2726
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352332 بازدید | 350 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستان
عزیزان من از آبانماه دچار خونریزی رحمی بی دلیل ششدم که اول از همه رفتم سونوی پاستورنو پیش شاکری گفت پولیپ داری و بعد پیش دکتر خودم که مرسده طهماسبی هست رفتم اون گفت عمل نمی خواد مگر اینکه یه سونوی دیگه پولیپتو تایید کنه و من 6 جا رفتم سونو که آخریش بهنیا بود و گفت هیچ پولیپی نیست و ممکنه بهم ریختگی هورمون باشه... خونریزی من بقدری زیاد بود که عین پریود بود.. دقیقا انگار پریودام بهم پیوسته بود یعنی روز اول درد شدید و خونریزی وحشتناک و بعد کم و کمتر تا روز 7 که تموم میشد و از فرداش لک بینی و بعد 1 روز مجددا خونریزی وحشتناک و الی آخر... دکی خودم هم معاینه نکرد گفت چون خونریزی داری عفونت میکنی و مدروکسی داد که بدتر شدم و بعد مارولون که بازم وسطاش دوباره خونریزی کردم... به پیشنهاد شما عزیزاد در سایت پیش دکتر شادانلو رفتم که اونم مارولون داد و معاینه هم کرد و گفت از ماه 2 که مارولون بخوری خوب میشی اما همش خودم میگفتم این پماد و بده اون ویتامینو بده خودش هیچ کاری نکرد... به نظرم که شاید در مورد بیماریها اونقدری تجربه نداره و بیشتر در نازایی و از این حرفا میدونه.... خلاصه که مجددا در ماه 2 که مارولون خوردم افتادم دوباره به خونریزی شدید و بازم شادانلو رفتم اون آخر سر گفت نمی دونم چیه شاید حالا هورمونات بهم ریخته دوباره و فقط گفت مارولونو بکن روزی 2 تا.... تا اینکه به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم پیش طاهره لباف ( همون که خیییلی مومنه و 90%مریضاش چادری و پوشیه ای هستند)... خلاصه مطبش سانتیمانتال نبود اما معاینه کرد و خیلی باز کرد رحمم رو و گفت یه زخم سر دهانه رحمته که دکتر باید خیلی خوب معاینه میکرده که متوجه میشده...و این خونی که داره میاد از این زخمه نه خود رحم... و بعد دو تا گاز گذاشت داخل تا 2 ساعت بعد باید در میآوردم و بعدم آمپول ویتامین k و تریپل سولفات و کلوتریمازول دادوگفت اسفند بیا اگه خوب نشده بود فریز میکنم... واقعاَ نمیدونم چی بگم اون از شادانلو و اون از طهماسبی .... ببینم تا حالا کسی موردی شبیه من داشته عزیزان؟
2728
من دیشب بعد از 3 روز استعمال پماد های کلوتریمازول و تریپل سولفات متوجه خون آبه شدم که دکتر لباف بهم گفته بود اگر از این پمادهر استفاده کرده و خون دیدی قطع کن پمادو.... میخوام ببینم آیا شما هم دوستان خوبم با زخمتون خونریزی به این شدت داشتین یا نه؟ اصلا ممکنه مورد من جیز دیگه ای باشه؟ من سونو واژینال پیش مینو، کسری و جردن و 2 جای دیگه که یادم نیشت و بهنیا دادم بجز پاستور نو همه گفتن هیچی نیست... آزمایشات هورمونی هم هیچی نبود.. حامله هم نبودم.. پاپ اسمیرم که دادم هیچ چیز خاصی جز ترشح نبود... واقعا موندم چیکار کنم دوستان خوبم... اگه راهنماییم کنین ممنون میشم گلای من
سلام بچه ها.
من تازه به جمع شما دوستای مهربون اضافه شدم. 1 سال و نیمه که ازدواج کردم. همه چیز خوب بود تا 2 هفته پیش رفتم دکتر گفت کمی عفونت داری و دارو داد . 2 باره که رفتم گفت خوب شده ولی زخم داری و یه پماد داد و تست پاپ اسمیر که خدارو شکر موردی نداشت ولی گفت زخمت باید فریز بشه . حالا خیلی می ترسم . به نظر شما یه دکتر دیگه برم ؟ البته دکتر خوبی دارم و بهش مطمئنم ولی واسه اطمینان چون هنوز نی نی ندارم و می ترسم فریز عوارض داشته باشه . چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها من تازه دیروز فهمیدم زخم دارم دکترم یه کرم واژینال داده ولی گفته اگه خوب نشد باید فریز کنم.یه جا خوندم فریز برای خانومایی که هنوز بچه دار نشدن خطر داره و بعدها حاملگی و زایمانشون مشکل دار میشه.این درسته؟توروخدا کمکم کنید.
محیا جون اگه زخمت با اون کرم خوب نشه حتما باید فریز کنی منم این کار رو کردم و دکترم هم گفت که هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه

وجود اون زخم ضررش بیشتره پس همون کاری که دکترت میگه حتما انجام بده
کلا این زخم علائمی داره؟اخه من هیچ مشکلی ندارم ولی دکترم گفت زخم دارم.راستش از کارش خیلی مطمئنم ولی می ترسم 1 درصد اشتباه کرده باشه چون من هیچکدوم از علائمی که بچه ها نوشتن رو ندارم.
2706