2737
2734
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1127903 بازدید | 2536 پست
لی لی جان شاید چون دوره هات طولانی هست ، بعدا بالغ بشه . اما اگه گفته اصلا فولی نداری یه چیز دیگه ست ها

دوباره سه روز دیگه برو ... ببیبن داری یا نه . که احتمالا هست ....

من روز 13 سیکلم رفتم فولی 19 بود. روز 19 که رفتم شده 25 ولی خب دیگه خاصیت باروری نداشت ....

استرس فکر کنم خرابش کرده بود ..
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روز 14 ... رو گفت 19 میلیمتر

روز 18... رو گفت 25 میلیمتر

دقیقش اینه ترانه جان.. سایز فولی در روزهای 14 و 18 سیکلم
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2731
ممنون بهشت برین عزیز.. یعنی الان تخم هویج بخورم رشد می کنه؟ توی برگه سونوم نوشته در تخمدانها تعدادی فولیکول نارس وجود دارد . یعنی می تونن رشد کنن اینا؟ چکار کنم که رشد کنه؟ دکترم گفت اگه یهو ترشحات ایجاد بشه توی تخمدانها ممکنه فولیکولها رشد کنن ولی نمی دونم چیکار کنم تا اونجا ترشحات مایع داشته باشه!!!!
یعنی اگه تخمک زیادی بزرگ بشه بده؟ یعنی به مثلا 21 و 22 که رسید باید آزاد بشه؟ واااااااااااااااای من هیچی نمی دونم کمممممممممممممممممممک
لی لی جون استرس نداشته باش ...شربت گلاب زعفرون بخور واسه فولی خوبه ...البته از روز اول پری باید بخوری ...دیگه دیره ..ولی بنظر من بهتره بگی دکترت بهت قرص بده واسه بزرگ شدن فولی خیلی مطمینتره ....کلومیفن و لتروزول هستن
2738
ممنون ترانه جون شزبت گلاب و نشاسته و زعفرون 10 روزی هست می خورم یه روز در میون و هر روز یه دونه فلفل سیاه و عسل و کلی خرما و پسته وگردو و ... خوردم و موز و آب هویج و ..... الانم تخم هویج گرفتم. دکترم میخاست قرص بده گفتم بذار اگه این ماه نشد بعد ولی حالا نمی دونم کار خوبی کردم یا نه. البته بچه اولمم حدودای روز 20 سیکلم بود تاریخ لقاحش.
این قرصا بچه رو دوقلو نمیکنن؟
لی لی جون چرا احتمال دوقلویی هست ..ولی باز بستگی به مستعد بودن داره ...
خوب شما همه چیزای خوب رو واسه فولی خوردی و فولیت نارسه و رشد نکرده ..پس بهتره با قرص تحریکش کنی ...
این قرصارو دکترا بعد یکسال اقدام میخان بدن خوب بهتره ادم از اول بخوره و بیخودی منتظر نمونه ..من نظرم اینه ...ولی خوب بازم هرکس صلاح خودش رو میدونه ..
دکتر منم امپول داد واسه ازاد سازی نزدم و گفتم بزار یکماه بگذره بعد ولی واقعا الان پشیمونم ..اخه فولیم خوب بود ..حالا معلوم نیست اینماه هم اینطور باشه ....
بنظر من هرچیزی رو که اینجا گفته میشه نخور ...بهتره با دکترت مشورت کنی خیلی مطمین تره ...
در ضمن تخم هویج سمیه و کیست زاست ...شما بهتره بجاش خود هویج رو بخوری یا ابش رو ...
لی لی جان من به شخصه ماه پیش از روز پری تا تخمک گذاری تقریبا هرروز شربت گلاب رو خوردم . ولی اصلا تخمکم آزاد نشد ./... نمیدونم از اون بود یا نه

ولی میخوام بگم زیاده روی نکن... کم بخور ...
بچه ها من رفنم دکتر گفت چیپس و خیار شور مربا توت فرنگی موز اناناس بخور قبل نزدیکی هم شوهرت یخ بزاره و خودت با جوش شیرین بشور من فقط یه بار میتونم زایمان کنم مشکل دارم کلومفین و متفورمین ه خوردم بنظرتون اگه بچه هام دوقلو شن با این کارا حداقل یکی اش پسر میشه یا نه شوهرم عاشق پسر کمکم کنین خوشال میشم.
خداجون معلومه داری بازندگی من چیکا میکنی ؟بگو شاید بتونم کمکت کنم
ممنون ترانه جون و بهشت برین عزیز. راستش من خیلی نامنظمم و شهریور کلا پری نشدم و 8 مهر هم با آمپول پری شدم یه سوال مصرف این قرصا احتمال سقط جنین رو بالا میبره؟ آخه شنیدم که ضخامت آندومترو زیاد می کنن و احتمال سقط جنین توی ماههای اول میره بالا
نه لی لی جون اتفاقا برعکس ضخامت رو کم میکنه کلومیفن ....خارجیش رو پیدا کنی بهتره به اسم کلومید ...
نه من دیدم دوستام مصرف کردن و مشکلی ندارند ...عوارض لتروزول کمتره من شنیدم ....ولی خارجی کلومیفن از هردوشون بهتره .....ولی اینارو با مشورت دکترت بخور بدنها با هم فرق داره ....از روز سه پری باید بخوری احتمالا ...

ای بابا اینماه نشد ماه بعد تو اقدامت رو بکن ..قسمت باشه میشه ....ایشاا....
2706