2703
2553
عنوان

دکتر میترا مدرس گیلانی

43801 بازدید | 41 پست
سلام مامانای مهربون
من پیش دکتر مدرس می رم و میخواستم ازتون خواهش کنم تجربیاتتون رو در مورد ایشون در اختیارم بذارید. اینکه ایا پیش ایشون زایمان داشتین یا نه؟ و اینکه بین دو تا بیمارستان آتیه و خاتم که ایشون کار می کنن کدومشون واسه سزارین بهتره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مونیکا جون خواهر دوست من پیش ایشون زایمان کرده و خیلی راضی بود. خود دوستمم الان بارداره و تحت نظر همین خانم دکتره. به نظر من بیمارستان آتیه بهتر از خاتمه.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
راستش من چند روز پیش که تو مطب بودم یکی اومده بود بخیه هاشو بکشه! یه کم تعجب کردم چون فکر می کردم الان دیگه بخیه ها جذبی هستند. تازه شنیدم تو بیمارستان خاتم اصلا بخیه نمی زنن و لیزر می کنن!!! شما چیزی در این رابطه نشنیدی؟
2714
M&M من هم راجع به دکتر هم منم خیلی تعریف شنیدم .. از جراحیهاش و عملای سرطانی ها و ... ولی زن حامله خیل یکم تو مطبش هست... از هر کی می پرسم باهاش زایمان داشتین می گن نه!!! دقت کردی مریضا اکثرن خانمهای بالای چهل سال هستن...
راستی خانم دکتر دیگه خاتم نمی ره ... بنابراین من هم همون آتیه باید برم... گفتی سوئیت داره؟ چه خوب... من اتاق خصوصی بخش زایمانش رو رفتم دیدم... واسه همراه تخت نداشت... یه مبل بزرگ بود که همراه باید رو همون می خوابید...
2706