2726
فکرکنم اگه زنگ بزنید بعضی از مراکز هستن که میان و بیمار رو از خونه میبرن مستقیم به مراکز مخصوص یا بیمارستانها

مثلا بیمارستان های روانپزشکی خصوصی فکر کنم قبول کنند

اگه بیان و یه دفعه ببرنش همون ساعت ازمایش میگیرن و بستریش میکنن و این یه مدرک معتبره
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آمار فروش مواد مخدر وحشتناکه

زمان دسترسی یک معتاد به مواد فقط 5 دقیقه است میدونید یعنی چی؟؟؟!!!!!!!!!!!!1

یعنی اگه الان کسی بخواد مواد بخره ظرف 5 دقیقه پیدا میکنه!!!!!!!یعنی تو هر کوچه و خیابون یه فروشنده ایستاده
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
اینبار ازش فیلم بگیر یا به داداشت بگو تعقیبش کنه موقع خرید جنس مچشو بگیر مامور خبر کنه

به نظر من طلاق بگیر راحت کن خودتو

مگه آدم چند بار زندگی میکنه

بچه ات هم تو همچین مجیط پرتنشی بزرگ نمیشه
ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
رد لیدی برادرتون هنوز تو اون مرکزه و بیرون نیومده درسته؟؟

والا همکار شوهر من که 10 بار رفت به همین کمپ ها کلی هم خرجش کردن مامانش هم سکته کرد از دست این

عسل جان بخاطر یه بی نماز که در مسجد و نمیبندن....
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
جو این کمپ ها خیلی برای بازگشت یه معتاد خوبه

چون همه هم درد هستن و کسی دیگری رو ملامت نمیکنه

گاهی تا صبح به پای درد همدیگه میشینن و به هم کمک میکنن برای همین ترک تو کمپهای اختیاری راحت تر از بیمارستانهای روانپزشکی هست

اما نکته مهم بعد از بیرون اودنه که خانواده باید خیلی محتاط و درست رفتار کنند
هههههههههههههههههههه
همکار شوهرم یه بار که مثلا ترک کرده بود اومده بود بیرون به شوهرم گفته بود ما اونجا به این نتیجه رسیدیم که اگه پولدار بودین اصلا معلوم نمیشد معتادیم تازه با هم دوست شده بودن که از این به بعد محکم تر ادامه بدن
http://tadriskhosusiorumiyeh.blogdoon.com/
http://arayeshgahetak.blogdoon.com/
2706