2703
2553
عنوان

انتخاب اسم دختر(کمککککککککم کنید)

206168 بازدید | 117 پست
سلام دوستای خوبم
دخمل کوچولوی من که الان هفته 35 هستش فروردین به دنیا می آید.من و همسرم تو انتخاب اسم مشکل داریم و تصمیم گرفتیم از شما نظر خواهی کنیم
از بین اسم های زیر کدوم قشنگه
صبا -بهار- پارمیس-پانیذ-
اگه اسم دیگه ای به ذهنتون می رسه که تلفظش راحت باشه لطفا نظر بدین
مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام ، مبارک باشه قدمش انشاالله
از بین اسمایی که خودت گفتی منم اول پارمیس و بعد بهار رو دوست دارم.
اسمهای پیشنهادی خودم

تارا - رایا - آنیتا - پانته آ - السا - آیسا - نادیا - الین - ویونا - سارینا - سارا - آتنا و آندیا - تانیا که اگه خدا بخواد قراره اسم دخملای خودم باشه
خانم baby 407

تانیا اسم کردی هست و فرانسوی هم هست.
.
.
.
ارغوان جون مبارک باشه

ولی نگفتی دختر یا پسر؟؟؟
اسم دختر که بالا گفتم ، چند تا هم اسم پسر میگم

آرتا - آریا - آراز - بنیامین - پارسا - دانیال - داتیس - دامون - یاشار - آرش - اشکان - سام - مانی
سلام به نظر من این اسامی قشنگن: تارا ،رایا ،تینا ، راشین(راه آبی‌)، رامونا(نگهبان عاقل)، رامیلا(خدای بزرگ)، رکسانا(نورانی)، روبینا(یاقوت سرخ)، شهرزاد، شینا(قدرتمند)، گیلدا(طلا)، آریانا(منصوب به قوم آریایی)، آتنا(خدای اندیشه)، آدنیس(نام گلی‌ است)، آرتمیس(خدای شکار)، آمیتیس ،رمیسا(سفید روی) ،ارامیس(آرامش)، آریسا(رنگین کمن)، پرشات(بسیار شاد)، رومینا،، رسپینا(پاییز)،مایا(الهه? بهار و حاصلخیزی)،ملیسا، ملینا ،ونیا(هدیه باشکوه خدا) ،ساتیا، سارینا(خالص)، ساینا ، شایلین(بی‌ همتا)
سلام
اسم پسر 5 ساله من محمد ارسلان است هم اکنون 6 ماهه یه دختر ناز باردارم چند تا اسم مینویسم لطفا درموردشون نظر بدید و اگه اسم قشنگی سراغ دارید لطفا برام بنویسید
ممنون
هستی ، ستایش ، نیکا ، ملیکا ، کیانا ، پرنیا ،رومینا ،هلیا
2706