2410
2553
عنوان

ثمره زندگی یا امید فردا فوری فوری

8089 بازدید | 52 پست
سلام بچه ها من 1 ماهی می شه که تو منطقه شهرک غرب و سعادت آباد دنبال مهدم بین تمام مهدایی که دیدم امید فردا اول و بعد ثمره زندگی خیلی توجهمو جلب کرده واقعیتش 2 تا تاپیک در مورد امید فردا دیدم که یه کم مرددم کرده ...اگه کسی تجربه ای داره یا نظری لطفا راهنماییم کنید و اگر مهد بهتری می شناسید بازم بگید
سمیرا جون دختر خواهر شوهر من رفته مهد امیدفردا وراضی بود اون موقع.ولی الان خودش مدیر یه مهد کودک وپیش دبستانی بزرگ هست.
من اسم دقیق مهد رو نمیدونم.ولی ادرسش اینه.
میدان کاج- سرو غربی -حدود صد متر بعد از خیابان مروارید یه ساختمان آجر سه سانتی بزرگ هست(سه طبقه).همون سمت راست خیابون.یه تابلو بزرگ داره بری دقیقا میبینیش.الان خودش اونجا مدیر ومسوول هست.ومن هم قراره که بعد ازیه مدتی که پسرم بزرگتر شد،بزارمش همون جا.
تلفنش22069912
میتونی زنگ بزنی ودرمورد شرایط و هزینه مهد بپرسی عزیزم.امکانات خوبی برای بچه ها درست کردن.برای بازی.حتی اتاق شن بازی دارن.اسباب بازیهای مختلف...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سمیرا جون من هم می خوام =سرم رو سال دیگه مهد توی سعادت اباد بزارم خودم هیچ کدوم رو ندیدم ولی تحقیقاتم بهم می گن قند عسل هم خیلی خوبه . چند تا از بچه هایی که خیلی تحقیق کردن گفتن. راه رشد رو هم یکی از دوستام می زاره راضیه
Lilypie Maternity tickers
مامان ارتین جون منم خودم قند عسل ندیدم یه بار 5 شنبه رفتم تعطیل بود ...ولی راه رشد رزو باید بشه من یک ساله تو نوبتم هنوزم نوبت پسرم نشده راستش یه کم اذیت داره .....

الی گلم خیلی خیلی ممنون
سمیرای گلم

خانمی، قربون خودت و اون پسر ماهت برم . اسم تاپیکت رو میذاشتی کمک در زمینه مادرشوهر اینطوری جذابیتش بیشتر میشد !!!!!!!!!!!!!!!!

من مردم از خنده از دست این واقعیتیکه نوشتی

من شرق تهرانم و واقعا اطلاعاتی ندارم ولی به نظر من یکی از مهمترین فاکتور هات نزدیکی به خونه باشه با این ترافیک های این روزا. به هر حال امیدوارم موفق باشی .

2714
من یک سال هست که پسرم رو مهدکودک امید فردا می فرستم و راضی هستم. ثمره زندگی رو هم دیدم. محیط بزرگ و خوبی داره ولی به نظر من خیلی بی نظم بود. (البته من یک سال پیش رفتم اونجا) من تا ساعت 4 برای پسرم شهریه 230 تومان میدم که به نسبت خدماتی که ارائه می کنند خیلی خوبه.
سلام بچه ها من خلاصه بعد از پرسجوی زیاد از کسایی که بچه هاشون توی مهد امید فردا می رن تصمیم نهاییمو گرفتم و واسه اول آبان رزرو کردم ..مرسی از همتون که اینجا نوشتید و کمکم کردید ...افروز جونم مرسی ... لی لی جون ثمره زندگی تو 24 متری و قیمتش 220 تومن تا ساعت 4 و امید فردا انتهای سپهر و قیمتش 230 تومن تا 4 و 250 تومن تا ساعت 5 ...
2706