2410
2553
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

352075 بازدید | 350 پست
سلام به همگی. من کلی تو سایت گشتم و هیچ چیزی در مورد زخم پیدا نکردم که بتونه راهنماییم کنه. بچه های گل کسی از شما هست که زخم داشته و با دارو خوب شده باشه. آخه من شنیدم زخم فقط با فریز کردن خوب میشه؟ اگه اطلاعاتی دارین به من هم بدین.
سلام من یه ماه پیش فریز کردم . دوره درمانم رو هم کامل کردم تا 15 رو نزدیکی نداشتم بعد از اون هم سعی کردم کمتر از قبل نزدیکی داشته باشم . ولی همچنان ترشحات عفونی و خارش دارم فکر میکنید دلیلش چیه ؟ ممنونم که جواب میدید
سلام
نیایش جون امکان عفونت همیشه هست باید تمام لباس های زیر خودت و همسرتو با دمای بالای آب بشوری و ضد عفونی کنی . و همه رو اتو کنی.

برای یه مدت طولانی حدود 6 ماه فقط از شورت نخی استفاده کن و هر روز اون رو عوض کن بشور و اتو کن.

یه معاینه برو که اگر عفونت داری دوباره به زخم تبدیل نشه.

من که دو روز پیش فریز کردم الان دارم از درد می میرم.
خیلی بد بود.
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون از راهنمایتون من بعد از فریزم تمام لباس های زیرم رو ریختم و یه سری نو خریدم . ولی برای شوهرم این کار رو نکردم ، ممکنه ربطی داشته باشه؟ من 2 ساله که علیرغم تمام درمان ها عفونت و زخم عود کننده دارم تا اینکه بالاخره فریز کردم الان خیلی میترسم که دوباره مشکلم عود کنه به نظرتون باید چی کار کنم؟ مرسی
2720
سلام به همه دوستای گلم
من از فریز هیچی نمی دونستم ولی چند روز پیش وقتی پیش دکترم رفته بودم بعد از معاینه گفت که زخم داری و باید فریز بشی. گفت زخم با دارو خوب نمی شه و فقط درمانش فریزه
همون جا هم خودش برام فریز کرد که درد هم نداره فقط تا 1 ساعت بعدش دل درد و کمر دردی شبیه پریود
ولی 1 حس بدی داره
هنوز نرفتم پیشش که ببینم زخمم خوب شده یا نه ولی گفت تا 2 هفته نباید س ک س داشته باشی و این ماه رو برای نی نی از دست دادم :(
البته دکترم گفت که وجود زخم علتی برای نی نی دار نشدن نیست و فقط اگر کهنه بشه خطرناکه
سلام آئین جان من رفتم دکتر معاینه شدم گفت عفونته ،آخه علت عود عفونت 2 ماه بعد از فریز با مصرف این همه آنتی بیوتیک و رعایت همه ی اصول بهداشتی چیه ؟ من دیگه خسته شدم(با عصبانیت!!!)
2714
نیایش جان سلام من ثمره هستم و این مشکل رو داشتم و خوشحال میشم اگه بتونم کمکت کنم. من یکسال پش که به دکتر مراجعه کردم برای من تشخیص زخم و عفونت زیاد رو داد البته من خارش نداشتم و ترشحات عفونی داشتم که زیاد بود و لباس زیرم رو در روز دو بار عوض می کردم. اول دکتر کلی دارو تجویز کرد و خیلی من رو برد و آورد ولی با دارو خوب نشد و بعد از 4 ماه مصرف دارو فریز کرد. البته چون من باردار نشده بودم فریز رو سطحی انجام داد و دوباره دارو تجویز کرد. ولی من هنوز ترشحات رو داشتم به خاطر همین دکترم رو عوض کردم و این دفعه دکترم یک داد و بیدادی راه انداخت که نگووو! گفت زخمم وحشتناکه و باید عمیقا سوزونده بشه ولی من ترسیدم در بارداریم مشکل ایجاد بشه و نسوزوندم و دوباره دکترم رو عوض کردم. ایندفعه دکترم گفت کاری به زخمت نداشته باش و 30 درصد خانم ها مبتلا به این زخم هستند و چون فریز کردی خوب میشه. الان هم بعد از گذشت 9 ماه زخم من کاملا خوب شده و عفونتی ندارم. البته این رو هم بگم که در محل کار من آب تصفیه شده نیست و آب سرویس های بهداشتی از آب چاه که من فکر می کنم عفونت من از اون ناشی می شده چون من تمام موارد بهداشتی رو رعایت می کردم و دوباره عفونت داشتم. بعد از اون من دیگه از سرویس های بهداشتی محل کارم استفاده نکردم و یا آب سالم رو استفاده می کردم. دکتر اول من خیلی اذیتم کرد و زیاد فایده نداشت. من پیشنهاد می کنم دکترت رو عوض کن و یا ببین آبی که ازش برای شستشو استفاده می کنی سالم هست یا نه. من الان تحت نظر خانم دکتر کرم نیا از بیمارستان صارم هستم اگه دوست داشتی شماره تلفنش رو بهت می دم. امیدوارم زوردتر نتیجه ببینی و اگه بازم سوالی داشتی پیغام بذار من الا باید برم فعلا خداحافظ
