مانلی جون جریان منو که مفصل میدونی

دکتر بهم گفته بود اگه با دارو از بین بره درسته بتا میاد پایین ولی شش ماه طول میکشه تا توده جذب بشه وهی باید سونوگرافی انجام بشه تامشخص بشه از بین رفته یانه؟ولی باجراحی توده رو کامل خارج میکنند
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راستش لیلا جون منم اگه مطمئن باشم سلامتیم و لوله ام برا حفظ میشه ترجیح میدم عمل بشم تا سریعتر برطرف بشه این مساله...مدام هم نگران آزمایش و بتا نباشم...اما چیکار کنم عزیزم دکترم نظرش اینه...دکترم هم جزو دکترای خوب مشهده نمیدونم اگه بخوام عوضش کنم باید پیش کی برم..آخه بارداری خارج از رحم اونقدر چیز رایجی نیست که بخوام پیش هر دکتری برم..
سلام عزیزم
من عید داشتم بارداری خارج از رحم
آمپول زدم
بعد از چند روز بتام رفت بالا و 2 برابر شد
دکترم گفت بعضیها این طورین اول بالا میره بعد میاد پایین
چند روز بعد که رفتم از 190 رسیده بود به 28 و بعد هم اومد پایین خدا روشکر
نگران نباش
انشااله به زودی خوب میشی
استرس ممنوع
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
مانلی جون منم نه درد داشتم نه خونریزی
فقط یه تخمدونم حساس و سنگین شده بود که دکترم گفت مال داروهای تحریک تخمک گذاری بوده
نگران نباش
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
عسل جون شما کی متوجه شدی خارج رحمه؟ آخه ظاهرا وقتی فهمیدی بتات خیلی پایین بوده...این خیلی خوب بوده و کمکت کرده؟ تو با سونو متوجه شدی خارج رحمیه؟ چند روز عقب انداخته بودی که فهمیدی؟
سلام به همه دوستای خوبی که راهنماییم کردین...دیروز آزمایش دادم خدا رو شکر بتا پایین اومده بود و شده بود 1150..امروز باید برم دکتر تا بگه آزمایش بعدی رو کی بدم..برام دعا کنین همینطور پایین بیاد و زود صفر بشه انشالله..ممنون از راهنمایی همتون
2706