2726
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1127389 بازدید | 2536 پست
اره همونه منم کلی تحقیق کردم عوارض نداره ..دکترا هم میزارن یکسال بگزره بعد دارو میدن ..منم به دکترم گفتم عجله دارم سنم هم بالاست 32 پسر هم میخام ..امپول رو داد که حتما ازاد شه ...و سر ساعت اقدام کنی پسر میشه ..حالا من بچه اولمه جنسیتشم برعکس شه مهم نیست بعدی رو هم جا دارم ..ولی شما که حتما پسر میخایی بنظرم امپول رو بزن
هستی ترانه ؟

آخه اینهمه دکتر که رژیم میدن هیچکدوم این آمپول رو نمیدن ! میترسم ...خخخخخخخخخ
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماما هم میتونه این آمپول رو بده یا دکتر زنان برم ؟؟؟؟
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
اخه ماها که پسر میخاییم و سر یک روز خاص اقدام لازمه پس حتما هم اقدام ها طول میکشه و احتمال بارداری کمه ...منم تحمل ندارم هی منتظر باشم ...امپول رو میزنم تا بموقع اقدام کنم و الکی خودمون رو خسته نکنم ....من اینماه نه ولی حتما ابان امپول رو میزنم که میشه ماه سوم اقدامم ...
2728
ترانه جان .... وقتی فولی به سایز 20 میرسه باید آمپول زده بشه . درسته ؟
بعد چقدر بعد آزاد میشه ؟ مشخصه ؟

من دو ماه کیت گذاشتم و چک کردم . روز 14 و 15کیت مثبت بود و روز 15 دردم شدید میشد و بعد ظهر کیتم منفی میشد.

سونو هم ماه پیش رفتم

اینماه هم میخوام کیت بذارم ( مدی اسمارت ) و هم سونو ...
نه برو دکترت و بگو واست بنویسه ماما هم میتونه بده ..ولی برو دکترت که بر استس سیکلت بگه کی امپول رو بزنی ..از عوارضشم بپرس ...منکه هرکس دیدمدزده راضی بوده ..اگه تحمل انتظار داری خوب پس نزن ...
دقیقا بعد زدن امپول 24…35 ساعت بعد تخمک ازاد میشه شما همون مواقعا اقدام کن و تمام
اخه ممکنه فولی به حد طبیعی برسه و ازاد نشه ..یا کیت که خطا داره ..یا همون طرف که گفته بود طبق سونو دوستش اقدام کرد ولی دختر شد ...ولی با زدن امپول تخمک حتما ازاد میشه خوبیش همینه
چه باحال توضیح میدی ترانه جان....ممنون

نمیدونم والا ... میترسم به شوشو بگم شاکی بشه

مخالف اینکارا و دستکاری تو بدن هست
نه عزیزم فولیه 20 دیره واسه زدن امپول ...من روز 12 فولیم 17 بود و دکترم گفت فردا امپول بزن ..منم ترسیدم از عوارضش و نزدم ولی وقتی باردار نشدم خیلی پشیمون شدم ..درسته ماه اولم بود ولی واقعا میگفتم کاش امپول رو میزدم و الان دو ماهم بود
اره شوشو منم راضی نیست ولی قول داده اگه اینماه باردار نشدم ماه سوم امپول رو بزنم اخه من واسم مهمه که نمیه اولی بشه پسملم ..خخخخخ تا دی بیشتر وقت ندارم ..
شما اگه مهم نیست دیرتر بشه خوب امپول نزن بهتره خوب ولی ریسکه پسر شدنشم کمتره در عوض
یعنی واقعا دیره ؟ مطمئنی ؟ آخه من توی حالت طبیعی فولی ام به 23 میرسه و بعد آزاد میشه ...
الان دارم بهش میگم ... میگه نه ... مگه میشه بدون عوارض باشه ...خخخخخخخخخخخخخخخخخ
ببین بلاخره یه خورده عارضه که داره ...والا همه همین کارو میکردن ...

الان که فعلا روز 3 پری هستم .... تا اون موقع ببینم چی میشه

پس روز 12 برم دکتر که آمپول بنویسه ؟ من دوره هام 29 روزه یا 30 روزه ست
اخه عزیزم بعد ٢۴…٣۵ ساعت فولی بزرگترم میشه و فولی بالای 21 معمولا مثل فولیه کوچیک شانس بارداریش کمه ....شما هرروز که دکترت گفت امپول رو بزن کاری به اندازش نداشته باش ..هروقت فولیت 17 رسید خوبه واسه امپول زدن
2706