2733
2734
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352372 بازدید | 350 پست
سلام دوستان . من 25 ساله هستم . زخم دهانه رحم داشتم 2 بار با قرص و کرم درمان شدم ولی کامل خوب نشدم. به پیشنهاد دکترم 3 روز پیش فریز کردیم زخم رو . هنوز هم ترشحات دارم و از نوار بهداشتی استفاده میکنم.
این شرایط ( آب زرد رنگ) تا چه مدت دیگه ادامه خواهد داشت؟
تازه از قرص و کرم هم همچنان استفاده میکنم.
سلام
دارم دیوانه میشم از صبح دارم گریه میکنم
من مدتی بود درد داشتم رفتم دکتر بهم گفت زخم بزرگی در رحمم است
بهم گفت ازمایش سرطان دادی گفتم نه یه ازمایش نوشت برای تست سرطان و بعدش گفت باید فریز بشی و فریز کردم
الان از نگرانی مردم نمیدونم اگه سرطان بودم چیکار کنم
اصلا" کسی بوده که زخم بزرگی داشته باشه ؟
خیلی استرس دارم خواهیشا" کسی که دوره رو دیده رهنمایم کنه ایا با فریز خوب میشم یا خیر
راستی بهم یه سری پماد و قرص داده و گفت 4 تا قرص آزیترومایسین رو باید با هم بخورم الان سر گیجه و بدن درد دارم این عادیه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش اگه این تاپیک رو از اول مطالعه کنی میبینی که خیلی از خانما فریز داشتن.منم ده روز پیش فریز کردم الانم باید صبر کنم یه ماه دیگه برم معاینه.یک ماه دارو مصرف کردهبودم اما مشکلم برطرف نشد نهایتا فریز کردم.ای کاش از اول همین کارو میکردم و دارو نمیخوردم.
2728
سلام دوستان منم رفتم دکتر بهم گفته زخم دارم الان هم قرص و اون شیافتها را مصرف کردم چهارشنبه باید برم جواب بگیرم به نظر شما میشه با عسل درمان کرد و دیگه فریز نکرد ـ و اگرمن بخوام فریز کردم و به کسی نگم مثل مامان و شوشو میشه یعنی باید مرخصی بگیرم و سرکار هم نروم تو رو خدا من را راهنمایی کنید به نظر شما که این مراحل را طی کردید ؟؟
سلام دوستان ، من 14 روز پیش فریز کردم ، بعد از فریز کردنم خیلی نرمال پرید شدم ولی مثل اینکه بعد از فریز کردن ترشحاتی از بدن خارج میشه که این تا الآن ادامه داره ؛ از کسانیکه فریز کردن ، میشه به من بگین این ترشحات تا کی ادامه پیدا میکنه؟
ملیحه عزیز به نظر من واسه فریز کردن لازم نیست مرخصی بگیری از کار .
2738
برای من 20 روز طول کشید شایدم بیشتر......ملیحه جان شما یه دکتر دیگه هم نشون بده چون به تازگی رفتم دکتر بهم گفت زخم داری شک کردم رفتم جای دیگه گفت اصلا مشکلی نداری بعضیها برا پول ممکنه از این حرفا بزنن.در ضمن فریز کردن کاری نداره که بخوای سرکار نری.
سلام به همگی.من 3 ساله ازدواج کردم .شوهرم مخالف سرسخت بچه بود وهست.تا اینکه 5ماه پیش دیدم ترشحاتم خیلی زیاده دکتر به من گفت عفونت خفیفی داری.دارو داد بهم وشیافی که داخل رحم میزاری.بعد از استفاده شیاف احساس کردم درد شدشدی دارم دگترمو عوض کردم گفت زخم داری که با دارو رفع نشد وفریز کردم الن 3 ماه که فریز کردم زخمم خوب شده ولی ترشحاتم خیلی زیاده دکترمم تعجب کرده .کسی از شما هست که ترشح زیاد داشته باشه؟
سلام عزیزان من چند وقت پیش رفتم دکتر گفت که زخم دهانه رحم دارم و گفت که خیلی بزرگ زخمم .هفته پیش کوتر کردم و گفته دوهفته دیگه برم برای فریز کردن من اصلا باردار نشدم حالا حالا هم نمی خوام بچه دار بشم ولی سوالم اینه که این دو تا روش پشت سر هم خطر نداره؟
دوستان خیلی ممنون از راهنماییهایتان من الان یک هفته هست بعد از پریو عسل مصرف می کنم خیلی به نظرم بهتر شده البته اگر کسی خواست استفاده کنه حتما قبلش تست کنه ـ می خوام 3 هفته استفاده کنم بعد بروم دکتر ایشااله هرکسی هرمشکلی داره حل بشه
2706