2726
عنوان

هفته ای نیم کیلو تا یک کیلو میتونیم لاغر شیم...کی پایه اس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11288 بازدید | 299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرشیدا جون ممنون که برنامتو نوشتی
خیلی عالیه عزیزم
گلم لازم نیست هر روز مولتی ویتامین بخوری
اگه ویتامین هم زیادی وارد بدن بشه خوب نیست
اگه شک داری که یه روز درمیون برات کمه به دکترت بگو برات یه آزمایش خون بنویسه که معلوم شه چه ویتامینایی رو کم داری

‏***

مامان صدرا جون خیلی فعالیتت خوب بوده. عزیزم برای ماه رمضون اصلا نگران نباش، میتونی، من خودم سحر فقط شیر و خرما میخورم.اصلا هم اذیت نمیشم.اما اگه غذا بخورم هی گشنم میشه.
یه نکته ی خیلی مهم برا سحر اینه که چهار تا پنج لیوان آب بخورید خیلی کمکتون میکنه که در طول روز احساس تشنگی نکنید.
بقیه ی آب مورد نیاز هم بعد افطار بخورید.

‏***

هلیا جون خوش اومدی به جمع ما. به زودی اسمت رو اضافه میکنم به لیست.
فعالیتت هم خوبه عزیزم. اگه با شش قاشق برنج سیر نمیشی دو یا سه قاشق ماش یا عدس پخته قاطی کن

‏***

آتشک جون خیلی خوبه با چنگال،ولی اگه بخوای روزی یه چنگالو کم کنی خیلی کم میشه غذات...عزیزم اصلا به خودتون سخت نگیرید.عجله نداشته باشید که وزن کم کنید به تدریج لاغر میشین
2728
آرشیدا عزیزم در استخوان پات به احتمال زیاد به خاطر ورزیده نبودن ماهیچه هات...
ماهیچه باید وزنت را تحمل کنه و فشاری که به پات میاد ولی ضعیفه و نمیتونه در نتیجه به استخوان فشار میاره...
بازم میگم احتمالا....
ممنون عزیزم
باید چکار کنم؟ یکبار دکتر رفتم گفت مشکلی نداری. اما الان که پیاده روی رو شروع کردم درد رو باز احساس میکنم البته فقط هم موقع ورزش هست بعدش خوب میشم
دنیای از مزه ها و طعم ها جدید در سایت آشپز هنرمند: http://chefartist.ir
دقیقا........ پس به پیاده روی ادامه میدم تا قوی بشم

امروز که کم خوردی. باید همیشه متعادل بخوری دکتر من میگه هیچوقت رژیمت رو کم نکن حتی اگر سیری طبق برنامه بخور
دنیای از مزه ها و طعم ها جدید در سایت آشپز هنرمند: http://chefartist.ir
2706