2703
2553
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178329 بازدید | 954 پست
من زنگ زدم لاله گفت احتمالا اون روز دکتر رضا افلاطونیان میان. به نظر شما پس بهش بگم میخوام برام از پدرش وقت بگیره؟ یا صبر کنم ببینم خودش چی میگه؟ حالا اصلا اگه اون روز نیومد نرم پیش اون یکی دکترا؟
مهرافرین جون حالا شما بروپیش پسرش وقت روازدست نده دفعه دوم میتونی بری پیش پدرش اتفاقاپسرشم خیلی حالیش وباحوصله است من دفعه اول رفتم پیش پسرش خداییش خوب بود بایدهمه مدارکتم ببری دفعه دوم رفتم پیش پدرش
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من رفتم پیشش معاینه داخلی یعنی واژن نمیکنه فقطتخمدانهارویه بررسی میکنه یعنی شکمو

البته من شنیدم دکتراقاحسینی توکلینیک امیدم خیلی خوبه خیلیااونجاجواب گرفتن توکلت به خدا عزیزم
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
عزیزم پیش دکتر صفارزاده نرو فقط کارش iui وivf بدونه اینکه تشخیص بده مشکلت چیه.وفقط پول میگیره.من 2 بار iui کردم کلی درد کشیدم تازه گفت شوهرت اسپرمش کمه باید بره اورولوژی در حالی که روز اول میدونست ولی نگفت تا الکی پول بگیره.
2714
سلام . بچه ها من امروز رفتم بیمارستان لاله پیش دکتر رضا افلاطونیان . تازه فهمیدم هرتقریبا تمام دکترها به من حرفهای بیخود گفته بودن چون نظر دکتر افلاطونیان کاملا متفاوت بود . ivf رو برای من کاملا رد کرد همه میگفتن وضعیت شوهر من خیلی ناجوره ولی ایشون خیلی مارو امیدوار کرد هرکس هم اونجا اومده بود خیلی ازش تعریف میکرد میگفتن هرکی اومده ازش جواب گرفته .درهرصورت به نظر من دکتر خوب وواردیه .معلومه که اطلاعات خوب و به روزی داره
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
عزیزم من پیش پسرش رفتم ایشون هم خیلی واردن و فقط موارد خیلی خص رو به پدرشون ارجاع میدن من اونجا چند نفررودیدم که کسانی رو میشناختن که باراول پیش همین دکترجواب گرفته بودن باسابقه های ناباروری بالا.هم بسیارباشخصیت و پرحوصله است هم مشخصه که توی کارش تبحرداره.معاینه هم نمیکنه عزیزم نگران نباش.ماما اگه لازم باشه معاینه میکنه.
برای من عکس رنگی داد و سونو وازمایش چون دراثرمصرف بیش از حد و غیرضروری کلومیفن تخمدان راستم کیست ایجادشده دارو هم داد البته داروهای تقویتی گفت بااین داروها و عکس رنگی یه ماه اقدام کن اگه نشد بیاواسهiui درصورتیکه همه منوناامیدکرده بودن میگفتن فقط ivf درصورتیکه ایشون گفت شماوهمسرتون اصلا مشکل خاص و چشمگیری ندارین
اکی جون و بقیه سلام من امروز بلاخره رفتم پیش دکتر افلاطونیان . واقعا حسی که پیش ایشون داشتم رو پیش هیچ دکتری احساس نکرده بودم ! خیلی آرومم کرد و همه چیز رو با حوصله گوش میداد و توضیح میداد . به منم گفت که هیچ کدوممون مشکل خاصی نداریم و ویتامین داد و گفت که به احتمال زیاد با همینا باردار میشم . توکل بر خدا . ممنونم از دوستای خوب توی نی نی سایت که این دکتر رو بهم معرفی کردند .
البته دکتر یه سری توصیه هم داد که الان وقتشو ندارم براتون بنویسم فکر میکنم به درد خیلی ها بخوره که مثل خودم هستن .
2706