با اینا خوب بشو نیست و آندوه!
2731
ممنون مهرافرین جونم هی صبرکردم خودم نی نی دار بشم عکسشو بذارم اینجا دیدم نشد گفتم فعلا عکس بچه مردمو بذارم بلکه نی نی خودم غیرتی بشه بیاد پیشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایشاله که اندو نیست مهرافرین جون منم بعد از ای یو ای دوتا کیست اوردم که با ال دی خوب شد بد به دلت راه نده گلم
مامان چطورن؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
ایشالا که به قول خودت نی نیت غیرتی شه زود بیاد عزیزم :)

مامانم هم بهترن خدا رو شکر . امروز رفتن سی تی اسکن . دعا کن براش که غده ها کوچیک شده باشن و به شیمی درمانی جواب داده باشه.
سلام
من23سالمه و از فروردین امسال متوجه شدم که یه کیست 8 سانتی تخمدان دارم که بعد متوجه شدم اندومتریوز
باید عمل میکردم اما تا الان قانع نشدم و فکر میکردم خودش خوب میشه که نشد
برای 23 ابان بیمارستان مادر یزد با دکتر کریم زاده نوبت لاپاراسکوپی دارم اما من اون روز پریود هستم چیکار باید بکنم؟

2-مهرافرین جون شما که تجربه عمل با ایشون رو داشتین چطوره؟خدمات بیمارستان چی؟من با شوهرم دوتایی از قم میریم و کسی دیگه ای به عنوان همراه نمیبرم به نظر شما نیاز نمیشه؟
3-هزینه بیمارستان رو میتونی بهم بگی و اینکه چه مدت اونجا بودی؟

4-بعد عملم هم که محرم و صفر شروع میشه که نمیخام تو این دو ماه اقدام کنم.به نظرتون بعد به مشکل نمیخورم؟

5-به من تلفنی نوبت دادن واسه عمل یعنی هیچ نامه ای ندارم اگر برم اونجا مشکل برام پیش نمیاد؟فقط گفتم که همه دکترها بهم گفتن باید لاپاراسکوپی بشی ولی چون هزینه تهران بالاست میخام بیام یزد
2738
سلام مریم جان
عزیزم دکتر به من گفته بود 2-3 روز بعد از تموم شدن پری برم برای عمل . من از بیمارستان برگه بستری گرفته بودم . شما هم میتونی از بیمارستان مادر بپرسی که اینجوری شده چیکار کنم چون به من گفته بودن باید نامه داشته باشم . میتونی بری ویزیت شی دکتر برات نامه بده عزیزم.
خود دکتر که خوب به هر حال خوبه ولی بیمارستانش همچین یه کم در همه ! تر تمیز و اینام نیست خیلی معمولیه.هزینه عمل هم چیزی نشد به اون صورت . الان یادم نیست ولی کم شد.
صبح که بری بستری شی عصر عمل میکنه فردا ظهر هم مرخص میکنه . نگران ماه محرم و اینام نباش که اصلا تا 3 ماه بعد عمل آمپول میده پری نشی و اقدام و اینا نمیخواد اصلا!
من به زور همسرم با مامانم رفتم ولی به نظرم کار بیخودی بود چون اصلا همراه راه نمیدن به هیچ وجه.

اگه بازم سوالی داشتی بپرس عزیزم
ایشالا میری عمل میکنی به سلامتی و جواب میگیری
من عضوجدیداین سایت هستم حدودیکساله که اقدام کردم لتروزول وکلومیفن مصرف کردم ولی بینتیجه حالاهم ناامیدنیستم بایدصبرکنم واسه همه دعامیکنم ختم سوره شعرایادتان نرود
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد !!! خدایا شکرت
من عضوجدیداین سایت هستم حدودیکساله که اقدام کردم لتروزول وکلومیفن مصرف کردم ولی بینتیجه حالاهم ناامیدنیستم بایدصبرکنم واسه همه دعامیکنم ختم سوره شعرایادتان نرود
2706