2703
2553
عنوان

کمردرد هفته های اول بارداری...

169556 بازدید | 60 پست
سلام مامانای گل
خواهرم تازه باردار شده ولی یه موقع هایی از درد کمر نفسش بند میاد ، این دردا طبیعیه ؟ شما ها هم این دردارو دارید؟
خودش که میگه انگار کمرش داره نصف میشه ، بیشتر انتهای ستون فقرات و باسن و کمرشه ...................
اول فکر میکرد شاید خارج رحمی باشه که خدا رو صد هزار مرتبه شکر ، اینجوری نبود ، ولی این دردا امونش رو بریده ، بنده خدا کارمند هم هست خیلی عذاب میکشه
راه حلی برای بهبود و کمتر شدن این دردا دارید؟!
ممنونم میشم کمک کنید
سلام آرتا جان
مبارکه به سلامتی مامان شدی
عزیزم خواهر من هفته 6 هستش ، یعنی واقعا خوب میشه ، خیلی ها میگن همیشه درد داشتند ، خدا کنه اون دیگه اینجوری نباشه چون با کارش براش خیلی سخت میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اگه کمر درد داری یه کم بیشتر احتیاط کن و مواظب خودت باش. کار سنگین نکن. من خودم هم تا هفته حدود 10 از این دردها داشتم. در ضمن تا میاد به آخرش برسه هزار نوع درد در قسمت های مختلف را تجربه می کنی.
منم همین مشکل رو دارم الان هم که هفته32 هستم همین طورم .
دکتر ها میگن به خاطر گودی کمره که تو بارداری تشدید میشه .من از گن بارداری استفاده میکنم خیلی بهترش میکنه.
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
2714
در بارداری به خاطر اینکه هورمونها روی استخوان لگن تاثیر میزارن کمر درد بوجود میاد که برای بعضی ها از همون ابتادی بارداری بوجود میاد.......... این کمردردها بیشتر و بیشتر میشن چون علاوه بر تغییرات بارداری بالا رفتن وزن و جلو آمدن شکم باعث تشدید این درد میشه............ فقط استراحت و نشستن و دراز کشیدن در وضعیت صحیح میتونه تسکینش بده.................ههههههههههههههههههههههههههیییییییییییییییییییییییییچچچچچچچچچچچچچ ربطی هم به جنسیت نداره.......... انگار خوشتون میاد هر چیزی رو به جنسیت ربط بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان گل که زحمت کشیدید و اومدید تا کمکی کرده باشید
من نمیدونم چرا بارداری انقدر استرس داره !
خواهر الان تو هفته 6 هستش ، ولی میگه امروز تمام علائمی که داشت از بین رفته (سفتی و درد سینه ، درد کمر) از صبح نشسته داره گریه میکنه میگه نکنی واسه جنین اتفاقی افتاده ، آخه خواهرم خیلی منتطر این نی نی بوده
نمیدونم
الان روزی هزار مرتبه میگه حاضرم از درد کمر بمیرم ولی نی نی برام بمونه

نمیدونم چی کار کنم براش!!!!!!!!!!!!!
منم تو هفته 8 همه علایم درد سینه وسفتی و درد شکمم از بین رفت ولی خدارا شکر بعد رفتم دکتر چیزی نبود فقط استرسش بهم موند،بگو برا هیچی استرس نداشته باشه این از همه چی برا بچه بدتره،بعد خودش عذاب وجدان میکشه
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
تو هفته های اول به نظرم مشکلی نداره اما اگه ادامه دار بود و اگه تو دوران حاملگی کمردردتون شدید شد حتما به پزشک مراجعه کنید من اگه نمیرفتم دکتر الان معلوم نبود چه وضعیتی داشتم خودم پیش دکتر علی نقره کار رفتم آدرس سایتش : www.drnoghrekar.com هستش آدرس و شماره تلفنهاش هم تو سایتشه
2706