سلام ثمره جان مرسی از جواب کاملت . زخم من زیاد بود و عمیقا فریز کردم که امیدوارم مشکلی توی بارداری آینده من پبش نیاره چون من هنوز نی نی ندارم و تا 2 سال دیگه هم قصد بارداری ندارم . منم بیمارستان صارم میرم . آبی که من مصرف می کنم مشکلی نداره و تمام اصول بهداشتی رو هم با دقت رعایت می کنم . می شه بگی بعد از فریز و عفونت مجدد دقیقا چه داروهایی مصرف کردی که خوب شدی و الان هم دارویی مصرف می کنی یانه ؟ در ضمن در کنار زخم و عفونتت مشکل دیگه ای هم داشتی مثلا التهاب لگن یا پریودی نامنظم و دردناک؟ آخه چون من درد لگن هم دارم دکترم احتمال التهاب لگن می ده و برام درخواست سونو واژینال و آزمایشات هورمونی داده ( به علت پری نا منظم ) که هنوز انجام ندادم. بازم ممنون از جوابت
نیایش جان سلام من حتما اسم دارو هام رو بعد از فریز برات می زارم (الان متاسفانه یادم نمیاد و سر کار هستم عزیزم ) و لی الان دارو مصرف نمی کنم و درد لگن هم نداشتم فقط لکه بینی داشتم و پری نامنظم که دکتر من هم سونو واژینال داد ولی آزمایش هورمون نداد. گفت لکه بینی و پری نامنظم دو تا دلیل می تونه داشته باشه: 1- حاملگی خارج از رحم که یک آزمایش بارداری اورژانسی برام نوشت که خدا رو شکر جوابش منفی بود و 2- به هم ریختگی هورمونی که اصلا آزمایش نداد ولی 3 تا آمپول استروژن برام نوشت من فقط یکیش رو زدم راستش تر سیدم 2 تای دیگه رو بزنم البته می دونم کار اشتباهی کردم ولی خدا رو شکر با همون یه دونه آمپول پری منظم شد و الان هم خدا رو شکر خوبه. حتما فردا برات اسم دارو هام رو می زارم.
نیایش جان سلام و روزت به خیر عزیزم من این دارو ها رو بعد از فریز مصرف می کردم: کرم واژینال تریپل سولفا و ژل واژینال مترونیدازول هر کدوم یک شب در میان به مدت دو هفته مصرف کردم و قرص مترونیدازول 2 تا صبح و 2 تا شب هم خودم و هم همسرم مصرف کردیم و نزدیکی هم گفت 3 شب نداشته باشین ولی من کلا تا 3 هفته قطع کردم که عفونت دوباره نیاد. بعد که مجدد کمی عفونتم عود کرد فقط 10 روز قرص مترونیدازول 2 تا صبح و 2 تا شب استفاده کردم و دیگه روش حساس نشدم تا به مرور زمان خوب شد. البته نیایش جان من خارش یا درد لگن نداشتم و فقط ترشحات رو داشتم و نوع داروهام این بود فکر می کنم برای شما که خارش و درد و پری نا منظم داری باید دارو ها فرق کنه. عزیزم ما فقط تجربی حرف می زنیم و به عقیده من هیچ دارویی رو بدون مشورت با پزشکت مصرف نکن. راستی خانومی شما هم که صارم میری تحت نظر کدوم پزشک هستی؟ من تازه اونجا مراجعه کردم. از اونجا راضی هستی؟
سلام نیایش جون.منم پارسال وقتی بعد از چند ماه باردار نشدم رفتم دکتر و گفت زخم دارم که مادرزادی بود و فریز کردم.راستش من هیچ علامتی نداشتم و بعد از فریز هم همین تقریبا همین داروهایی رو که سمی جان مصرف کرده .استفاده کردم.البته دکتر من گفت تا دو هفته حتما نزدیکی نداشته باش ولی منم مثل سمی جون خیلی احتیاط کردم و تا وقتی رفتم دکتر و گفت مشکلی ندارم نزدیکی نداشتم.

البته عفونت های جزئی که با یک هفته یا ده روز قرص مترونیدازول خوب میشه برای خانومها به خاطر روابط زناشویی طبیعیه.نگران نباش عزیزم.

امیدوارم که مشکلت زود حل شه.
سلام ثمره جان منم همین دارو ها رو مصرف کردم فکر کنم حق با شما باشه من یه سری مشکل دیگه هم دارم که شما نداشتی باید منتظر بشم ببینم جواب سونو واژینال و آزمایشات هورمونی چی می شه . من تحت نظر خانم دکتر بهرامی هستم فعلا که خیلی بهتر از دکترهاییه که من توی این 2/5 سال رفتم . ( البته منم هنوز چند جلسه بیشتر نرفتم ) تا ببینم نتیجه قطعی چی می شه. میترا جون مرسی از جوابت . عفونت جزیی مهم نیست من نگرانم عفونت وارد لگنم نشه.
2706