2737
2734
عنوان

هفته ای نیم کیلو تا یک کیلو میتونیم لاغر شیم...کی پایه اس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11288 بازدید | 299 پست
خوش اومدی آبی جون...بیا که اینجا بمب انرژی و انگیزه ست. فقط گلم اطلاعتتو بده تو لیست وارد کنم.

رز خانمی به جون خودم یه جای کارت می لنگه وگرنه مگه میشه تو یه ماه هیچی کم نکنی. نکنه خرده خوری میکنی. هی میگی حالا این یه قاشق اضافه تر که چیزی نیست. این یه بیسکوئیت اضافه تر که به جایی نمیرسه. این یه میوه بیشتر که طوری نمیشه.هاااااااا؟ نکنه اینطوریه که کم نمیکنی؟؟؟

آفتاب خوش اومدی عزیزم. اطلاعات بده بیاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قوربونه دخملت برم... اصلا به خودت سخت نگیر تا داری شیر میدی زیاد رژیم سخت نگیر چون بدن دخملتم باید تامین کنی..

میدونی عزیزم من چون قبلا ورزش میکردم بدنم فوق العاده سفت.... واسه همین خیلی طول میکشه تا آب شه..
اول باید شل بشن بعد آب بشن بعدش بشه عضله...

کسایی که بدنشون شله خیلی زودتر میتونن وزن کم کنن....
2728
2738
سلام دوستان من فعالیتهای ورزشیمو مینویسم رژیم 1500کالری که طبق برنامه دارم
20 مین حلقه زدم 100تا درازنشست نیم ساعتم رقصیدم منتظرم هوا خنکتر بشه بریم پیاده روی با شوشو و پسرم
زهرا جون حلقه زدن برا کم کردن سایز خیلی خوبه باید تمرین کنی من خودم نداشتم مامانم داشت خواهرم خیلی خوب میزد ولی من نمیتونستم بعد یهروز تصمیم گرفتم یاد بگیرم اولش خیلی سخت بود چند بار خورد به قوزک پام خیلی درد گرفت ولی کم کم تو راه اومدم حالا خیلی باهاش راحتم
حالا بریم سر اموزش اولا اگه حلقه نخریدی مارک تن زیب بخر استاندارده خیلی از خارجی هاش بهتره دوما روز اول از 1دقیقه شروع کن و تا یه هفته به 3 دقیقه افزایش بده چون اگه از همون اول زیاد بزنی بدنت کبود میشه مثل من که جو گرفته بودم همه جونم سیاه و کبود بودهفته دوم تا 15 دقیقه میتونی بزنی ولی نباید بیشتر بشه به کمرت فشار میاد در کل 3تا 15 دقیقه در روز مجازی که بزنی در مورد نحوه زدنم باید تو یه فضای کافی بایستی پاهاتو یه کم بیشتر تز عرض شونه باز کنی حلقه رو به کمرت بچسبنی بعد با دستت با سرعت دور خودت بچرخونی و همزمان کمرتو بچرخون به همین راحتی
موفق باشی من برم پیاده روی فعلا بای
دیسک کمر . هیچوقت با اینکه ورزشکار بود و کوهنورد شکمش جمع نشد... بعد از 2 بار سزارین هر بار پری میشد باید میبردیمش بیمارستان... دیواره رحمش تیکه تیکه میوفتاد و خیلی چیزای دیگه
2706