2737
2734
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429689 بازدید | 12698 پست
الاهی فدات بشم من
ان شالله کنار پسرت خوبو خوش زندگی میکنید

ما فعلا همین مشکل رو داریم

اگه تونستی از راهکارای خودت برای رفع این مشکل برام بگو

میدونی وقتی به خانواده م میگم میخندن میگن این چیز مهمی نیست درست میشه ولی من دارم له میشممم
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
بانو جان یه چیز در مورد مردها بهت می گم ردها کاملا برعکس زنها هستن . اگه زیادی بهشون محبت کنی و حساسات به خرج بدی جواب عکس می گیری کاملا عس. سعی کن یه کم جلوی احساساتتو بگیری این کار باعث می شه تا احساسات اون حرکت کنن
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای حل شدنش بهم کمک میکنی؟
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
2731
ببین یکی از اشتباهات من که باعث شد دیر به نتیجه برسم این بود که خیلی احساس خرجش می کردم بیش از حددددد . همین باعث می شد اون حس ناز من ( زن باید ناز کنه و مرد باد ناز بکشه ) دقیقا برعکس شده بود تو مراقب باش مثلا یه شب که بهش اس شب بخیر دادی دیگه شبهای بعد نفرست منتظر اون بمون تا بفرسته برات احتمالا می فرسته و میگه که چرا نفرستادی براش بگو منتظر تو بودم چون اینطوری برای من خوشمزه تره . ببین قدم به قدم بهش یاد بده
مرسی دوست من

فکر میکنم تو بیشتر از بقیه درکم کنی
به هرکی میگم بی خیال از کنارش رد میشه
حتی چندباری تاپیک زدم ولی به نتیجه ای نرسیدم

دقیقا ما الان داریم اونطوری میشیم

من هی ناااازه که میکشم
دیگه خسته شدم
در روز مثلا اگه تو زنگ می زدی دندون رو جیگر بذار صبر کن تا اون احساس نیاز کنه و باهات تماس بگیره شاید اولش یه کم مدتها طولانی بشه اما کمکم درست میشه همش هم با مهربونی و خنده هاااا نه با قهر و عصبانیت
2738
همیشه خدا من بهش زنگ میزنم
میگم بیا بریم بیرون... میگم دلم برات تنگ شده ....

میدونی الان دیگه شدیدا اعتماد به نفسم اومده پایین
ازبس بهم بها نداده ازبس گفتم دلتنگتم و هیچی به هیچی
میگم شاید من کمبودی دارم که اون اینطوری رفتار میکنه
نه عزیزم تو دقیقا مثل منی سرشار از احساس اما باید بتونی کنترلش کنی همین مطمئن باش موفق می شی اونوقت می یای میگی نسیم از دستش خسته شدم اسنقدر هی دور و برم می چرخه
2706