2726
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352335 بازدید | 350 پست
سلام به همگی خانوما من یه سوال واسم پیش اومده ... می خواستم بدونم که کورتر با فریز تفاوت داره ؟ یعنی که کورتر به معنی برداشتن زخم است و فریز یعنی سوزاندن و پانسمان زخم ؟ ! این دو کار با هم انجام می شه یا اینکه بنا به صلاحدید پزشک انجام می شه ؟ من چهارشنبه این هفته باید برم واسه فریز و امید وارم که با فریز مشکلات عفونت و ناراحتی هام حل بشه . می ترسم که بعد از فریز بازم مشکل داشته باشم . راستی بچه های ممکنه بعد از فزیز بازم عفونت ها باقی بمونن ؟ نیازی به درمان همسر نیست ؟ ممنون می شم اگه کسی اطلاعات داره کمکم کنه ...
سلام شیما جون، خوشحالم که نیاز به فریز پیدا نکردی. دوره درمان من سه هفته بود که تمام شده و امروز رفتم دکتر گفت خیلی بهتر شده و می توانی اقدام کنی البته دکترم گفت که تا دو ماه بعد از فریز می تواند بگوید که کاملا خوب شده یا نه بهر حال اجازه اقدام داده ولی من می خوام مثل بقیه بچه ها تا 40 روز بعد از فریز صبر کنم و ان شاالله ماه دیگه اقدام کنم. راستی اگه از شما خبری شد بی خبر نذاری ها ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازنین جان سلام نمی دونم اینجا سر می زنی یا نه ؟ من راستش خیلی تعجب کردم که چرا شما بعد از سه بار فریز باز هم مشکلت حل نشده ؟ تا اونجایی که من می دونم کورتر به جور سوزاندن زخمه ( شاید هم اصلا اسم دیگه ای از فریز کردن باشه ) هر چی باشه نباید نگران باشی چون فکر کنم این سه باری که فریز کردی زخمت رو باید کوچیک کرده باشه اندازه کافی . امیدوارم این پست رو بخونی و جواب برای من هم بزاری . موفق و سلامت باشی عزیزم.
2728
مهناز جان سلام . من هم دو هفته پیش فریز کردم . راستش می ترسیدم - با چند تا دکتر مشورت کردم و همگی اطمینان دادند که فریز کردن ارتباطی با نازایی و مشکلات بارداری و ... نمی شه . من هم نزدیک سه ماه تمام دارو مصرف کردم و سکس نداشتم ولی خوب نشد - یعنی موقتا خوب می شد و لی دوباره عود می کرد. این شد که دکترم تصمیم گرفت فریز بشم. اگه زخمت کوچیک باشه احتمال اینکه با دارو خوب بشه هست ولی حتما پیگیری کن که خوب بشی. امیدوارم خبرهای خوبی ازت بگیرم .
سلام تانیا جان ممنون که جوابو دادی میترسم چیکار کنم آخه الان 4 ساله که ازدواج کردم و حالا که تصمیم دارم باردار بشم اینطوری شد نگرانم امیدوارم مشکل همه کسایی که قصد باردار شدن دارن به امید خدای مهربون برطرف بشه
سلام تانیا جان ممنون که جوابو دادی میترسم چیکار کنم آخه الان 4 ساله که ازدواج کردم و حالا که تصمیم دارم باردار بشم اینطوری شد نگرانم امیدوارم مشکل همه کسایی که قصد باردار شدن دارن به امید خدای مهربون برطرف بشه
مهناز جان منم مثل شما ترجیح میدادم با دارو خوب شم و فریز نکنم ولی نشد ، فریز هم همونطور که دوستان گفتن هیچ خطری برای بارداری نداره من هم هنوز بچه دار نشدم و تازه میخوام اقدام کنم . بعد فریز یک دوره پماد مصرف کردم و بعد خداروشکر خوب خوب شد.
دالیا جان زخم شما چی جوری بود کوچیک بود ؟همه منو می ترسونن می گن چون تو 4 ساله اقدامی برای یارداری نکردی احتمال باردار شدنت کمه می دونم که فقط باید خدا بخواد وهیچ ربطی به این چیزا نداره و لی بازم نگرانم
فریز اصلا ترس نداره و نگران کننده نیست و باعث نازایی هم نمیشه ! من با یبار فریز خوب شد و قبلش تا 3 ماه دارو پماد مصرف میکردم اما چون زخمم کهنه شده بود خودم خواستم فریز کنم ! الانم آخرای بارداریمم ! دردشم کمه در حد درد یه پری معمولی که با ژلوفن قابل حله استراحت مطلق هم نداره فقط از دولا راست شدن زیاد باید پرهیز کرد بعدشم تا 40 روز ( بهتر اینه بعضیا میگن 3 یا 2 هفته ) پروژه تعطیل !
مهناز جان زخم من بزرگ نبود ولی با مصرف دارو خوب نشد دکتر بهم گفت اگه بخواد با دارو خوب شه حالا حالاها باید دارو مصرف کنی در ضمن من هم سه ساله ازدواج کردم و جلوگیری داشتم به دکتر هم گفتم که قصد بارداری دارم، فریز هم یه کار خیلی آسونه من که هیچ دردی نداشتم فقط چند روز ترشح داری بعدش و تموم، دکتر من خانم شوزا قاضی زاده است که دکتر مطمئن و با تجربه ایه و با همون یه بار فریز زخم من خوب شد
مهناز جان ، من در مقابل نگرانی هات می تونم فقط یه چیز بگم : هر چی بیشتر نگران باشی و استرس به خودت وارد کنی ، یعنی انرژی منفی بگیری مطمئنا برات اتفاقات خوشایندی نمی افته . ببین بچه های اینچا همه اونهایی که فریز کردن دارن می گن که درد نداره و مهمتر از همه عوارضی برای بارداری های آینده نداره - تازه من شنیدم که بعد از فریز و درمان کامل چون محیط واژن دیگه اسیدی نیست احتمال بارداری خیلی می ره بالا. خلاصه ازت می خوام که مثبت فکر کنی و نگرانی به خودت راه ندی . موفق باشی و منتظر خبر خوب بارداریت هستم.
2706