2726
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178408 بازدید | 954 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسمان جون من سونوی واژینال رفتم اول یه پرده هست میری پشت اون پرده لباس زیرتو درمیاری بعد یه خانم ماما دستگاه سونوروواردواژن میکنه بعدش یه ملحفه بزرگ میدن میکشی روت بعدش خوداقای دکترمیادسونومیکنه یعنی اقای دکتر هیچی رونمیبینه مامااول اماده ات میکنه اصلانگران نباش گلم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
2728
سلام
رفتم پیش دکتر بازهم دکتر گفت مشکلی ندارم و گفت بیا برای iui ولی من پر رو بازی درآوردم و گفتم دکتر اشکال نداره صبر کنم؟ اونم گفت تا عید اگه استرس نداری صبر کن . نمیدونم چرا از اون موقع استرس گرفتم ها ها ها ها
اکی جونم میدونم که وقت iui تو نزدیکه ایشالا که بری و + بشه و به ما هم روحیه بدی . وقت کردی بعد بیا برام بگو چجوری بود . راستی اکی جان بهت چه داروهایی داد؟ چرا من از هر کی میپرسم برای iui داروهاش hmg , hcg بوده و گرون نشده؟ مگه دکتر چه دارویی میده؟

ایشالا که مامان شی و دیگه جلوی اسمت بنویسی مامان اکی . ما این ماه 3 نفر مامان شدن تو کلوپمون ایشالا تو هم میشی
سلام مهرافرین جونم.خوبی گلمممممممممممم؟ رفتی پیش خودپروفسور؟به من لتروزول دادو8 تاگونال اف که روزی دوتابزنم. یکشنبه باید برم سونو تاببینم وضعیتم چجوریه...... برام دعا کنیدددددددددددد ایشاله که تو هم کاملا طبیعی باردار میشی گلم هنوز سنت کمه صبرکن ایشاله که میشه. بوسسسسسسسسس. برات ارزوی بهترینها رودارم عزیزم
سلام اکی جان دیگه چیزی تا یکشنبه نمونده صبور باش کمک کن تا نطفه بسته شه عزیزممن که خیلی برات دعا میکنم
دکتر به من لتروزول داده 10 تا با 8 تا فوستیمون . نمیدونم فرقی داره با داروی شما؟ اصلا لتروزول میدونی چه فرقی داره با کلومیفن؟
ببخشید من هر دفعه کلی سوال ازت میپرسم.
راستیییییییییییی الان یکی دیگه از بچه های کلوپمونم خبر داد که خدا رو شکر مامان شده . چند روز پیش برای اولین بار رفت پیش افلاطونیان ولی خدا رو شکر که دیگه نمیخواد بره و ادامه بده
مواظب خودت باش
سلام مهرافرین جونم من هفته پیش خیلی سرم شلوغ بود از 7صبح تا8شب سرکاربودم بخاطر یارانه ها نشد بیام تو سایت.خوبی گلم؟لتروزول بهترازکلومیفنه احتمال ایجاد کیست نداره واحتمال چندقوزایی هم بامصرف لتروزول کمتره من امروزبعدازظهروقت سونو دارم.مهرافرین جون کلوپت همونه که واسه من دعوتنامه فرستادی؟ایشاله که هرچه زودتر مامان میشی عزیز دلم
سلام مهرافرین جونم من هفته پیش خیلی سرم شلوغ بود از 7صبح تا8شب سرکاربودم بخاطر یارانه ها نشد بیام تو سایت.خوبی گلم؟لتروزول بهترازکلومیفنه احتمال ایجاد کیست نداره واحتمال چندقوزایی هم بامصرف لتروزول کمتره من امروزبعدازظهروقت سونو دارم.مهرافرین جون کلوپت همونه که واسه من دعوتنامه فرستادی؟ایشاله که هرچه زودتر مامان میشی عزیز دلم
2706